Barcelona College of Chiropractic - BCC

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chiropraktyka jest największym naturalnym opieka zdrowotna zawód świata. Obecnie w ponad 70 krajachTo dynamicznie rozwijająca się dyscyplina ma 90.000 specjalistów wyszkolonych w akredytowanych szkół / uczelni głównie położonych w Ameryce Północnej i krajach anglosaskich.

Chiropraktyka jest głównym kontaktem służby zdrowia która jest dobrze znana w wielu krajach na całym świecie. Chiropraktyka skupia się na relacji pomiędzy strukturą organizmu - głównie kręgosłupa - i to działa, jak regulowane przez układ nerwowy.

Kręgarzy Oferujemy podejście, które używa ani narkotyków, ani operacji, ale zamiast tego koncentruje się na zapewnieniu regulacji kręgosłupa z celem korygowania problemów funkcjonalnych i wspieranie naturalną zdolność organizmu do samoleczenia.

Test Barcelona Kolegium Chiropraktyka:

Uczy nauki, sztuki i filozofii chiropraktyka, Jest pierwszym na świecie dwujęzyczne kolegium chiropraktyka, Jest międzynarodowym, Czy uczeń na środku, Podejmuje proces do akredytacji, Znajduje się na terenie kampusu, i pozwala na dostęp do Mistrza w Chiropraktyki z, Hiszpanii prowadzi Uniwersytet (Universitat Pompeu Fabra), Opiera się w centrum pięknego śródziemnomorskiego miasta. Barcelona i chiropraktyka ...

Co za piękne połączenie!

Lokalizacje

Barcelona

Fundación Privada Quiropractica

Address
Barcelona College of Chiropractic - BCC
C/ Balmes, 132, Barcelona, Spain
idEC Building, 4th floor

08008 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 935 42 28 22

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium