Ben-Gurion University of the Negev: The Medical School for International Health

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Medical School of International Health (MSIH)

Medyczna Szkoła Międzynarodowego Zdrowia (MSIH) na Uniwersytecie Ben-Gurion w Negev (BGU) jest pierwszą i jedyną szkołą medyczną na świecie, która włącza wszystkie cztery lata do głównego nurtu programu nauczania MD. Oferujemy program medyczny, który przygotowuje Cię do kariery wychodzącej poza szpital lub prywatną klinikę. Zdobądź szkolenia niezbędne do ćwiczeń medycznych, odpowiadając na wyzwania globalnego zdrowia - i wywieraj realny wpływ.

Lekcje MD prowadzone są w języku angielskim, a lekcje medycyny są zaangażowane w globalne zdrowie. Razem jesteśmy oddani przygotowaniu nowej generacji lekarzy, którzy mają szerokie spojrzenie na zdrowie na całym świecie - niezależnie od tego, czy praktykują medycynę na poziomie lokalnym czy międzynarodowym.

Ekscytująca ścieżka do rezydencji Trzy lata studiów i szkoleń w Izraelu, czwartego roku obieralnych w Ameryce Północnej oraz ośmiotygodniowej kadencji na świecie w jednym z naszych miejsc na całym świecie, nasz program MD ma na celu dostarczenie ekscytującej drogi zamieszkania w Stanach Zjednoczonych , Kanada i poza nią. Kursy dopasowania do MSIH ukończyły równoległe stawki odsetkowe najlepszych programów medycznych w Stanach Zjednoczonych, przy czym ponad 90% studentów spełniających kryteria wyboru jednego z najlepszych miejsc pobytu w ciągu ostatniej dekady.

Student z Ben Gurion Statua

Jak mój nacisk zostanie położony na zdrowie globalne?

Nasz program obejmuje zintegrowane podejście do globalnego zdrowia i medycyny międzykulturowej. Program nauczania zapewnia wszechstronne wykształcenie w zakresie nauk medycznych i kształcenia klinicznego, ze szczególnym ukierunkowaniem na zagadnienia zdrowotne, koncepcje, kwestie i praktyki. Jako student MSIH będziesz uczestniczyć w szeregu globalnych składników medycznych i medycznych, w tym: • Specyficzne globalne moduły zdrowotne, takie jak choroby tropikalne, Narodziny jako kwestia praw człowieka, odżywianie, starzenie się, anatomia zdrowia miejskiego dla biednych AIDS, Migracji i Zdrowia, Gruźlicy, Chorób Sercowo-naczyniowych w krajach rozwijających się i innych istotnych tematów • Kliniczne klery kontaktowe zapewniające narażenie różnych pacjentów ze społeczności Beduinów i Etiopii w południowym Izraelu oraz imigranci z byłego Związku Radzieckiego Unia, Afryka, obu Ameryk i na Bliskim Wschodzie • Osiem tygodni w globalnej rotacji zdrowia w różnych miejscach na świecie, takich jak Indie, Nepal, Filipiny, Sri Lanka, Peru, Meksyk i Etiopia • Roczny kurs kliniczny I medycyny globalnej, która obejmuje historię, krytyczne pojęcia i praktyki oraz pojawiające się problemy w tej dziedzinie • kursy epidemiologii i antropologii, które podkreślają dem Zagadnienia związane z kulturą i kulturą • Kurs biostatystyki, który rozwija umiejętności pisania wysokiej jakości materiałów badawczych na tematy związane ze światowymi problemami zdrowotnymi • Interaktywne warsztaty, oferujące umiejętności i symulacje międzykulturowe dotyczące komunikacji klinicznej

Miejsca docelowe

Rezydencja wykres 2017 wersja ostateczna

Lokalizacje

Be'er Sheva

Ben Gurion University of the Negev: Medical School for International Health

Address
Caroline House, Beersheba, 84105, Israel
84105 Be'er Sheva, South District, Izrael
Telefon
+1-844-422-6744 (USA)

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium