Centro de Estudios Biosanitarios (CEB)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Profil firmy

Centrum Badania Biosanitary (CEB) jest spółką zajmującą się ćwiczyć doradztwo pracy, doradztwo i zarządzanie projektami edukacyjnymi, prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie nauk eksperymentalnych i nauk o zdrowiu.

Projekty CEB i zarządza ręce najlepszych ekspertów krajowych i międzynarodowych licencjackich i podyplomowych oraz magistra w dziedzinie biosanitary zależności od wymagań i potrzeb każdej instytucji.

Akademicki Dyrektor dr .. Monica Lopez Barahona

Dr DC chemiczne (specjalność Biochemii i Biologii Molekularnej) i Master filozofii. Rozwijała się ona ponad 20 lat badań w Molecular Oncology pod adresem:

Max-Planck Institute für Chemie Strahlein. Mülheim ad Ruhr (Niemcy) General Hospital Gregorio Marañón w Madrycie (Hiszpania) Antybiotyki Farma, Madryt (Hiszpania) Institute for Biomedical Research (CSIC), Madryt (Hiszpania) IMP, Wiedeń (Austria) MD Anderson Cancer Center w Houston, Texas (USA) Bristol-Myers Squibb Instytut Farmaceutyczny, Princeton (New Jersey) (Stany Zjednoczone)

Wyniki ich badań są publikowane w najlepszych czasopismach naukowych i obejmowały ponad 300 komunikatów w krajowych i międzynarodowych, w wielu prezydencji Komitetu Organizacyjnego krajowych i międzynarodowych konferencjach i licznych wykładów plenarnych w kongresach krajowych i międzynarodowych konferencjach. I uznanie w różnych nagród, które obejmują:

Nagroda Hiszpańskie Stowarzyszenie Walki z Rakiem, 1988. Frontiers Human Science Award Program, 1994. 2000 Pfizer Award. FEDEPE Excellence Award (2004)

Był dziekanem CC Biosanitary w Francisco de Vitoria z Uniwersytetu 1996-2006. Naukowa i techniczna Dyrektor Generalny Banku komórek macierzystych z krwi pępowinowej VidaCord jeden rok, gdzie wstąpił jego aktualną pozycję jako Dyrektor Akademickiego Centrum Studiów Biosanitary.

Lokalizacje

Madryt

Address
C / Ponferrada, 54
28029 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium