IMF Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

MFW jest obywatelem odniesienia w szkoleniach dla firm i osób prywatnych; potwierdzone ponad 90.000 przeszkolonych studentów. Nasze szkolenie jest oparte na różnorodności obszarów i wiedzy osób, których uczymy.

Jakość i prestiż naszych usług jest obsługiwany przez podmioty takie jak University Camilo José Cela, chłopcze ISO 9001 i 14001, noważna (National Association of Centra kształcenia na odległość) oraz Hiszpańskiego Stowarzyszenia Szkoły Biznesu (AEEN). Podobnie, MFW jest częścią The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Dziś, w naszym katalogu tematów jak uczymy Zapobieganie Ryzyko Zawodowe Energii Odnawialnej lub Zasobami Ludzkimi. Mamy prywatne i oficjalne kwalifikacje, ostatni wynik sojuszu podpisał z Camilo José Cela University, Co pozwala nam na oferowanie papierów wartościowych uregulowanych Ministerstwo Edukacji.

Studenci mają możliwość wyboru trybu, który chcesz, aby Twój kurs i firmy mogą zdecydować się na stosowanie nasz bonus szkoleniowy Management Service na przetwarzanie kredytu. Stawiamy na zespół profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, aby zapewnić pomoc w nauce i poradnik dla studentów, zapewniając, że w każdej chwili uzyskać indywidualną, kompleksową opiekę zespołu.

Wśród naszych narzędzi mają pracy i praktyk zarówno naszych klientów indywidualnych i firm mogą korzystać jako miejsce spotkań na rynku pracy. Mamy także innowacyjną platformę do szkolenia on-line, z ponad 250 własnych dostępnych kursów.

Opracowaliśmy własny pracy dla takich firm jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Głos Galicji, Itd Współpracujemy także z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracji publicznej w celu promowania bezpłatne szkolenia dla konkretnych grup i osób bezrobotnych.

Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i że właśnie znalazł sposób na zdobycie go: dążyć, na co dzień, aby dać z siebie wszystko.

widok

Wizja MFI jest być światowym liderem w nauczaniu na odległość i specjalistów w dziedzinach technicznych internetowych.

misja

Chcemy się rozwijać z tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez indywidualne podejście i doskonałości w jakości usług.

Cel ten wymaga ciągłej poprawy zasobów technicznych i materialnych, i maksymalnego zaangażowania wszystkich szkoleń pracowników do MIF jest inne doświadczenie.

Wartości

  • Udostępniają szkolenia podyplomowe, prowadzenie szkoleń jakości w konkurencyjnych cenach.
  • Decydując się na nowe technologie, aby dodać wartość do szkolenia.
  • Bliskość fizyczna studentów poprzez naszą międzynarodową siecią biur i związanych z nimi ośrodków.
  • Spersonalizowana akademicki systemu mentoringu. Motywowane bardzo profesjonalny zespół.
  • Wewnętrzne zobowiązanie do naszego zespołu, określania zasad, które umożliwiają rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i obowiązku samodzielnego.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Stopień Magister W Dziedzinie Dietetyki I żywienia, Jakości, Higieny I Bezpieczeństwa żywności

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Master in Dietetyki i Żywienia, jakości, higieny i bezpieczeństwa żywności ma na celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na specjalistów w branży spożywczej, które są wymagane wysokie szkolenia zarówno w zakresie przemysłu spożywczego oraz produkcji podstawowej lub wdrażanie i zarządzanie obowiązkowych i dobrowolnych standardów jakości, które należy przeprowadzić w takich branżach. [+]

Master in Dietetyki i Żywienia, jakości, higieny i bezpieczeństwa żywności ma na celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na specjalistów w branży spożywczej, które są wymagane wysokie szkolenia zarówno w zakresie przemysłu spożywczego oraz produkcji podstawowej lub wdrażanie i zarządzanie obowiązkowych i dobrowolnych standardów jakości, które należy przeprowadzić w takich branżach. Specjalizująca się w żywieniu uzupełnia pole obejmujące badania bezpieczeństwa żywności higiénicosanitaria jakość, oferując dodatkowe szkolenia, ułatwiając włączanie do innych działów w firmie, takich jak badania jakości odżywczej w celu zapewnienia odpowiedniej informacji dla konsumentów, Oprócz innowacji w wytwarzaniu produktów spożywczych, które są bardziej atrakcyjne i innowacyjne. Wraz z utworzeniem bezpieczeństwa żywności, jakości i wartości odżywczych zakres możliwości kariery, która objęłaby od specjalizacji do kontroli żywności i są bezpieczne, wdrożenie standardów coraz zażądał jakości do konkurencyjnych przedsiębiorstw w rozbudowie rynkiem globalnym, a także w celu zapewnienia jakości odżywczej zgodnie z wymaganiami zmieniającego się rynku i coraz bardziej wymagających konsumentów. Mające na celu: Profesjonalistów poszukujących kształcenia podyplomowego szkolenia, jak coraz bardziej wyspecjalizowanych specjalistów. Absolwenci, którzy chcą skierować swoją karierę na nowy poziom, jak to jedzenie. CELE Magister Dietetyki i Żywienia, jakości, higieny i bezpieczeństwa żywności Spełniają standardy jakości rośnie zapotrzebowanie dokonania firmy konkurencyjne na rynku światowym, jak również do zapewnienia jakości odżywczej zgodnie z wymaganiami zmieniającego się rynku i coraz bardziej wymagających konsumentów. Dowiesz się również: Znając organów odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego zarówno w Unii Europejskiej i na arenie międzynarodowej i prawa żywnościowego na poziomie UE i krajowym. Posiadać podstawową wiedzę na temat różnych aspektów zanieczyszczenia środowiska, a bardziej szczegółowo wpływu, jaki... [-]

Filmy

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Kontakt
Adres lokalizacji
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, 28012 ES
Adres lokalizacji
Valencia, ES
Adres lokalizacji
Sevilla, ES
Adres lokalizacji
Bilbao, ES