Royal Tropical Institute (KIT)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Podczas zdrowia poprawia całym świecie, wielu nadal są pozostawione przez nierówności. Na KIT Zdrowia, jesteśmy zobowiązani, aby pomóc zmniejszyć tę lukę. Z multidyscyplinarny zespół naukowców, nauczycieli i doradców jesteśmy innowacyjnym graczem na międzynarodowym i publicznego zdrowia.

KIT (Królewski Instytut Tropikalny) wyposaża pracowników służby zdrowia w celu sprostania wyzwaniom w zakresie zdrowia publicznego na całym świecie. Oferujemy programy magisterskie i zaawansowane kursy na naszych obiektach szkoleniowych w Amsterdamie i poprzez e-learning. Ponadto prowadzimy regionalne, dostosowane do potrzeb programów szkoleniowych w krajach na całym świecie. Poprzez połączenie ludzi z różnych krajów i regionów, kursy międzynarodowe Kit stworzenie forum wymiany doświadczeń i powiązanie między szerokim zakresie praktyków rozwoju.

Wpływ: Liderzy w ochronie zdrowia na świecie

Nasze programy szkoleniowe odpowiedzi na aktualnych światowych osiągnięć w dziedzinie zdrowia. Kursy Kit są znane z ich praktycznego zastosowania, w wielodyscyplinarnego podejścia i interaktywnych, partycypacyjnych metod szkoleniowych.

Nasze programy szkoleniowe mają na celu opracowanie skutecznych przywódców, że tworzą wpływ w swoich krajach. Absolwenci KIT uzyskać wyższe pozycje po ukończeniu studiów i przyczyniają się do polityki zdrowotnej w dzielnicy, regionalnym i krajowym. Mijają także od ich wiedzy do kolegów i lokalnych pracowników służby zdrowia, a poprzez nauczanie na uniwersytetach i instytucji szkoleniowych. Jako takie mamy wpływu Szeroko zakrojona.

W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat, ponad 3000 pracowników służby zdrowia nie studiował na KIT. Jesteśmy dumni z bycia częścią ich zawodowej drogi w coraz liderów w dziedzinie zdrowia na całym świecie. Studia magisterskie Akredytacji Kit podane są we współpracy z Vrije Universiteit w Amsterdamie (VU) i są akredytowane holenderski flamandzki Organizację Akredytacji (NVAO www.nvao.com).

Ponadto zaawansowane kursy są akredytowane przez tropEd, międzynarodowej sieci instytucji szkolnictwa wyższego w międzynarodowym zdrowia.

Dlaczego warto uczyć się w zestawie?

Up-to-date podejście do złożonych problemów w zakresie zdrowia publicznego Praktyka zorientowanych Wymiana między dyscyplinami Edukacja interaktywna Rozwój kompetencji osobistych i zawodowych Budowa sieci Prywatne korepetycje Uczestnicy z różnych środowisk i krajów Nauczanie przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów Pozytywnie zweryfikowane przez tropEd ZESTAW: międzynarodowe centrum doskonałości w zakresie zdrowia i rozwoju międzynarodowego Akredytowany przez NVAO

Lokalizacje

Amsterdam

KIT - Royal Tropical Institute

Address
Royal Tropical Institute
Mauritskade 64

1092 AD Amsterdam, Holandia Północna, Niderlandy
Telefon
+31 20 568 8711