ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

„Jeśli lubisz sektorze zdrowia, pomagać ludziom w celu zapobiegania i leczenia chorób, badań lub jakiejkolwiek działalności związanej z naturalnymi terapiami, trzeba szkolić się w szkole, która oferuje solidną podstawę dla swojej zawodowej przyszłości.”

Historia

Ismet(Wyższy Instytut Medycyny Tradycyjnej) została założona w 1992 roku, rękę José Luis Badrena i zainaugurowany przez Dziekana Wydziału Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Pekinie. urodzony Ismet w celu nadania szkolenia w terapii naturalnych, dzięki czemu studenci mogą stać się najlepszych specjalistów w dziedzinie uczymy naturalnej i homeopatii MedicinaTradicional Chin i akupunktura, podręczniki, osteopatii, wellness i naturalne estetyki, coachingu i Zdrowie Personal Growth i terapie energetyczne. Od tego czasu do chwili obecnej, Ismet będzie się rozwijać i poszerzać swoją ofertę, oprócz włączenia codzienne doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, zarówno absolwentów, magisterskich i ciągłe szkolenia i praktyki klinicznej nowych studentów.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia, którzy przeszli dużą liczbę studentów i ponad tysiąc uczniów w aktywne za nami. Równolegle do utworzenia szkoły rozpoczęła także centrum terapii, z podwójnym celu przyczynienia się do realizacji badań metodami badanych i służyć jako istotny uzupełnienie w szkolenia swoich studentów.

Ismet obecnie współpracuje z UCC-UVIC (Uniwersytet Środkowej Katalonii - University of Vic) centrum i UCAM (Katolicki Uniwersytet San Antonio Murcia).

szkoła

Dlaczego u nas studiować

 • Mamy mieć elastyczne harmonogramy i metodologii badania (w osoby lub online), w celu dostosowania się do swojej pracy i życia rodzinnego.
 • Absolwent programy zostały opracowane i szkolenia oparte prowadzi IES (Institut d'Estudis Zdrowie - Department of Health Generalitat de Catalunya).
 • Proponujemy Państwu zespół nauczycieli z ponad 100 specjalistów, którzy łączą nauczanie z ich praktyki klinicznej
 • Każdego roku przeprowadziliśmy około 250 seminarium i przypadek, czy wprowadzenie lub specjalizacji
 • Zapewniamy rozwój zawodowy poprzez praktyki klinicznej z prawdziwymi pacjentami i praktyk podczas wydarzeń sportowych. Każdego roku około 18.000 wizyt są wykonane
 • Umowy z uczelniami krajowymi i międzynarodowymi w celu uzyskania same stopnie naukowe w dziedzinie terapii naturalnych
 • Poprzez rynek pracy każdego roku ponad 200 miejsc pracy otwory poruszać ... spojrzeć na Instagram, zamieścimy je tam!
 • ISMETalumni, Stowarzyszenie Absolwentów Ismet, oferuje zniżki i specjalne ceny na różnych ekskluzywnych usług dla byłych studentów Ismet ... całkowicie darmowy serwis
 • Jesteśmy jedynym ośrodkiem w rejonie znajduje się w budynku o więcej niż 2000m2 w lewym Eixample.

Wreszcie, Wspólnota Ismet oferuje bezpłatne wykłady i warsztaty, wycieczki, kształcenie ustawiczne, branży informatycznej i innych zajęć pozalekcyjnych.

szkoła

tryb online

„Ten tryb pozwala na badanie programów szkoleniowych, bez rozkładów jazdy i bez przemieszczenia"

Główne cechy trybie online:

 • Materiał dydaktyczny prezentowany przez rozdziałów i tematów jest uzupełniona oceną materiału: ćwiczenia, zadania, egzaminy, oceniający i auto - testy ewaluacyjne, fora pracy. Wszystko to w celu zapewnienia nauczania i uczenia się dynamikę, która ułatwia zrozumienie i promuje uczenie się.
 • Spersonalizowane nauczania przez nauczycieli wyspecjalizowanych w tej dziedzinie, że propagowanie nauki i studentom. Interaktywna społeczność kampus zachęca do komunikacji pomiędzy nauczycielami i uczniami oraz umożliwia rozwój ucznia, zgodnie z ich możliwościami.
 • Promuje uczestnictwo studentów. Student jest w stałym kontakcie z jego kolegów i jego nauczyciela. Ponadto, ocena ciągła (fora, dyskusje, ćwiczenia grupowe, e) promuje motywacji do nauki. Wszyscy koledzy i nauczyciele uczestniczą w szkoleniu (pytania Udostępnianie, pomysły i objaśnienia), a tym samym tworzy „zwrotnie” efekt po obu stronach.
 • Jest bardziej elastyczny, ponieważ nie mają żadnych harmonogramów lub ograniczony czas. Student wybiera kiedy się uczyć i na jak długo. Pozwala to na dostosowanie kursu do każdej konkretnej potrzeby.
 • Campus wydział pozostaje aktywny od września do lipca. W miesiącu sierpniu student nadal ma dostęp do kampusu przejrzenia lekcje lub nadrobić zaległości w sprawach, które wykraczają późno.
 • Ocena ciągła. Student jest oceniane przy uwzględnieniu ich ewolucyjny proces w trakcie trwania. Zatem, ponieważ rozpoczęcie kursu do daty jego zakończenia, to będą oceniane za pomocą różnych procesów: ćwiczenia, testy, egzaminy, praca, udział w forach, etc i sumę wszystkich tych badań doprowadzi do końcowej oceny Oczywiście. Wyniki studentów są badane przez komisję akademickiej w celu dalszej weryfikacji.
 • Monitorowanie naukę. System szkolenia online Ismet, pozwala studentom sprawdzić ich postępy w całym procesie uczenia się. W tym sensie, student jest w pełni świadomy przez cały czas swojego aktualnego statusu akademickiego, a więc może dostosować swój poziom studiów do potrzeb każdej chwili. Aby przezwyciężyć te materiały nie są (obecnie czasu i regulowane przez podawanie) nadzorowane egzaminu.

wymagania techniczne:

 • Przeglądarka urządzenie, które może odtwarzać zawartość Flash
 • Minimalna rozdzielczość ekranu 1024 x 768
 • Połączenie internetowe i prędkość zalecana 20MBs
 • zalecana jest przeglądarka Mozilla Firefox. Tablet z Androidem czy przeglądarka Dolphin. Powinien Ipad, przeglądarka Puffin
 • Wtyczki Flash Player 6, przynajmniej. Zaleca się po to ładnie wyremontowany
 • Wskazane jest, aby mieć podstawowe umiejętności obsługi komputera na poziomie użytkownika.

Skierowane do

Wirtualny kampus Ismet rodzi się dla wszystkich tych ludzi, którzy z pracy, powody osobiste położenie geograficzne lub nawet one nie są w stanie regularnie uczęszczać na zajęcia.

Trening ten jest skierowany zarówno do osób bez wcześniejszego doświadczenia, którzy chcą trenować po raz pierwszy w tych dziedzinach, jako profesjonalistów, którzy chcą uzupełnić swoje szkolenie lub poddane recyklingowi w tej wiedzy, czy terapeutów specjalizujących się w tych obszarach lub w innych uzupełniających (chiromasseurs, akupunktury, etc.), jak i pracowników służby zdrowia chcą uzupełnić swoje szkolenie w tej dziedzinie (lekarze, psycholodzy, fizjoterapeuci, należności, etc).

Cele

Podstawowym celem naszych badań internetowych jest zapewnienie kompleksowego szkolenia w dziedzinie naturalnych metod leczenia, dzięki czemu uczniowie mogą zdobyć wiedzę niezbędną do wykonywania tego zawodu. W ten sposób uczeń będzie uczyć się do wykonywania funkcji praktycznej terapii naturalnych i będą trenować z odpowiednią wiedzę niezbędną do leczenia metodami naturalnymi.

Nauczyciele i materiały

W celu zapewnienia solidne wykształcenie i jakości, mamy portfel nauczycieli wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Spełniając w ten sposób swój wkład wiedzy, nauczyciele mają bogate doświadczenie zawodowe, które nieuchronnie wzbogaca jakość kursów internetowych dalej. Ponadto nauczyciele zostali przeszkoleni oferować dynamiczną i aktualne nauczanie, odpowiedni do tego typu szkoleń, a koordynowany przez system planowania edukacyjnego.

Student ma konsultant / A dla każdego kursu, który będzie towarzyszył jego ewolucję w trakcie trwania. Z drugiej strony, nie jest postać koordynatora na linii, której głównym zadaniem jest koordynowanie współdziałania pomiędzy uczeń-nauczyciel, oceny procesów pedagogicznych oraz zapewnić i promować kulturę campus.El materiałów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia kursów, jest on prezentowany przez kampusu online. Program akademicki został stworzony przez ekspertów w tej dziedzinie.

dedykacja

System nauki kampus Ismet online oferuje dużą elastyczność w zakresie harmonogramów klasowych. Tak, że pozwala na podłączenie do kampusu, kiedy chcesz i godzinach chcesz, tak długo, jak idziesz obejmujące cele wyznaczone przez nauczyciela przedmiotu.

Na początku kursu, nauczyciel planuje jego zawartości, tak, że student będzie wiedział od samego początku, kiedy i jakie tematy będą uczyć się co tydzień. Zależność między kredytów i godzin ich poświęcenie jest 1 kredyt = 10 godzin użytkowania. Całkowita liczba punktów (godziny utylizacji) odnosi się do czasu spędzonego wykonywania czynności i oceny, a nie na czas połączenia.

certyfikat

Po ukończeniu kursu / s monografię / y zarejestrowany, a raz przeszły testy oceny i zdawać sobie sprawę z płatności, dyplom certyfikat zostanie dostarczona obszar badane. Ten certyfikat dane student, liczba godzin (kredyty) kursy podjęte, datę i numer dokumentu rejestrowego diploma.El szczegółowych kursów online jest uszczelniony dokument i zarejestrowany przez szkoły. Jest on wysyłany przez e-mail podany przez kampusie w zabezpieczonym formacie PDF, dzięki czemu można manipulować, zgodnie z przepisami obowiązującymi w Hiszpanii na ważności dokumentów cyfrowych.

Perspektywy kariery

Szafa lub konsultacji prywatne i praktyczny naturystów kryterium, kryterium dogodne lub praktyczne homeopatyczne Terapia chiński tradycyjny. Współpraca: ośrodki zdrowia i terapie, salony piękności, spa, uzdrowiska i uzdrowisk miejskich, sklepach ze zdrową żywnością, siłownie i centra deportivos.Se to niewątpliwie zawód z wysokim zapotrzebowaniem społecznym, a zatem z wielką przyszłością ,

Międzynarodowy

Chcesz studiować spoza Hiszpanii? Możesz uzyskać dostęp do szkoleń online z dowolnego kraju na świecie i czasie, który Ci odpowiada, zajęcia mieć datę początkową i datę końcową wykonać, aby zachować prawidłowe tempo, można uzyskać dostęp razy, ile chcesz w tym okresie czas jest ograniczony tak długo, jak można zatrzymać się na terenie kampusu, w ten sposób można zobaczyć wzmocnienie lekcje można wymagać więcej razy.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański

Widzieć Kursy » Widzieć Dyplomy » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom Fitoterapii

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona Spain Online + 2 więcej

W Hiszpanii mamy dwa duże targi sektora naturalnych terapii, takie jak Expo EcoSalud i BioCultura; jak również Infarma w Madrycie i Barcelonie. [+]

Bezpośrednie wydanie: od września 2018 r. Do czerwca 2019 rWersja online: od października 2018 r. Do lipca 2019 rCzas trwania: 10 miesięcy

W Hiszpanii mamy dwa duże targi sektora naturalnych terapii, takie jak Expo EcoSalud i BioCultura; jak również Infarma w Madrycie i Barcelonie. Z roku na rok rośnie liczba wystawców jako wystawców ze względu na rosnące zainteresowanie młodych ludzi i rodzin zdrowszą dietą i zdrowszą opieką zdrowotną przy mniejszej ilości narkotyków. Dowodem tego jest rosnąca liczba firm z branży spożywczej, naturystycznej i farmaceutycznej, które oferują rynkowi produkty współistniejące z tą nową filozofią zdrowego i zdrowego życia, a jednocześnie hiszpańskie sieci telewizyjne nadają programy promujące życie zdrowy... [-]


Dyplom W Dziedzinie Dietoterapii Naturopatycznej

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 miesięcy January 2019 Hiszpania Barcelona Spain Online + 2 więcej

Terapia dietetyczna to terapia polegająca na zapobieganiu i ulepszaniu chorób lub eliminowaniu ich objawów, poprzez żywność, którą jemy lub którą eliminujemy z diety. Musimy nie tylko wziąć pod uwagę właściwości odżywcze, ale także uwzględnić manipulacje i procesy, którym podlega żywność, a także metody uprawy lub starzenia się roślin lub zwierząt, które spożywamy. [+]

Bezpośrednie wydanie: od stycznia 2019 r. Do lipca 2019 rWersja online: od stycznia 2019 do lipca 2019Czas trwania: 7 miesięcyprezentacja

Terapia dietetyczna to terapia polegająca na zapobieganiu i ulepszaniu chorób lub eliminowaniu ich objawów, poprzez żywność, którą jemy lub którą eliminujemy z diety. Musimy nie tylko wziąć pod uwagę właściwości odżywcze, ale także uwzględnić manipulacje i procesy, którym podlega żywność, a także metody uprawy lub starzenia się roślin lub zwierząt, które spożywamy.

Od czasów prehistorycznych zwierzęta były w stanie regulować spożycie żywności w celu poprawienia nierównowagi w zdrowiu lub złagodzenia objawów, czego przykładem mogą być nasze zwierzęta domowe, które przez "instynkt" są oczyszczane przez jedzenie niektórych roślin lub przez działanie na czczo, kiedy czują się źle. Ludzie w ogóle nie stracili tego instynktu, problemem jest to, że nie słuchamy naszego organizmu, który nie odczuwał w jakimś momencie odrzucenia na jedzenie, wziął je, a następnie popełnił błąd, lub w niektórych przypadkach masz trzeba pić, coś słodkiego lub słone. Terapia dietetyczna jest bardzo często stosowana w medycynie alopatycznej i prawie zawsze w medycynie holistycznej, choć nie zawsze z tymi samymi kryteriami.... [-]


Dyplom W żywieniu Ortomolekularnym

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona Spain Online + 2 więcej

W Hiszpanii mamy dwa duże targi sektora naturalnych terapii, takie jak Expo EcoSalud i BioCultura; jak również Infarma w Madrycie i Barcelonie. [+]

Bezpośrednie wydanie: od września 2018 r. Do czerwca 2019 rWersja online: od października 2018 r. Do lipca 2019 rCzas trwania: 10 miesięcy

W Hiszpanii mamy dwa duże targi sektora naturalnych terapii, takie jak Expo EcoSalud i BioCultura; jak również Infarma w Madrycie i Barcelonie. Z roku na rok rośnie liczba wystawców jako wystawców ze względu na rosnące zainteresowanie młodych ludzi i rodzin zdrowszą dietą i zdrowszą opieką zdrowotną bez skutków ubocznych. Dowodem tego jest rosnąca liczba firm z branży spożywczej, naturystycznej i farmaceutycznej, które oferują rynkowi produkty współistniejące z tą nową filozofią zdrowego i zdrowego życia, a jednocześnie hiszpańskie sieci telewizyjne nadają programy promujące życie zdrowy... [-]


Ekspert W Dietoterapia Naturist. Fitoterapia Lub Ortomolecular Specjalność. Szkolna / Online

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 10 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona Spain Online + 2 więcej

Program uniwersytecki z 29 punktów ECTS jako ekspert w naturopatyczną terapii dieta na kierunku Fitoterapia (ziołowych) terapii lub ortomolekularnej (suplementy). Następnie można sprawdzić poprawność samego mistrza w naturalnej i parafarmacia (60 ECTS) i innych programów. [+]

inicjacja

Wrzesień 2018/1 rok akademicki (10 miesięcy) / Czas trwania nauka szkolna. Barcelona (Hiszpania) Października 2018 a lutym 2019 / Długość 1 rok akademicki (10 miesięcy) / oferta w Internecie

prezentacja

Z roku na rok rośnie liczba terapeutów i ludzi, którzy są zainteresowani zarówno młodzież i rodziny dla zdrowszej diety i zdrowszego opieki zdrowotnej. Dowodem na to jest rosnąca liczba firm w sektorze spożywczym, farmaceutycznym i naturopatyczną, które oferują produkty rynkowe, które żyją z tej nowej filozofii życia zdrowego natomiast stacje telewizyjne są nadawania programów promujących zdrowy tryb życia ,

terapia dieta jest leczenie, które opiera się na zapobieganiu i poprawie chorób lub wyeliminowanie objawów, poprzez jemy lub wyeliminować z diety.... [-]


Kursy

Program W Strukturalnej Osteopatii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Hiszpania Barcelona

Kwalifikacje Po zakończeniu i zaliczeniu testów oceniających wszystkie przedmioty będą przetwarzane "Absolwent w strukturalnej osteopatii" (1.114h), po zaliczeniu i ukończeniu drugiego kursu System oceny Ocena jest ciągła, z różnymi częściami przez cały rok i jest wyjaśnione przez każdego nauczyciela na początku każdego przedmiotu. [+]

Studia Modalities

Na miejscu w godzinach porannych

Przedmioty nauk o zdrowiu w grupie popołudniowej i sobotniej lub w trybie online. Istnieje możliwość połączenia kilku modalności, sprawdzenia dostępności każdego przedmiotu.

Dostęp do studiów: obecnie szkolenie w zakresie terapii naturalnych nie jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji, a zatem dostęp wymagany od studentów to ESO lub równoważny

kariera

Otwórz ośrodek opieki osteopatycznej, pracuj w ośrodkach zdrowia, ośrodkach rehabilitacji, centrach sportowych, spa, hotelach, luksusowym rejsie, spa i ośrodkach odnowy biologicznej.

miareczkowanie

Po zaliczeniu i zaliczeniu testy ewaluacyjne wszystkich przedmiotów będą przetwarzane "Absolwent osteopatii strukturalnej" (1.114h), po zaliczeniu i ukończeniu drugiego kursu... [-]


Magisterskie

Magister Własnych Praktyk Przeładunku I Opiera Się Na Ciele - Presencial - 60 ECTS

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy October 2018 Hiszpania Barcelona

Obszar terapii manualnych domagają czasu coraz bardziej profesjonalnego z różnych technik w swoich manualnych terapii albo zastosować kombinację odpowiednich technik do żądań przedstawionych przez użytkownika albo mieć szeroki dostawa i mieć terapeutyczny ułatwić użytkownikom obchodzi ośrodki terapii manualnych. [+]

inicjacja

Października 2018/1 rok / nauka szkolna akademicki Duration

prezentacja

Obszar terapii manualnych domagają czasu coraz bardziej profesjonalnego z różnych technik w swoich manualnych terapii albo zastosować kombinację odpowiednich technik do żądań przedstawionych przez użytkownika albo mieć szeroki dostawa i mieć terapeutyczny ułatwić użytkownikom obchodzi ośrodki terapii manualnych.

Dlatego to szkolenie jest skierowany do lekarzy i fizjoterapeutów, którzy chcą poznać możliwości, które chiromassage wraz z kilkoma najwyższej technik masażu i towarzyszyć drenaż limfatyczny i refleksologii.... [-]


Własna Magister Naturalnej I Leków. Szkolna / Online

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona Spain Online + 2 więcej

Medycyna naturalna z całościowego widzenia człowieka, jest określona przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako obszar roboczy zdrowotnej profilaktyki, leczenia i promować optymalnego zdrowia poprzez stosowanie metod terapeutycznych w celu promowania akt procesu gojenia (VIX medicatrix naturae). Program tego pana pozwala nam objąć trzy główne obszary naturoptía przez naturopatyczną terapii diety, fitoterapii (rośliny lecznicze) i terapii ortomolekularnej (suplementy) wraz z innymi materiałami. [+]

inicjacja

Wrzesień 2018/1 roku akademickiego Czas trwania / szkolna nauka. Barcelona (Hiszpania)

Październik 2018/1 roku akademickiego Czas trwania / Online (10 miesięcy)

prezentacja

W całej historii, ludzie używali wiele zasobów naturalnych leczyć, równowagi i przywracania zdrowia ludzi, a nawet zwierząt.

Naturalnej obejmuje praktyki terapeutyczne w celu zachowania zdrowia, zapobiegania i leczenia choroby lub zaburzenia równowagi, zarówno fizyczny, emocjonalny i / lub energii.

Medycyna naturalna z całościowego widzenia człowieka, jest określona przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako obszar roboczy zdrowotnej profilaktyki, leczenia i promować optymalnego zdrowia poprzez stosowanie metod terapeutycznych w celu promowania akt procesu gojenia (VIX medicatrix naturae).... [-]


Własny Master In Aesthetics And Wellness - Classroom - 60 ECTS

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy October 2018 Hiszpania Barcelona

pracownicy sektora wolny wzrost powoduje zwiększenie zapotrzebowania na dobrych fachowców w dziedzinie estetyki i dobrego samopoczucia, ale z naturopatyczną podejścia gdzie dobro osoby w harmonii z naturą dominuje. Dlatego ten program mistrz podkreśla dwa główne obszary, masaż leczniczy i naturopathic przyłożonego do estetyki i dobrego samopoczucia. [+]

inicjacja

Października 2018 / Czas trwania: 10 miesięcy / nauka szkolna

prezentacja

Estetyka i wellness są bardzo obecne w naszym społeczeństwie, dowodem tego jest duża liczba salonów kosmetycznych i odnowy biologicznej oferuje swoje usługi na całym świecie, od hoteli, spa, w luksusowych rejsów, uzdrowisk, ośrodków kosmetycznych, ośrodków kosmetyczne, estetyczne kliniki m.in. qque usługi oferta dla osobistego wizerunku i dobrego samopoczucia osoby.

Ismet jest pierwszą szkołą biznesu w dziedzinie terapii naturalnych oferowanych w Hiszpanii własnego Mistrza w estetyce i wellness, a także z holistycznym strony, poprzez UCAM prestiżowej uczelni z 60 punktów.... [-]


Filmy

Corporativo Ismet - www.ismet.es

Kontakt
Adres lokalizacji
Carrer de Floridablanca, 18-20
Barcelona, Catalonia, 08015 ES
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Spain Online, ES