Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Instytucja non-profit, z historią i prestiżem.

RCU Escorial-M Cristina została założona przez Regent Queen María Cristina de Hasburgo y Lorena, w 1892 r., Prowadzona przez zakon augustianów od jej założenia. Jest to wyższe centrum edukacyjne związane z Uniwersytetem Complutense w Madrycie.

Uczymy oficjalnych programów Bachelor of Laws i Bachelor in Business Administration, Master in Law i prywatnego dyplomu z chiropraktyki.

Escorial - María Cristina Royal University Centre znajduje się w niezwykłym otoczeniu i w bajecznym otoczeniu. Kampus uniwersytecki stanowi część zdumiewającego monumentalnego kompleksu architektonicznego Królewskiego Klasztoru El Escorial, założonego przez króla Filipa II w XVI wieku. Wszystko to zapewnia szczególnie korzystną atmosferę do nauki i relacji międzyludzkich.

Budynki są prawdziwymi klejnotami architektury, z całkowicie zmodernizowanymi obiektami: Rezydencja studencka, biblioteka, teren sportowy, sale wykładowe wyposażone w urządzenia projekcyjne, pomieszczenia komputerowe itp.

Ogólny trening jednostek jest głównym celem programu edukacyjnego oferowanego przez Escorial - Królewskie Centrum Uniwersyteckie María Cristina, poprzez rozwój ich potencjału poznawczego, fizycznego, społeczno-kulturowego, który prowadzi ich do granic ich możliwej wiedzy. Pobudzamy kreatywność i badania naukowe poprzez edukację akademicką, przekazywanie wiedzy i kultury.

Kierownictwo Centrum nadzoruje jakość i doskonałość edukacyjną, w ciągłym i płynnym dialogu między wykładowcami i studentami, dalekim od jałowej biurokratycznej formalnej edukacji.

Personel wykładający, wywodzący się głównie z Uniwersytetu Complutense w Madrycie i świata biznesu, jest osobiście i zawodowo zaangażowany w szkolenia i działania edukacyjne w swoich dziedzinach.

Jesteś przedmiotem zainteresowania i celem naszej pełnej instytucjonalnej pracy naukowej. Z tego powodu każdy uczeń ma nauczyciela / wykładowcę, który prowadzi go i towarzyszy mu w szkoleniu zawodowym i akademickim.

„Chodź ze mną, jeśli trzymasz te same prawdy. Zbadaj ze mną, czy masz te same wątpliwości. Gdzie rozpoznajesz swój błąd, chodź ze mną. Gdzie rozpoznajesz moje, zabierz mnie ze sobą ”(św. Augustyn).

W kontekście tego niezrównanego otoczenia architektonicznego, symbolu uniwersalności i braterstwa, prosimy, aby nasi studenci / oprócz bycia biegłymi profesjonalistami stali się mężczyznami i kobietami o wartościach obywatelskich, wrażliwymi i zaangażowanymi w rozwój i szacunkiem dla ludzkiej godności.

Otwieramy nasze drzwi dla wszystkich, nie dokonując żadnego rozróżnienia na rasę, wyznanie czy pozycję, ułatwiając wzajemną formę szkolenia i informacji z innymi ośrodkami uniwersyteckimi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Royal University Center Maria Cristina

Chiropraktyka to szybko rozwijający się zawód w Europie. W krajach, w których chiropraktyka jest regulowana, nadal istnieje zapotrzebowanie na więcej specjalistów. ... [+]

Dlaczego powinienem studiować chiropraktykę?Chiropraktyka to szybko rozwijający się zawód w Europie. W krajach, w których chiropraktyka jest regulowana, nadal istnieje zapotrzebowanie na więcej specjalistów.Ból mięśniowo-szkieletowy jest główną przyczyną niepełnosprawności zawodowej z ogromnymi konsekwencjami społeczno-ekonomicznymi, a chiropraktyka jest wiodącym zawodem w radzeniu sobie z tym problemem.Jest to zawód, który zajmuje się pacjentami i zapewnia środki do opieki konserwatywnej.Dlaczego warto studiować w madryckim College of Chiropractic?Madryt College of Chiropractic znajduje się w Real Centro Universitario Escorial Maria Cristina, prestiżowym centrum założonym w 1892 rokuModel edukacji opiera się na małych kohortach, zapewniając tym samym spersonalizowaną edukacjęProgram nauczania jest w pełni akredytowany przez Europejską Radę ds. Edukacji ChiropraktykaByła to pierwsza instytucja oferująca kształcenie i szkolenie w dziedzinie chiropraktyki w Hiszpanii, która została akredytowana od pierwszego ukończenia studiówWydział składa się z naukowców z publicznych i prywatnych uniwersytetów, z rozległymi i zróżnicowanymi środowiskami akademickimi i klinicznymi.Możliwości wymiany międzynarodowej są dostępne z instytucjami w Japonii, Kanadzie, Meksyku, Brazylii i Stanach ZjednoczonychNaucz się opartego na dowodach i skoncentrowanego na pacjencie programu nauczaniaCo muszę zrobić, aby zostać studentem?... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Spanish (Spain),Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Royal University Center Maria Cristina

Master in Chiropractic w madryckim College of Chiropractic - RCUEMC ma na celu kształcenie absolwentów chiropraktyki, aby mogli pogłębić swoją wiedzę na temat chiroprakty ... [+]

Prezentacja

Master in Chiropractic w madryckim College of Chiropractic - RCUEMC ma na celu kształcenie absolwentów chiropraktyki, aby mogli pogłębić swoją wiedzę na temat chiropraktyki i jej gałęzi bardziej reprezentatywnych specjalności i wykonywać zawód w krajach, które wymagają tego poziomu szkolenia. Stopień magistra składa się z 60 punktów odpowiadających bezpośrednim przedmiotom teoretycznym, praktykom w ośrodkach zewnętrznych i pracy końcowej.

Cele

Głównym celem Mistrza Chiropraktyki jest przygotowanie studentów do zawodu, aby mogli praktykować chiropraktykę w całkowicie kompetentny sposób.

Kredyty: ekwiwalent 60 punktów ECTSJęzyk nauczania: 70% hiszpańskiego i 30% angielskiegoMiejsca: 5Przybliżona cena: 5 864 euroCentrum Zarządzania: Madrid College of ChiropracticProfil dostępu... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Spanish (Spain),Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku