Przeczytaj oficjalny opis

BAU International University, Batumi to nowo powstały uniwersytet nauczający w Gruzji, w którym potrójna misja edukacji i badań jest z powodzeniem prowadzona przez wysoko wykwalifikowany personel akademicki, najnowsze technologie, laboratoria i sale lekcyjne. Amerykański model programu edukacyjnego spełnia międzynarodowe standardy i jest prowadzony przez zagranicznych i gruzińskich profesorów zaproszonych z różnych instytucji edukacyjnych. Uczelnia znajduje się w tym samym budynku co nowy Międzynarodowy Szpital Uniwersytecki. Sam szpital został zbudowany zgodnie ze standardami JCI i jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia. To pozwala nam zapewnić najlepszą edukację dla studentów medycyny, ponieważ będą oni otrzymywać doświadczenie kliniczne od pierwszego roku ich nauki. BAU International University, Batumi jest uniwersytetem w BAU Global Network, który składa się z 9 uniwersytetów, 16 biur łącznikowych i 3 szkół językowych rozmieszczonych w 9 krajach na 4 kontynentach. Daje to naszym studentom doskonałą okazję do wzbogacenia swojej wiedzy i doświadczenia w wiodących placówkach medycznych i edukacyjnych w skali globalnej.

Dlaczego BAU BATUMI ?

 1. BAU International University, Batumi jest uniwersytetem w ramach BAU Global Network, która składa się z instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie. Dzięki temu nasi uczniowie mają wyjątkowe możliwości poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia na skalę globalną.
 2. BAU International University, Batumi znajduje się w tym samym budynku, co nowy Międzynarodowy Szpital Uniwersytecki. Sam szpital został zbudowany zgodnie ze standardami JCI i jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia. Umożliwi to nam zapewnienie najlepszej edukacji dla studentów medycyny, ponieważ otrzymają oni doświadczenie kliniczne od pierwszego roku ich nauki.
 3. Amerykański model edukacyjny odpowiada międzynarodowym standardom, trwa od sześciu lat i jest prowadzony w języku angielskim. W trakcie studiów studenci będą również brać udział w kursie USMLE (the United States Medical Licensing Examination).
 4. Profesorowie zaproszeni z Uniwersytetu w Bahcesehir (Istambuł) i zrzeszonej kliniki Medical Park, a także z różnych gruzińskich uniwersytetów prowadzą proces nauczania na BAU International University, Batumi. Ponadto uczelnia okresowo gości sławnych lekarzy z Turcji, którzy prowadzą publiczne wykłady dla studentów.
 5. BAU International University, sam Batumi to nowoczesny obiekt, który oferuje najnowsze technologie, laboratoria i sale lekcyjne.
 6. Studenci uniwersytetów mają dostęp do fizycznej biblioteki wewnątrz budynku uniwersytetu, a także do jednej z najbogatszych bibliotek elektronicznych na świecie, Biblioteki Uniwersyteckiej w Bahcesehir w Stambule.
 7. Uniwersytet może się poszczycić wielokulturowym środowiskiem, dzięki któremu nasi uczniowie mogą spotkać się z przyjaciółmi i przyszłymi kolegami o różnej kulturze, tradycjach i pochodzeniu z różnych części świata.
 8. Uniwersytet znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast w Gruzji, Batumi, który jest popularnym miejscem turystycznym na wybrzeżu Morza Czarnego. Podczas życia i nauki w Batumi uczniowie mogą również korzystać z bezpiecznego środowiska i przystępnych cen, które tworzą bardziej atrakcyjne środowisko dla studentów.

Misja i wizja

Misja

Misją uniwersytetu nauczającego BAU International University, Batumi, jest realizowanie programów edukacyjnych odpowiadających standardom międzynarodowym i kształcenie profesjonalistów, którzy są konkurencyjni na międzynarodowym rynku pracy, mają wysokie standardy moralne, są wysoko wykwalifikowani, mają naukowe perspektywy, wiedzę innowacyjne technologie i wartości liberalne. Głównymi celami uniwersytetu są:

 • Prowadzić i rozwijać programy szkolnictwa wyższego (studia jednolite, licencjackie i magisterskie);
 • Szkolić wysoko wykwalifikowany personel, który będzie konkurencyjny na międzynarodowym rynku pracy;
 • Wspierać integrację uniwersytetu z globalnym rynkiem edukacyjnym i naukowym;
 • Opracowywać i realizować projekty naukowe i badawcze we współpracy z uniwersytetami w Gruzji i za granicą;
 • Zapewnić wolność akademicką profesorów i instruktorów;
 • Stwórz elastyczne środowisko dla studentów, umożliwiające im naukę i pracę naukową.

Główne ZADANIA uniwersytetu to:

 • Ciągłe doskonalenie programów edukacyjnych i innowacyjny rozwój procesu edukacyjnego z uwzględnieniem zainteresowań potencjalnych pracodawców;
 • Maksymalizuj wsparcie dla studentów, aby stali się profesjonalistami;
 • Wsparcie mobilności studentów;
 • Wspierać badania naukowe i wprowadzać innowacyjne metody nauczania;
 • Rozwijanie międzynarodowych partnerstw naukowych;
 • Wspierać opracowywanie i realizację międzynarodowych projektów naukowych i badawczych;
 • Wspieranie profesji zawodowej i rozwój kariery zawodowej.

Wizja

BAU International University, Batumi jest wiodącą instytucją edukacyjną w kierunku medycyny nie tylko w Gruzji, ale na Kaukazie. Uniwersytet z powodzeniem realizuje z jednej strony działania edukacyjne, az drugiej strony działania badawcze zorientowane na profesjonalistów szkoleniowych, którzy są obywatelami globalnymi, którzy mają naukowe perspektywy, umiejętności rozwiązywania problemów i wiedzy o innowacyjnych technologiach.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Rosyjski

Ta szkoła oferuje również:

M.D.

BAU International University Batumi

BAU International University, Batumi oferuje amerykański model wyższego szkolnictwa wyższego "Medycyna", który odpowiada międzynarodowym standardom i jest prowadzony w ję ... [+]

BAU International University, Batumi oferuje amerykański model wyższego szkolnictwa wyższego "Medycyna", który odpowiada międzynarodowym standardom i jest prowadzony w języku angielskim. Uniwersytet oferuje "teatr anatomiczny", laboratorium anatomii zwłok, laboratoria do nauczania histologii, mikrobiologii, genetyki molekularnej i biochemii oraz centrum "umiejętności klinicznych". Proces nauczania prowadzony jest we współpracy z Uniwersytetem w Bahcesehir (Istambuł) oraz siecią szpitali "Medical Park" obejmującą dziesiątki szpitali w Turcji. Celem programu edukacyjnego jest wyposażenie studentów w wiedzę teoretyczną oraz odpowiednie umiejętności kliniczne, które przygotują ich do przyszłej kariery medycznej. Program edukacyjny trwa sześć lat i prowadzi do kwalifikacji lekarza . ... [-]

Gruzja Batumi
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BAU Batumi

BAU International University
Address
14 Gen. A. Abashidze St, Batumi
6010 Batumi, Adżara, Gruzja
Witryna
Telefon
+995 422 21 25 35