Indonesia International Instutite for Life Sciences (i3L)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

student

Indonezja Międzynarodowy Instytut Nauk Przyrodniczych (ospy krów I3L) jest międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego koncentruje się w naukach przyrodniczych z sześciu programów studiów, jak ich głównych filarów mianowicie Biomedycyna, bioinformatyka, Bioentrepreneurship, biotechnologia, BromatologiaI Technologia żywności. ospy krów I3L ma również badania satelitarną i urządzeń laboratoryjnych, gdzie zaliczki uczeń może prowadzić swoją działalność lub laboratorium zadanie włączenia się w działalność badawczą. Obsługiwane przez potrójne helisy pojęcia, że ​​udział ośrodki akademickie, badawcze i współpraca przemysłu tworzy punkt unikatowości ospy krów I3L jako wiodącej międzynarodowej instytucji life science w Indonezji. ospy krów I3L znajduje się w Jakarta, Stolica Indonezja, Zajęty górnym krajowym i międzynarodowym wykładowców i pracowników, ospy krów I3L może obsługiwać zagranicznych studentów do prowadzenia studiów licencjackich, stażu lub letni program staży i może przyczynić się do działań szkoleniowych i trwałości programu.

ospy krów I3L ma silny nacisk na aspekty wdrożenia nowych umiejętności, wiedzy, biznesu tworzenia i jest to kompetencja, zaangażowanie uczniów w międzynarodowych projektach badawczych z życia, drogi dojścia do handlu, badań i innowacji, ekspozycja studentów oraz wycieczki do branż, w języku i szkolenia kultury , jakość życia i doświadczenia, między innymi.

10 powodów, należy dołączyć ospy krów I3L

 • Top Quality Learning Environment - sale lekcyjne na specjalne zamówienia, laboratoria i ośrodki badawcze, wyposażone w światowej klasy state-of-the-art udogodnienia, które są unikalne w regionie.
 • Przywództwo Badania - ospy krów I3L wydział ma więcej publikacji i cytowań niż w jakimkolwiek innym ośrodku badawczym w jakiejkolwiek formie w Indonezji.
 • Najlepsze Partnerstwo akademickie - studenci ospy krów I3L może przejść do studiów zagranicznych programów i-udziału w współpracy badawczej z rówieśnikami na czołowych uniwersytetach nauk przyrodniczych na arenie międzynarodowej.
 • Ostrość rzecz przedsiębiorczości i innowacji - innowacji koncentruje wbudowany w do wszystkich części edukacji ospy krów I3L, a uczniowie są zachęcani do kwestionowania konwencjonalnych mądrości i zaangażować się w formułowaniu nowych pomysłów.
 • ospy krów I3L Science Park - ospy krów I3L Science Park łączy utalentowanych studentów z porad ekspertów i źródeł kapitału, aby umożliwić im udanej przedsiębiorczości.
 • Internacjonalizacja - ospy krów I3L ma największą liczbę międzynarodowych akademickich wydziału, partnerstwa i współpracy badawczej w Indonezji.
 • Integracja przemysłowe - Wszyscy studenci angażują się w rzeczywistych ospy krów I3L projektów przemysłowych, jako część ich edukacji.
 • Perspektywy globalne Kariera - Studenci mają wyjątkową okazję do międzynarodowego stażu zawodowego poprzez podłączony na całym świecie centrum kariery ospy krów I3L jest.
 • Spersonalizowane podejście pedagogiczne - Studenci ospy krów I3L interakcji z naszej najwyższej jakości wydziału w indywidualnych klasach i wykorzystywać najnowsze podejścia pedagogicznego w tym blended learning oraz związanych globalnie klasach.
 • Holistic Learning - Studenci ospy krów I3L umiejętności zaangażowania się w budynku poza szkołą, poprzez zajęcia pozalekcyjne, w tym debat i dialektykę, wejście porządku publicznego, oraz różne wykłady gościnne przez międzynarodowych liderów.
budynek

O Indonezji i Dżakarcie

Inspirujące Indonezja

Indonezja jest największym krajem w Azji Południowo-Wschodniej. Jako kraju rozwijającego się, Indonezja ma ponad 250 milionów ludności. Jako największy archipelag na świecie z ponad 17,508 wysp i Indonezja ma jeden z najdłuższych linii brzegowej na świecie z wielu plaż i kurortów wyspy.

Indonezja składa się z co najmniej 300 grup etnicznych, rozłożone na powierzchni 1,8 mln km2 6000 zamieszkałych wysp. To tworzy różnorodność kulturową, spotęgowane przez hinduistów, buddystów, islamu i europejskich wpływów kolonialnych.

Indonezja jest domem dla bogatej gamy stylów życia, począwszy od ultra wiejskich w ścisłej harmonii z elementami przyrody do nowoczesny porównywalne do żadnych wielkich miast świata.

Transformacja gospodarki w Indonezji:

 • Indonezja twarze ekscytujące i wymagające przekształcenia swojej gospodarki
 • 2015 - Regionalna integracja gospodarcza w 2015 roku (ASEAN Economic Community)
Indonezja Dzisiaj 2030
Gospodarka światowa w rankingu 16th 7th
Spożywanie klasy 45 milionów 135 milionów
Ludność w miastach / PKB 53% / 74% 71% / 86%
Wykwalifikowani Pracownicy 55 milionów 113 milionów
Szanse rynkowe $ 0.5 biliona $ 1,8 biliona
Wibrujący Dżakarta - Indonezja Narodowy i Business Capital Witamy na naszej mega-miasta ekscytujące! Zachowując wiele zainteresowań kulturalnych unikalne dla naszego miasta i Indonezja, Dżakarta jest rozległym miastem kosmopolitycznym, który oferuje więcej kultura, rozrywka, zakupy, zwiedzanie i innych miejscach niż w Indonezji. Rozciąga się na powierzchni ponad 650 410 mil (sq.km m²). Gospodarka w dużej mierze zależy usług finansowych, handlu, i produkcji. W roku 2009, 13% populacji miało dochód na mieszkańca w ponad 10.000 USD (Rp 108000000). Oficjalnie Jakarta nie jest miasto, lecz w prowincji o specjalnym statusie, jako stolicy Indonezji. Jest on podawany dużo jak każdy inny indonezyjskiej prowincji.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Licencjat W Biomedycynie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3.5 - 4 lat July 2017 Indonezja Jakarta Bandung + 1 więcej

Biomedycyny jest zbiorcza nazwa tematów biologicznych, koncentrując się przede wszystkim z ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zakres obejmuje analizy próbek Biomedycyna biologicznych człowieka, prowadzenie badań na choroby ludzi i zwierząt, udział w rozwoju strategii terapeutycznych, takich jak szczepionek, leków i metod leczenia, zarówno w sektorze prywatnym, jak i agencji rządowych. Biomedycyny jest krokiem centralnym i krytycznym ... [+]

Licencjat w Biomedince Biomedycyny jest zbiorcza nazwa tematów biologicznych, koncentrując się przede wszystkim z ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zakres obejmuje analizy próbek Biomedycyna biologicznych człowieka, prowadzenie badań na choroby ludzi i zwierząt, udział w rozwoju strategii terapeutycznych, takich jak szczepionek, leków i metod leczenia, zarówno w sektorze prywatnym, jak i agencji rządowych. Biomedycyny jest w centrum i ważny krok dla leków i terapii projektowania i odkrycia. Program studiów oferowanych w ospy krów I3L Biomedycyna skupia się na badaniach i innowacjach, że zniwelowanie badania zdrowia ludzi do rozwoju współpracy z narkotykami w szkole medycznej i farmacji. Obecnie nasz program oferowany dwa strumienie specjalizacji, które koncentruje się na ludzkich chorób, które są biologii nowotworów i chorób zakaźnych. Stosujemy koncepcję potrójnej helisy (akademickiego, biznesu i administracji publicznej) podejście, że strategise i wdrożyć najbardziej odpowiednie badania i rozwój do Biomedycyna społeczności. Unikalne Punkty Wartość Pioneer - najpierw w Azji, które rozwijają strumieniowe programu biomedycyny (Chorób Zakaźnych, Tumor Biology). Nauka - Międzynarodowo wykształconych wykładowców z dużym doświadczeniem w dziedzinie kształcenia i badań; programy badawcze ukierunkowane na wdrożenia terapii lub leczenia chorób z podejścia interdyscyplinarnego. Innowacje - Rozwój nowych strategii terapeutycznych, które koncentrują się na spersonalizowanej medycyny i różnorodności biologicznej w Indonezji. Globalnie Connected - Zamknij współpraca z najwyższego szczebla międzynarodowych akademickich, przemysłu i partnerów rządowych do wspierania edukacji, badań i innowacji. Lokalnie Wbudowany - Programy i projekty badawcze, które są opracowane, aby zaspokoić lokalne potrzeby przemysłu, nauki i administracji; Uprząż Indonezji bogatej bioróżnorodności wzbogacić krajowe towary naturalne jak dostosowywaniu się aspiracji narodowych w 2020... [-]

Filmy

i3L - Indonesia International Institute for Life Sciences

i3L – Your Future Starts Here