City Colleges - Online Learning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w College of e-learningu w City College

W Kolegium e-learning, oferujemy te same Colleges Miasto kursy, ale w formie online. Studenci korzystają z zalet światowej klasy zasobów internetowych, najlepszych i większości materiałów up-to-date badania i nieustające zaangażowanie na rzecz indywidualnego podejścia. City Colleges 'College of eLearning reprezentuje zupełnie nowe podejście do trzeciego poziomu wykształcenia i przygotowania zawodowego badania w internecie.

Wiele czołowych irlandzkich wykładowców w zakresie prawa, księgowości, mediów, rozrywki i Dziennikarstwa, Business, Komputery i IT, Arts, Kryminologii i Psychologii doszli razem do zaoferowania studentom inny rodzaj doświadczenia edukacyjnego, jedno gdzie potrzeby uczącego są najważniejsze, oraz jego oczekiwania stale przekroczone.

Jak to działa

E-learning jest okazały się bardzo skuteczne metody nauczania. Świadczył miliony uczniów z nieocenionych możliwości rozwijać naukę w dogodnym, bardziej przystępny i efektywny sposób. Raport zlecony przez US Department of Education (ocena praktyki opartej na dowodach w Online Learning (2010)) stwierdził, że "zajęcia z nauki on-line (czy nauczane całkowicie online lub mieszane) na średniej produkują silniejszych efektów kształcenia studentów niż zrobić zajęcia z wyłączną twarzą w twarz instrukcji ", a" .. że średnio, studenci w warunkach nauczania online wykonywane nieznacznie lepsze niż otrzymaniu instrukcji twarzą w twarz ". Biorąc kurs z Kolegium eLearning w City Colleges nie może być prostsze. Będziesz miał dostęp do pełnego kompletu wykładów (na żywo lub nagranych - wybór należy do Ciebie), wyjątkowych materiałów szkoleniowych w formacie do pobrania i osobistej, jeden-do-jednego wsparciu ze swoim opiekunem kursu.

Lokalizacje

Ireland Online

Address
College of e-Learning, City Colleges,
South Great George's Street,
Dublin 2

Ireland Online, IIrlandia

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone

Australia Online

Address
Australia Online, Australia

Canada Online

Address
Canada Online, Kanada

Niemcy online

Address
Niemcy online, Niemcy

France Online

Address
France Online, Francja

Singapore Online

Address
Singapore Online, Singapur

Zjednoczone Emiraty Arabskie Online

Address
Zjednoczone Emiraty Arabskie Online, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Włochy online

Address
Włochy online, Włochy