CMI Communications & Management Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CMI, Komunikacja & Management Institute, jest wiodącym w świecie instytucji oświatowej, oferując wyspecjalizowane prawdziwy przemysł w niepełnym wymiarze czasu Dyplomem, które są uznawane na całym świecie.

Od 2003 roku, kiedy została założona CMI, tysiące studentów z powodzeniem otrzymali nagrody międzynarodowe i krajowe, z CMI, które ogromnie wzmocniony kariery.

90% studentów nie może się mylić. Inwestowanie w badania w niepełnym wymiarze czasu płaci za siebie. Ponad 90% studentów ostatnich Obecnie w zatrudnieniu i wielu stanowisk w młodzieży, średniego i wyższego szczebla i innych teraz pracować w wyspecjalizowanych dziedzinach zawodowych.

Twój czas jest cenny Zaprojektowany, aby zmaksymalizować czas, w niepełnym wymiarze godzin CMI Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, albo w godzinach wieczornych lub w weekendy. W połączeniu z nauki on-line, większość kursów oparte są w klasie z niektórych kursów kształcenia na odległość.

Kursy dla niepełnosprawnych Kursy oferowane są przez CMI klasie a także na odległość kształcenia online. Żywe lekcje online są zapisane do późniejszego odtwarzania i oglądania.

Praktyków w dzień, mistrzami w nocy CMI wykłady pracowników, nie są typowymi nauczyciele. Są one praktyków pracy w ciągu dnia i mistrzów ich przedmiotu nauczania w nocy. Mają doświadczenie i kwalifikacje, niezrównaną przez inne instytucje edukacyjne. Wykładowcami CMI przyniesie swoje kwalifikacje i wykształcenie do następnego poziomu.

Trafność do miejsca pracy, ma kluczowe znaczenie Cechą CMI kursów w niepełnym wymiarze godzin jest praktyczne zadania i stosowane nauki. W obecnej trudnej sytuacji, warto zainwestować w toku odpowiednich do miejsca pracy.

Międzynarodowe uznanie Kilka bardzo wybitnych jakości przyznanie organom wyraziły pieczęć aprobaty dla CMI. Jest to znak jakości zaangażowania CMI i gwarancji dla Ciebie. Przy wyborze CMI, można odpocząć zapewnić, że jesteś wyborze instytutu.

Postęp do następnego poziomu CMI kursy w niepełnym wymiarze godzin znajdują się na różnych poziomach w zależności od różnych struktur ciała nagród i jego lokalizacji. Oczywiście są zatwierdzone przez; Krajowe Ramy Kwalifikacji NFQ (Irlandia) poziom 5 do 8; Urząd kwalifikacji i egzaminów rozporządzenie Ofqual (Anglia) Poziom 3: 6; i przez SQA Scottish Qualifications Authority SQA do poziomu 6-10. Są one uznawane na arenie międzynarodowej.

W sercu, Ty Ponieważ CMI jest mały prywatnego instytutu, dobrą komunikację i ścisły związek między tobą i wykładowców / personel będzie częścią Twojego osobistego doświadczenia.

Osiągnąć lepszą przyszłość, by Night Nauka w nocy, jest najlepszym sposobem, aby maksymalnie wykorzystać swój czas. Pracownicy CMI zapewni Państwu bezstronnej porady co do przebiegu najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Porozmawiaj z nami do dziś, a na taki krok do lepszej przyszłości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

W Internecie Bezpieczeństwo I Higiena Pracy Dyplomowej

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2018 IIrlandia Dublin Wielka Brytania Londyn + 2 więcej

Test Online Dyplom Rady Bezpieczeństwa brytyjski w BHP jest dla ambitnych profesjonalistów kwalifikacje zdrowia i bezpieczeństwa. BSC jest uznawane na całym świecie ciało wielokrotnie, że jest regulowana przez Ofqual. Dyplom kwalifikacje są uznawane poziom 6 przez Ofqual pod UK Krajowych Ram Kwalifikacji (KRK). [+]

Test Online Dyplom Rady Bezpieczeństwa brytyjski w BHP jest dla ambitnych profesjonalistów kwalifikacje zdrowia i bezpieczeństwa. BSC jest uznawane na całym świecie ciało wielokrotnie, że jest regulowana przez Ofqual. Dyplom kwalifikacje są uznawane poziom 6 przez Ofqual pod UK Krajowych Ram Kwalifikacji (KRK). Prace związane z wypadków i zły stan zdrowia mają wpływ na wszystkie rodzaje miejsc pracy i zawodów. Szacuje się, że 35 milionów dni pracy każdego roku giną w wyniku wypadków przy pracy i złego stanu zdrowia. Zarządzanie zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy to nie tylko obowiązek prawny i moralny imperatyw, ale to ma sens biznesowy. Dyplom BSC w BHP oczywiście ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy niezbędnej do przeprowadzenia obiecującą karierę jako lekarz zdrowia i bezpieczeństwa. Zapewnia również solidną podstawę do progresji do magistra lub więcej badań specjalistycznych. Kurs celowo unika podejście "Boot Camp" do nauki, co powoduje wysoki odsetek niepowodzeń z innymi dostawcami. CMI dostarcza ten kurs w okresie jednego roku w niepełnym wymiarze czasu, aby zapewnić przyrostowe podejście do nauki, dzięki czemu są dobrze przygotowani, aby pomyślnie zdać jednostki 1, 2 i 3 egzaminy / zadań. Cele kursu Studenci ukończeniu kursu będzie: Rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa i zdrowia zarządzającego Zastosuj Zdrowie i wiedzy bezpieczeństwa do znanych i nieznanych sytuacjach Zrozum wymagania, rolę, strukturę (wdrożenie i monitorowanie) o skutecznej polityki bezpieczeństwa i higieny pracy Odpowiednie korzystanie z praktyką i zasadami do produkcji rozwiązań dla kwestii zdrowia i bezpieczeństwa Wyjaśnić wewnętrznych i zewnętrznych wpływów na zdrowie i bezpieczeństwo w zakresie organizacji Zrozum, zapobiegania i kontroli narażenia na... [-]

Filmy

About CMI