Elevate Health

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Elevate Health oferuje szeroki zakres kursów medycznych online dla naukowców i pracowników służby zdrowia. Kursy mogą być badane wyłącznie on-line, lub jako część mieszanego planu, który oferuje sesje twarzą w twarz oprócz Distance Learning. Jednak zdecydujesz się na studia, robisz to na własną rękę, gdziekolwiek jesteś na świecie - wszystko, co potrzebne jest połączenie z internetem.

Elevate oferuje ponad możliwości uczenia się on-line; to interaktywny portal, który umożliwia globalne pracowników służby zdrowia na spotkanie online, aby dzielić się wiedzą, badać i analizować pomysły nową naukę. Oznacza to, że po zakończeniu kursów online dla zdrowia, będziesz nie tylko odbierać międzynarodowo akredytowany dyplom z Uniwersytetu w Utrechcie - Miejsce 1 w Holandii i 46 na świecie, ale również sieć rówieśników, że można wezwać jak rozwijać swoją karierę profesjonalnie.

Naszym celem jest zwiększenie wiedzy i zrozumienia nauk o zdrowiu wśród pracowników służby zdrowia i naukowców medycznych. W ten sposób mamy nadzieję, że w celu poprawy ogólnego samopoczucia i zmniejszenia różnic w standardach opieki medycznej pomiędzy krajami.

Czego stoimy?

√ wiedzy E-learning

Nasza wewnętrzna zespół programistów e-learning są ekspertami w dziedzinie e-learningu. Mamy silny i dźwięk filozofię nauczania online i praktyki, z indywidualną podejście do uczenia się, naciskiem na interakcję i oferujemy ciągłe wsparcie edukacyjne w trakcie trwania.

√ Koncentracja na sektorze medycznym

Skupiamy się wyłącznie na medycznym (badania) sektora. To pozwoliło nam opracować odpowiednią wiedzę w tej dziedzinie. To również pozwoliło nam zbudować szeroką międzynarodową sieć akademicką. Jako takie, zdajemy sobie sprawę z najnowszych osiągnięć i wyzwań nasi partnerzy stoją.

√ Zapewnienie lepszego dostępu do dobrej jakości opieki zdrowotnej na całym świecie

Elevate zdrowie nie jest tylko kolejnym dostawcą edukacji medycznej online. W rzeczywistości, jesteśmy przedsiębiorstwo społeczne mające na celu zapewnienie lepszego dostępu do edukacji w opiece zdrowotnej na całym świecie - z celem, aby umożliwić większej liczby ludzi na całym świecie dostęp do dobrej jakości opieki medycznej.

Jak to działa

√ Wybór kursu

Elevate oferuje couses w szerokim zakresie tematów. Przejrzyj kurs odcinka tej stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych kursów, które oferujemy.

√ Validation

Po otrzymaniu zgłoszenia, aby zapisać, Elevate będzie sprawdzić, czy spełniają wymagania wstępne kursu. Otrzymasz e-maila z potwierdzeniem miejsca.

√ Studiowanie

Będziesz korzystać z naszego środowiska uczenia się on-line w swoich badaniach. Portal ten daje szansę spotkać się ze swoimi rówieśnikami i dostępu inspirujących wykładów i innych materiałów wysokiej jakości.

√ Badanie

Pod koniec kursu odbędzie się egzamin końcowy, który można wykonać w swoim kraju, w zakładzie jednego z naszych partnerów edukacyjnych.

√ certyfikatu

otrzymasz akredytowany międzynarodowym dyplom z Uniwersytetu w Utrechcie, w rankingu # 1 w Holandii, po pomyślnie ukończeniu kursu.

10547187_420815584727575_4352506952356059003_o

Lokalizacje

Holandia online

Address
Elevate
Heidelberglaan 8
Utrecht, The Netherlands

3584 CS Holandia online, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium