International University Liaison Indonesia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Uniwersytet Liaison Indonezja - IULI prywatny uniwersytet założony w 2014 roku jako wspólne działania Fundacji IULI oraz Europejskiego Konsorcjum Uniwersyteckiego.

IULI jest licencjonowana i akredytowany przez rząd Indonezji pod nr SK dikti 425 / E / O / 2014 Research, Technology and Innovation są podstawowe motywy do zainicjowania współpracy pomiędzy Międzynarodowym Uniwersytecie Liaison Indonezja - IULI i obecnie 14 uczelni w krajach europejskich, z Technische Universitaet koordynatorów w Ilmenau w Niemczech.

Celem współpracy jest generowanie jedne z najlepszych intelektualistów w gospodarce, polityce i technologii w Indonezji, takich jak w lotnictwie, energii odnawialnej i technologii nano.

Dlaczego IULI?

Partnerskie uniwersytety z Europy

Czternaście renomowanych uniwersytetów w Europie, koordynowane przez Technische Universitaet Ilmenau Niemczech współpracują w Europejskim Konsorcjum Uniwersyteckiego - IULI wspierać IULI zarówno w sprawach naukowych i innych akademickich.

Międzynarodowy Podwójny Stopień

Studenci będą zdobywać licencjat z jednej z uczelni partnerskich IULI oraz w Sarjana (S1) z IULI Indonezji. Oba tytuły są ze sobą powiązane.

Praktyki za granicą

Aby wyposażyć uczniów w wiedzę i doświadczenie w przemyśle i miękkich umiejętności potrzebnych w obliczu globalnych wyzwań, studenci staż za granicą, zazwyczaj w krajach europejskich, w trakcie 6 semestru studiów.

Angielskim jako medium nauczania

Jako języka międzynarodowego, który jest używany powszechnie na całym świecie, IULI używa angielskiego jako codzienne medium nauczania we wszystkich kierunkach w celu wzmocnienia przewagi konkurencyjnej studenta na globalnym rynku pracy.

Nowoczesne i przyjazne środowisku Learning Environment

Kampus IULI znajduje się w Breeze, który jest przyjazny dla środowiska i zapewnia innowacyjne i zrównoważone środowisko uczenia się.

Badanie przyjazne środowisko

Środowisko wokół kampusu słynie z zieleni i komfortu.

No Fee Development

Ponadto, aby zapewnić wsparcie w dziedzinie naukowej, Europejskiego Konsorcjum Uniwersytet zapewnia również fundusze wsparcia dla IULI. Studenci mogą korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez uczelnię bez uiszczenia opłaty rozwoju.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Indonezyjski

Widzieć BScs » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Bachelor Of Engineering / Bachelor Of Science W Inżynierii Biomedycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry July 2018 Indonezja Tangerang

inżynieria biomedyczna jest multidyscyplinarnym dziedzinie inżynierii, łącząc podstawowe nauki i medycyny, oraz poprawia zdrowia ludzkiego poprzez działania, które integrują się z nauk inżynieryjnych nauk biomedycznych i praktyki klinicznej. [+]

inżynieria biomedyczna jest multidyscyplinarnym dziedzinie inżynierii, łącząc podstawowe nauki i medycyny, oraz poprawia zdrowia ludzkiego poprzez działania, które integrują się z nauk inżynieryjnych nauk biomedycznych i praktyki klinicznej.

Inżynierowie Biomedical opracowanie urządzeń i procedur rozwiązywania problemów medycznych i zdrowotnych, łącząc swoją wiedzę z zakresu biologii i medycyny z zasadami i praktyką inżynierską. Wiele badań naukowych, a także naukowców medycznych, do opracowania i systemów i produktów, takich jak sztuczne narządy, protez (sztuczne urządzenia, które zastępują brakujące części ciała), oprzyrządowanie, systemów informacyjnych oraz zarządzania medycznych, zdrowia i opieki oceny systemów dostarczania. inżynierów biomedycznych mogą również projektowaniem urządzeń stosowanych w różnych procedur medycznych, systemy obrazowania, takich jak obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI) oraz urządzeń do automatyzacji wstrzyknięć insuliny lub kontrolowania funkcji ciała niektórych specjalnościach w ramach inżynierii biomedycznej są biomateriałów, biomechaniki, obrazowania medycznego, inżynieria rehabilitacyjna oraz Technika ortopedyczna.... [-]