Przeczytaj oficjalny opis

Profil firmy

Centrum Badania Biosanitary (CEB) jest spółką zajmującą się ćwiczyć doradztwo pracy, doradztwo i zarządzanie projektami edukacyjnymi, prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie nauk eksperymentalnych i nauk o zdrowiu.

Projekty CEB i zarządza ręce najlepszych ekspertów krajowych i międzynarodowych licencjackich i podyplomowych oraz magistra w dziedzinie biosanitary zależności od wymagań i potrzeb każdej instytucji.

Akademicki Dyrektor dr .. Monica Lopez Barahona

Dr DC chemiczne (specjalność Biochemii i Biologii Molekularnej) i Master filozofii. Rozwijała się ona ponad 20 lat badań w Molecular Oncology pod adresem:

Max-Planck Institute für Chemie Strahlein. Mülheim ad Ruhr (Niemcy) General Hospital Gregorio Marañón w Madrycie (Hiszpania) Antybiotyki Farma, Madryt (Hiszpania) Institute for Biomedical Research (CSIC), Madryt (Hiszpania) IMP, Wiedeń (Austria) MD Anderson Cancer Center w Houston, Texas (USA) Bristol-Myers Squibb Instytut Farmaceutyczny, Princeton (New Jersey) (Stany Zjednoczone)

Wyniki ich badań są publikowane w najlepszych czasopismach naukowych i obejmowały ponad 300 komunikatów w krajowych i międzynarodowych, w wielu prezydencji Komitetu Organizacyjnego krajowych i międzynarodowych konferencjach i licznych wykładów plenarnych w kongresach krajowych i międzynarodowych konferencjach. I uznanie w różnych nagród, które obejmują:

Nagroda Hiszpańskie Stowarzyszenie Walki z Rakiem, 1988. Frontiers Human Science Award Program, 1994. 2000 Pfizer Award. FEDEPE Excellence Award (2004)

Był dziekanem CC Biosanitary w Francisco de Vitoria z Uniwersytetu 1996-2006. Naukowa i techniczna Dyrektor Generalny Banku komórek macierzystych z krwi pępowinowej VidaCord jeden rok, gdzie wstąpił jego aktualną pozycję jako Dyrektor Akademickiego Centrum Studiów Biosanitary.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Centro de Estudios Biosanitarios (CEB)

Onkologii Molekularnej Master - MOM, to program szkoleniowy dla onkologów klinicznych, patologów, hematologów i innych specjalistów medycznych i biomedycznych ukończył st ... [+]

Wprowadzenie i cele

Onkologii Molekularnej Master - MOM, to program szkoleniowy dla onkologów klinicznych, patologów, hematologów i innych specjalistów medycznych i biomedycznych ukończył studentów z dziedzin związanych z chorobą nowotworu.

MOM jest wyjątkową inicjatywą w świecie, z ponad 100 starannie dobranych profesorów nadzwyczajnych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Wśród wykładowców mama są wyższe wykładniki odkryć onkologii molekularnej i autorzy treści uczą.

Program MOM jest oferowany przez Centro de Estudios Biosanitarios (CEB) (Badania Biosciences Centre) we współpracy z CNIO i ma zalecenie Europejskiej Szkoły Onkologii (ESO). Posiada również wsparcie naukowe Hiszpańskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (SEOM) oraz Hiszpańskiego Towarzystwa Hematologii i hemoterapia (SEHH).... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Centro de Estudios Biosanitarios (CEB)

Master in Molecular Oncology - Mamo, to program szkoleniowy dla onkologów klinicznych, patologów, hematologów i innych specjalistów z dziedziny medycyny lub biomedycznych ... [+]

Wprowadzenie i cele

Master in Molecular Oncology - Mamo, to program szkoleniowy dla onkologów klinicznych, patologów, hematologów i innych specjalistów z dziedziny medycyny lub biomedycznych związanym z chorobą nowotworu.

Jest to inicjatywa szkoleniowa wyspecjalizowanym absolwent pionierem w Hiszpanii i unikalne w świecie w tej dyscyplinie. Ma ponad 100 starannie wybranych nauczycieli w celu zapewnienia najlepszych specjalistów na szczeblu krajowym i międzynarodowym w dziedzinie onkologii molekularnej są autorzy odkrycia pierwszej osoby uczą.

Program MOM jest prowadzone przez Centrum Studiów Biosanitary (CEB) we współpracy z CNIO i ma zalecenie Europejskiej Szkoły Onkologii (ESO). Jest to również potwierdzone przez Hiszpańskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (SEOM) oraz Hiszpańskiego Towarzystwa Hematologii i hemoterapia (AEHH).... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku