IMF Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

MFW jest obywatelem odniesienia w szkoleniach dla firm i osób prywatnych; potwierdzone ponad 90.000 przeszkolonych studentów. Nasze szkolenie jest oparte na różnorodności obszarów i wiedzy osób, których uczymy.

Jakość i prestiż naszych usług jest obsługiwany przez podmioty takie jak University Camilo José Cela, chłopcze ISO 9001 i 14001, noważna (National Association of Centra kształcenia na odległość) oraz Hiszpańskiego Stowarzyszenia Szkoły Biznesu (AEEN). Podobnie, MFW jest częścią The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Dziś, w naszym katalogu tematów jak uczymy Zapobieganie Ryzyko Zawodowe Energii Odnawialnej lub Zasobami Ludzkimi. Mamy prywatne i oficjalne kwalifikacje, ostatni wynik sojuszu podpisał z Camilo José Cela University, Co pozwala nam na oferowanie papierów wartościowych uregulowanych Ministerstwo Edukacji.

Studenci mają możliwość wyboru trybu, który chcesz, aby Twój kurs i firmy mogą zdecydować się na stosowanie nasz bonus szkoleniowy Management Service na przetwarzanie kredytu. Stawiamy na zespół profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, aby zapewnić pomoc w nauce i poradnik dla studentów, zapewniając, że w każdej chwili uzyskać indywidualną, kompleksową opiekę zespołu.

Wśród naszych narzędzi mają pracy i praktyk zarówno naszych klientów indywidualnych i firm mogą korzystać jako miejsce spotkań na rynku pracy. Mamy także innowacyjną platformę do szkolenia on-line, z ponad 250 własnych dostępnych kursów.

Opracowaliśmy własny pracy dla takich firm jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Głos Galicji, Itd Współpracujemy także z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracji publicznej w celu promowania bezpłatne szkolenia dla konkretnych grup i osób bezrobotnych.

Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i że właśnie znalazł sposób na zdobycie go: dążyć, na co dzień, aby dać z siebie wszystko.

widok

Wizja MFI jest być światowym liderem w nauczaniu na odległość i specjalistów w dziedzinach technicznych internetowych.

misja

Chcemy się rozwijać z tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez indywidualne podejście i doskonałości w jakości usług.

Cel ten wymaga ciągłej poprawy zasobów technicznych i materialnych, i maksymalnego zaangażowania wszystkich szkoleń pracowników do MIF jest inne doświadczenie.

Wartości

  • Udostępniają szkolenia podyplomowe, prowadzenie szkoleń jakości w konkurencyjnych cenach.
  • Decydując się na nowe technologie, aby dodać wartość do szkolenia.
  • Bliskość fizyczna studentów poprzez naszą międzynarodową siecią biur i związanych z nimi ośrodków.
  • Spersonalizowana akademicki systemu mentoringu. Motywowane bardzo profesjonalny zespół.
  • Wewnętrzne zobowiązanie do naszego zespołu, określania zasad, które umożliwiają rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i obowiązku samodzielnego.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Spain)

Widzieć Magisterskie - HealthcareStudies » Widzieć Roczne MBA » Widzieć MBA - OnlineStudies » Widzieć Certyfikaty - OnlineStudies » Widzieć Magisterskie - OnlineStudies » Widzieć Certyfikaty - AcademicCourses » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA - MBAStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister W Formie Zdrowia

Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

MFW Business School, we współpracy z Camilo José Cela University i Ernst & Young (EY), uruchamia zdrowia cyfrowy. Celem tego pana jest szkolenie nowych pracowników służby zdrowia, którzy znają nowe trendy i transformację cyfrowego sektora. MFW utrzymuje współpracę z Digital Health Association. [+]

Kod przedmiotu: 152248 Cena: 7.800 euro 50% stypendium -> 3900 euro Nieoprocentowane finansowanie do 12 miesięcy. Zniżki dla płatności gotówką. Czas trwania: 60 ECTS Metodologia: Online Kwalifikacje uzyskane Mistrza „s stopnia z University Camilo José Cela przez MIF i Master Business School Praca i staże WYMAGANIA:

Wyższe wykształcenie lub równoważne doświadczenie zawodowe

PREZENTACJA:

MFW Business School, we współpracy z Camilo José Cela University i Ernst & Young (EY), uruchamia zdrowia cyfrowy. Celem tego pana jest szkolenie nowych pracowników służby zdrowia, którzy znają nowe trendy i transformację cyfrowego sektora. MFW utrzymuje współpracę z Digital Health Association.... [-]


Stopień Magister W Dziedzinie Dietetyki I żywienia, Jakości, Higieny I Bezpieczeństwa żywności

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt + 1 więcej

MFW Business School, we współpracy z University Camilo José Cela, uruchomiła Masters w dietetyka, Żywienia i Bezpieczeństwa Żywności, którego celem jest, że studenci zdobywają wiedzę na temat produkcji, prawem, jakości i certyfikacji w sektorze spożywczym; i analizować w głębi składu żywności i funkcjonowanie naszego organizmu. [+]

PREZENTACJA:

MFW Business School, we współpracy z University Camilo José Cela, uruchomiła Masters w dietetyka, Żywienia i Bezpieczeństwa Żywności, którego celem jest, że studenci zdobywają wiedzę na temat produkcji, prawem, jakości i certyfikacji w sektorze spożywczym; i analizować w głębi składu żywności i funkcjonowanie naszego organizmu.

To Mistrz jest skierowany do absolwentów wyższych uczelni i profesjonalistów, którzy chcą albo specjalizują się w przemyśle spożywczym lub przekierować swoją karierę rad diety i żywienia.

Master in Żywienia i Dietetyki, Całoroczne akademicki uczy się w trybie on-line obsługiwane w zaawansowanej platformy technologicznej, który pozwala studentom na dostęp do badań, niezależnie od ich położenia geograficznego lub czasu dostępności.... [-]


Filmy

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Kontakt
Adres lokalizacji
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, 28012 ES
Adres lokalizacji
Valencia, ES
Adres lokalizacji
Sevilla, ES
Adres lokalizacji
Bilbao, ES