BAU International University Batumi

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

BAU International University, Batumi to nowo powstały uniwersytet nauczający w Gruzji, w którym potrójna misja edukacji i badań jest z powodzeniem prowadzona przez wysoko wykwalifikowany personel akademicki, najnowsze technologie, laboratoria i sale lekcyjne. Amerykański model programu edukacyjnego spełnia międzynarodowe standardy i jest prowadzony przez zagranicznych i gruzińskich profesorów zaproszonych z różnych instytucji edukacyjnych. Uczelnia znajduje się w tym samym budynku, co nowy Międzynarodowy Szpital Uniwersytecki. Sam szpital został zbudowany zgodnie ze standardami JCI i jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia. Dzięki temu możemy zapewnić najlepszą edukację dla studentów medycyny, ponieważ będą oni otrzymywać doświadczenie kliniczne od pierwszego roku ich nauki. BAU International University, Batumi jest uniwersytetem w ramach BAU Global Network, który składa się z 5 uniwersytetów, 5 filii i 3 szkół językowych rozmieszczonych w 7 krajach na 3 kontynentach. Daje to naszym studentom doskonałą okazję do wzbogacenia swojej wiedzy i doświadczenia w wiodących placówkach medycznych i edukacyjnych na skalę globalną.

Dlaczego BAU BATUMI ?

 1. BAU International University, Batumi jest uniwersytetem w ramach BAU Global Network, która składa się z instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie. Dzięki temu nasi uczniowie mają wyjątkowe możliwości poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia na skalę globalną.
 2. BAU International University, Batumi znajduje się w tym samym budynku, co nowy Międzynarodowy Szpital Uniwersytecki. Sam szpital został zbudowany zgodnie ze standardami JCI i jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia. Umożliwi to nam zapewnienie najlepszej edukacji dla studentów medycyny, ponieważ otrzymają oni doświadczenie kliniczne od pierwszego roku ich nauki.
 3. Amerykański model edukacyjny odpowiada międzynarodowym standardom, trwa od sześciu lat i jest prowadzony w języku angielskim. W trakcie studiów studenci będą również brać udział w kursie USMLE (the United States Medical Licensing Examination).
 4. Profesorowie zaproszeni z Uniwersytetu w Bahcesehir (Istambuł) i zrzeszonej kliniki Medical Park, a także z różnych gruzińskich uniwersytetów prowadzą proces nauczania na BAU International University, Batumi. Ponadto uczelnia okresowo gości sławnych lekarzy z Turcji, którzy prowadzą publiczne wykłady dla studentów.
 5. BAU International University, sam Batumi to nowoczesny obiekt, który oferuje najnowsze technologie, laboratoria i sale lekcyjne.
 6. Studenci uniwersytetów mają dostęp do fizycznej biblioteki wewnątrz budynku uniwersytetu, a także do jednej z najbogatszych bibliotek elektronicznych na świecie, Biblioteki Uniwersyteckiej w Bahcesehir w Stambule.
 7. Uniwersytet może się poszczycić wielokulturowym środowiskiem, dzięki któremu nasi uczniowie mogą spotkać się z przyjaciółmi i przyszłymi kolegami o różnej kulturze, tradycjach i pochodzeniu z różnych części świata.
 8. Uniwersytet znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast w Gruzji, Batumi, który jest popularnym miejscem turystycznym na wybrzeżu Morza Czarnego. Podczas życia i nauki w Batumi uczniowie mogą również korzystać z bezpiecznego środowiska i przystępnych cen, które tworzą bardziej atrakcyjne środowisko dla studentów.

Misja i wizja

Misja

Misją uniwersytetu nauczającego BAU International University, Batumi, jest realizowanie programów edukacyjnych odpowiadających standardom międzynarodowym i kształcenie profesjonalistów, którzy są konkurencyjni na międzynarodowym rynku pracy, mają wysokie standardy moralne, są wysoko wykwalifikowani, mają naukowe perspektywy, wiedzę innowacyjne technologie i wartości liberalne. Głównymi celami uniwersytetu są:

 • Prowadzić i rozwijać programy szkolnictwa wyższego (studia jednolite, licencjackie i magisterskie);
 • Szkolić wysoko wykwalifikowany personel, który będzie konkurencyjny na międzynarodowym rynku pracy;
 • Wspierać integrację uniwersytetu z globalnym rynkiem edukacyjnym i naukowym;
 • Opracowywać i realizować projekty naukowe i badawcze we współpracy z uniwersytetami w Gruzji i za granicą;
 • Zapewnić wolność akademicką profesorów i instruktorów;
 • Stwórz elastyczne środowisko dla studentów, umożliwiające im naukę i pracę naukową.

Główne ZADANIA uniwersytetu to:

 • Ciągłe doskonalenie programów edukacyjnych i innowacyjny rozwój procesu edukacyjnego z uwzględnieniem zainteresowań potencjalnych pracodawców;
 • Maksymalizuj wsparcie dla studentów, aby stali się profesjonalistami;
 • Wsparcie mobilności studentów;
 • Wspierać badania naukowe i wprowadzać innowacyjne metody nauczania;
 • Rozwijanie międzynarodowych partnerstw naukowych;
 • Wspierać opracowywanie i realizację międzynarodowych projektów naukowych i badawczych;
 • Wspieranie profesji zawodowej i rozwój kariery zawodowej.

Wizja

BAU International University, Batumi jest wiodącą instytucją edukacyjną w kierunku medycyny nie tylko w Gruzji, ale na Kaukazie. Uniwersytet z powodzeniem realizuje z jednej strony działania edukacyjne, az drugiej strony działania badawcze zorientowane na profesjonalistów szkoleniowych, którzy są obywatelami globalnymi, którzy mają naukowe perspektywy, umiejętności rozwiązywania problemów i wiedzy o innowacyjnych technologiach.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Rosyjski

Widzieć Health M.D. »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

M.D.

Lekarz (md)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat August 2019 Gruzja Batumi

BAU International University, Batumi oferuje model amerykański jeden cykl wyższy edukacyjnego programu „medycyna”, która odpowiada standardom międzynarodowym i jest prowadzona w języku angielskim. [+]

BAU International University, Batumi oferuje model amerykański jeden cykl wyższy edukacyjnego programu „medycyna”, która odpowiada standardom międzynarodowym i jest prowadzona w języku angielskim.

Uczelnia dysponuje „Teatr”, anatomia laboratorium anatomii na zwłokach, laboratoria do badań histologicznych dydaktycznego, mikrobiologii, genetyki molekularnej i biochemii i centrum „umiejętności klinicznych”. Proces nauczania jest prowadzony we współpracy z Bahcesehir (Istanbul) University i sieci szpitali „Medical Park” obejmującego kilkadziesiąt szpitali na całym Turcji.

Celem programu edukacyjnego jest przekazanie studentom wiedzy teoretycznej, jak również z odpowiednich umiejętności klinicznych, które przygotują ich do ich przyszłej kariery medycznej. Program edukacyjny trwa sześć lat i prowadzi do kwalifikacji Lekarz.... [-]


Filmy

BAU Batumi

Kontakt

BAU International University

Adres 14 Gen. A. Abashidze St, Batumi
6010 Batumi, Adjara, Gruzja
Strona internetowa http://bauinternational.edu.ge/en/home
Telefon +995 422 21 25 35