Przeczytaj oficjalny opis

Uważany za jeden z najstarszych uniwersytetów w Indonezji, UNIVERSITAS GADJAH MADA służy jako filar przebudzenia edukacyjnego w Indonezji i rzekomo jest obrońcą i rozpowszechniającym Pancasila.

W UNIVERSITAS GADJAH MADA studenci mają szeroki wachlarz możliwości rozwijania kreatywności i innowacji w swoich dziedzinach dzięki wsparciu nowoczesnej infrastruktury i technologii informacyjnej. Jako światowej klasy uniwersytet badawczy, UGM przykłada dużą wagę do działalności badawczej, motywując członków wydziału oraz studentów do prowadzenia i publikowania swoich badań. Ponadto wysiłek ten jest ożywiony poprzez opracowanie 25 ośrodków badawczych w różnych dziedzinach nauki. UGM jest wyposażony w zasoby 3 608 członków wydziału i 4 324 pracowników, którzy są silnie zaangażowani w uczynienie UGM najlepszym uniwersytetem i najważniejszym punktem odniesienia w Indonezji.

Przedstawiamy UGM

UNIVERSITAS GADJAH MADA jest indonezyjskim publicznym uniwersytetem badawczym w bluszczu z siedzibą w Yogyakarcie w Indonezji, założonym 19 grudnia 1949 r. UGM jest najstarszą i największą instytucją szkolnictwa wyższego w Indonezji. Znajdujący się w Yogyakarcie w Indonezji uniwersytet 360 akrów składa się z 18 wydziałów, 68 programów studiów licencjackich, 23 programów studiów dyplomowych, 104 programów studiów magisterskich i specjalistycznych oraz 43 programów studiów doktoranckich.

Obecnie ma około 55 000 studentów, 1 187 studentów zagranicznych i 2500 członków wydziału. UNIVERSITAS GADJAH MADA został uznany za jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Indonezji.

UGM wdraża obszar educopolis, krok podejmowany przez uniwersytety w tworzeniu sprzyjającego środowiska dla ciągłości procesu uczenia się. Wysiłki te są podejmowane w kontekście rozwijania multidyscyplinarnej współpracy i reagowania na kwestie ekologiczne w celu osiągnięcia wizji uniwersytetu. Niektóre z tych kroków to zmniejszenie zanieczyszczeń i emisji spalin pojazdów, rozwój pieszych, ograniczenie wjazdu pojazdów na teren kampusu, budowa nowych akademików na terenie kampusu, rozwój kieszeni parkingowych, sadzenie drzew na zielono i wiele innych.

Specjalny region Yogyakarta, w którym znajduje się UGM, jest jedną z najmniejszych prowincji w Indonezji i jest powszechnie znany jako centrum kultury jawajskiej oraz centrum nauki. Liczy 3 400 000 mieszkańców, z czego 511 000 mieszka w mieście Yogyakarta. Jego wyznaczenie jako centrum nauki cechuje istnienie 120 państwowych i prywatnych instytucji szkolnictwa wyższego, z populacją studentów powyżej 300 000.

Wizja

Być doskonałym i innowacyjnym uniwersytetem światowej klasy, przesiąkniętym wartościami kulturowymi narodu opartymi na Pancasili jako ideologii państwowej i poświęconym interesom narodu i ludzkości.

Misja

Prowadzić edukację, badania i pracę społeczną, a także zachowywać i rozwijać wiedzę, która jest doskonała i użyteczna dla społeczeństwa.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

UNIVERSITAS GADJAH MADA

Założony 5 marca 1946 r. Wydział Medycyny, Zdrowia Publicznego i Pielęgniarstwa UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) przez lata rozwijał się i rozwijał. FK-KMK UGM stał s ... [+]

Założony 5 marca 1946 r. Wydział Medycyny, Zdrowia Publicznego i Pielęgniarstwa UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) przez lata rozwijał się i rozwijał. FK-KMK UGM stał się wiodącym uniwersytetem w Indonezji, Azji i na świecie. Tysiące absolwentów ukończyło i zabarwiło sektor zdrowia w Indonezji i na całym świecie. Znajduje się w kampusie z tropikalnym klimatem, miłą atmosferą i wyposażonymi w różne udogodnienia, które wspierają edukację, badania i pracę społeczną. Wizją School of Medicine jest doskonały krajowy program edukacji medycznej, który jest innowacyjny, globalnie standaryzowany i lepszy, a także służy interesom narodu i ludzkości dzięki profesjonalnemu wsparciu zasobów ludzkich. Etapy uczenia się w ramach programu studiów licencjackich FK-KMK UGM obejmują 3 lata studiów licencjackich, 2 lata fazy zawodowej i 1 rok stażu.... [-]

Indonezja Yogyakarta
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku