CMI Communications & Management Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CMI, Komunikacja & Management Institute, jest wiodącym w świecie instytucji oświatowej, oferując wyspecjalizowane prawdziwy przemysł w niepełnym wymiarze czasu Dyplomem, które są uznawane na całym świecie.

Od 2003 roku, kiedy została założona CMI, tysiące studentów z powodzeniem otrzymali nagrody międzynarodowe i krajowe, z CMI, które ogromnie wzmocniony kariery.

90% studentów nie może się mylić. Inwestowanie w badania w niepełnym wymiarze czasu płaci za siebie. Ponad 90% studentów ostatnich Obecnie w zatrudnieniu i wielu stanowisk w młodzieży, średniego i wyższego szczebla i innych teraz pracować w wyspecjalizowanych dziedzinach zawodowych.

Twój czas jest cenny Zaprojektowany, aby zmaksymalizować czas, w niepełnym wymiarze godzin CMI Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, albo w godzinach wieczornych lub w weekendy. W połączeniu z nauki on-line, większość kursów oparte są w klasie z niektórych kursów kształcenia na odległość.

Kursy dla niepełnosprawnych Kursy oferowane są przez CMI klasie a także na odległość kształcenia online. Żywe lekcje online są zapisane do późniejszego odtwarzania i oglądania.

Praktyków w dzień, mistrzami w nocy CMI wykłady pracowników, nie są typowymi nauczyciele. Są one praktyków pracy w ciągu dnia i mistrzów ich przedmiotu nauczania w nocy. Mają doświadczenie i kwalifikacje, niezrównaną przez inne instytucje edukacyjne. Wykładowcami CMI przyniesie swoje kwalifikacje i wykształcenie do następnego poziomu.

Trafność do miejsca pracy, ma kluczowe znaczenie Cechą CMI kursów w niepełnym wymiarze godzin jest praktyczne zadania i stosowane nauki. W obecnej trudnej sytuacji, warto zainwestować w toku odpowiednich do miejsca pracy.

Międzynarodowe uznanie Kilka bardzo wybitnych jakości przyznanie organom wyraziły pieczęć aprobaty dla CMI. Jest to znak jakości zaangażowania CMI i gwarancji dla Ciebie. Przy wyborze CMI, można odpocząć zapewnić, że jesteś wyborze instytutu.

Postęp do następnego poziomu CMI kursy w niepełnym wymiarze godzin znajdują się na różnych poziomach w zależności od różnych struktur ciała nagród i jego lokalizacji. Oczywiście są zatwierdzone przez; Krajowe Ramy Kwalifikacji NFQ (Irlandia) poziom 5 do 8; Urząd kwalifikacji i egzaminów rozporządzenie Ofqual (Anglia) Poziom 3: 6; i przez SQA Scottish Qualifications Authority SQA do poziomu 6-10. Są one uznawane na arenie międzynarodowej.

W sercu, Ty Ponieważ CMI jest mały prywatnego instytutu, dobrą komunikację i ścisły związek między tobą i wykładowców / personel będzie częścią Twojego osobistego doświadczenia.

Osiągnąć lepszą przyszłość, by Night Nauka w nocy, jest najlepszym sposobem, aby maksymalnie wykorzystać swój czas. Pracownicy CMI zapewni Państwu bezstronnej porady co do przebiegu najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Porozmawiaj z nami do dziś, a na taki krok do lepszej przyszłości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certyfikaty » Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Diplomas » Widzieć Kursy »

Filmy

About CMI