Tel Aviv University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

TAU - Izraelski Globalny Uniwersytet

Tel Aviv University (TAU) - największa i najbardziej wszechstronna instytucja szkolnictwa wyższego w Izraelu - jest domem dla ponad 30 000 studentów studiujących na dziewięciu wydziałach i ponad 125 szkołach i wydziałach z całego spektrum nauk humanistycznych i artystycznych.

Usytuowany w kulturalnym, finansowym i technologicznym kapitale Izraela TAU podziela niewzruszony ducha otwartości i innowacyjności Tel Awiwu - i szczyci się kampusowym życiem tak dynamicznym i pluralistycznym, jak sama metropolia. Tel Awiw, miasto i uniwersytet w Tel Awiwie są jednym i tym samym - kwitnącym śródziemnomorskim centrum różnorodności i odkryć.

Konsekwentnie plasujący się w pierwszej dwudziestce na świecie pod względem naukowych cytatów i wśród 100 najlepszych uniwersytetów na całym świecie, uniwersytet w Tel Aviv University jest również pierwszym wyborem dla studentów Izraela, a jego absolwenci są najbardziej poszukiwanymi przez izraelskie firmy. Globalna wizja i wpływ, TAU rozwija nauczanie i badania, które przełamują mury między dyscyplinami, starając się sprostać najbardziej palącym wyzwaniom XXI wieku poprzez odważne, interdyscyplinarne rozwiązania.

Edukacja

Przyciągając najzdolniejszych umysły z całego kraju i na całym świecie, uniwersytet wyróżnia się nacisk na doskonałość i pionierskie, multidyscyplinarne podejście do badań.

Badania

TAU jest jednym z najważniejszych ośrodków badawczych Izraela, zaangażowanym w ponad 5000 innowacyjnych projektów w klasycznych dyscyplinach oraz w nowatorskich dziedzinach od bioinformatyki po nanotechnologię. Właśnie dlatego ponad 150 wiodących na świecie instytucji akademickich i korporacyjnych regularnie prowadzi wspólne programy na terenie kampusu.

Społeczność

TAU pomaga również kształtować przyszłość społeczną Izraela, otwierając drzwi do wiedzy i możliwości dla wszystkich. Wykładowcy uniwersyteccy i studenci są częścią codziennej materii życia w Tel Awiwie, docierając do społeczności w niezliczonych formach - od programów pomocy społecznej po kliniki prawne, od opieki dentystycznej po teatr społecznościowy, od edukacji dorosłych po rewitalizację miast.

W dziedzinie nauk ścisłych, biznesu, medycyny, humanistyki, rządów, sztuki i sztuki naukowej Tel Aviv University liderem - rozszerzając i wzbogacając naszą wspólną przyszłość.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Wstęp do medycyny » Widzieć Global MBAs » Widzieć Summer courses » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Kursy » Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Wstęp do medycyny

Voyage to Medicine

Stacjonarne 1 semestr July 2019 Izrael Tel Aviv-Yafo

[+]

.

Program przeznaczony jest do zanurzenia studentów w dziedzinie medycyny i opieki zdrowotnej. Zapewnia wyjątkową okazję do zdobycia bezpośrednich poglądów i doświadczeń w jednym z najlepszych szpitali w Izraelu i jego instytucjach medycznych, pod okiem doświadczonych lekarzy w tej dziedzinie.

Test TOEFL (wynik minimalny: pisany 582, komputerowy 223 lub iBT 89) Test IELTS (wynik minimalny: 6,5). Należy pamiętać, że studenci, którzy urodzili się w jednym z tych krajów, ale zostali wykształceni gdzie indziej, będą nadal wymagać spełnienia wymogu znajomości języka angielskiego w celu ukończenia aplikacji. Kopia ważnego paszportu Zdjęcie paszportowe Formularz deklaracji zdrowotnej Formularz medyczny [-]