Przeczytaj oficjalny opis

National and Kapodistrian University of Athens (NKUA) jest integralną częścią współczesnej greckiej tradycji intelektualnej, życia i obecności międzynarodowej. Z powodzeniem łączy starą nazwę i autorytet z dynamicznym rozwojem i twórczym udziałem w nowoczesnych listach i nauce.

Centrum E-learningu Narodowego Uniwersytetu Kapodistrian w Atenach

Uzupełniający program kształcenia na odległość (e-learning) Centrum Kształcenia Ustawicznego i Uczenia się przez Całe życie na Uniwersytecie Narodowym i Kapodistrianie w Atenach, działający od 2001 r., Zapewnia programy nauczania na odległość łączące wiedzę teoretyczną i akademicką z praktycznymi i stosowanymi umiejętnościami wymaganymi w odpowiednich dziedzinach zawodowych.

W ciągu ostatnich 16 lat program e-learningu przeszkolił ponad 45 000 osób w ponad 250 różnych programach obejmujących szeroki zakres kierunków edukacyjnych, od archeologii i filozofii po ekonomię. Wszystkie nowe programy są projektowane z uwzględnieniem wiedzy i umiejętności wymaganych na rynku pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym w celu stworzenia dynamicznego i konkurencyjnego profilu zawodowego.

Programy są prowadzone wyłącznie przez Internet i są kierowane do wszystkich grup wiekowych. Od osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową od tych, którzy już pracują jako menedżerowie biznesowi lub ci, którzy mają duże zainteresowanie jakimkolwiek z oferowanych pól.

Starsi pracownicy akademiccy i eksperci Narodowego Uniwersytetu Kapodistrianu w Atenach biorą udział jako opiekunowie akademiccy programów.

Opiekunem naukowym Programu E-Learning Centrum Kształcenia Ustawicznego i Kształcenia Ustawicznego Narodowego i Kapodistrińskiego Uniwersytetu w Atenach jest profesor ekonomii na Narodowym i Kapodistrian University of Athens, Panagiotis E. Petrakis.

Cele e-learningu

Ostatecznym celem naszych programów jest zaspokajanie wykrytych potrzeb edukacyjnych i zapewnienie koniecznych uzupełniających kwalifikacji osobom, które chcą pogłębić swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.

Punkty kredytowe za kształcenie i szkolenie zawodowe (ECVET) są przyznawane w większości programów, natomiast absolwenci, oprócz certyfikatu, otrzymują także Suplement Europass do dyplomu. Wykorzystanie systemu ECVET umożliwia rozpoznawanie, transfer i akumulację punktów kredytowych między programami różnych ośrodków edukacyjnych.

Dlaczego e-learning jest dobrym wyborem dla stażysty

  • Większy dostęp i elastyczność
  • Możliwość łączenia pracy i edukacji
  • Skrócony czas podróży i koszty
  • Więcej podejścia skoncentrowanego na uczniu
  • Nabywanie umiejętności potrzebnych w miejscu pracy w XXI wieku
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

E-Learning University of Athens

Obecny kurs on-line w biologii komórek macierzystych i medycynie regeneracyjnej koncentruje się klinicznie, obejmując podstawowe aspekty terapii komórkowej i inżynierii t ... [+]

Obecny kurs on-line w biologii komórek macierzystych i medycynie regeneracyjnej koncentruje się klinicznie, obejmując podstawowe aspekty terapii komórkowej i inżynierii tkankowej. Studenci mają możliwość zapoznania się z nowymi, aktualnymi technologiami, które mają zastosowanie do nowoczesnych metod terapeutycznych, takich jak aplikacje komórek macierzystych, nanomedycyna, inżynieria tkankowa.

Tematy projektu obejmują biologię komórek macierzystych, terapię komórkową, inżynierię tkankową, funkcjonalizowane rusztowania, biomateriały.

Kurs jest otwarty dla odpowiednio wykwalifikowanych absolwentów greckich i międzynarodowych, posiadających co najmniej stopień naukowy w dziedzinie medycyny, biologii, biochemii lub pokrewnych dziedzinach. Jest on włączony do kategorii kursów Nanotechnologia-Nanomedycyna w naszych kursach online i jest obsługiwany przez przyjazną dla użytkownika platformę edukacyjną. Gdy uczestnik pomyślnie ukończy wszystkie jednostki, otrzymuje certyfikat szkolenia.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
10 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
E-Learning University of Athens

Celem tego programu e-learningowego jest zapoznanie uczestników z dziedziną nanodiagnostyki i nanochirurgii. ... [+]

Zastosowanie nanotechnologii w dziedzinie nauk o zdrowiu spowodowało nowe i bardzo obiecujące zastosowania w diagnostyce i inwazyjnej terapii chorób ludzi.

Opracowanie nowatorskich narzędzi o ulepszonej charakterystyce obrazowania doprowadziłoby do wczesnej identyfikacji chorób. Nanotechnity obrazowe umożliwiają wizualizację nowotworów przy użyciu nieinwazyjnych, jak również śródoperacyjnych metod obrazowania.

Integracja nanotools z biologią doprowadziła do opracowania urządzeń diagnostycznych, środków kontrastowych, narzędzi analitycznych, zastosowań w terapii fizycznej i pojazdów do dostarczania leków.

Program opisuje typy, cechy, zastosowania in vivo i in vitro oraz potencjały nanotools jako czynników diagnostycznych lub biomarkerów w obrazowaniu raka, zaburzeniach neurofizjologicznych, obrazowaniu oczu i obrazowaniu chorób sercowo-naczyniowych.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
10 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
E-Learning University of Athens

Kurs "Human Reproduction" zapewnia specjalistyczne wykształcenie na wysokim poziomie z biologii, genetyki, endokrynologii reprodukcyjnej i dotyczy specjalistów (ginekolog ... [+]

Kurs "Human Reproduction" zapewnia specjalistyczne wykształcenie na wysokim poziomie z biologii, genetyki, endokrynologii reprodukcyjnej i dotyczy specjalistów (ginekologów, endokrynologów, biologów, położnych, naukowców, pielęgniarek itp.) Zapewniających szkolenie na najwyższym poziomie w tej dziedzinie nauki.

Ten kurs online łączy zajęcia praktyczne i praktyczne doświadczenie w zakresie poszczególnych tematów, jak również badań klinicznych. Praktyka, która wymaga fizycznej obecności, odbywa się w salach posiedzeń, gabinetach chirurgicznych, klinicznych laboratoriach kliniki GENESIS ATHENS (Grecja) oraz w pokojach z czystymi badaniami, przy użyciu modeli na żywo i symulatorów z telematyką i osobistej obecności uczniów . Kurs obejmuje 25 tygodni szkolenia teoretycznego i 1 tydzień szkolenia praktycznego.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
36 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
E-Learning University of Athens

Ten kurs online koncentruje się na zapobieganiu chorobom układu krążenia poprzez prawidłowe odżywianie i zmiany, które należy wprowadzić w diecie z powodu problemów serco ... [+]

Ten kurs online koncentruje się na zapobieganiu chorobom układu krążenia poprzez prawidłowe odżywianie i zmiany, które należy wprowadzić w diecie na podstawie problemów sercowo-naczyniowych i czynników ryzyka dla nich (np. Nadciśnienie tętnicze, podwyższony poziom lipidów we krwi, poziom cukru we krwi itp.). Opiera się na ekspertyzie Uniwersytetu w Atenach na tematy związane ze zdrowiem i od wielu lat działa z powodzeniem w języku greckim, mając do tej pory wielu absolwentów.

W tym kontekście kurs przedstawia podstawowe zasady nauki o żywieniu (znaczenie witamin, minerałów i wody, czynników określających zapotrzebowanie na energię), zalecenia dotyczące zrównoważonej diety i cechy diety śródziemnomorskiej. Dodatkowo przedstawia medyczną terapię żywieniową, możliwe interakcje leko-odżywcze, zmiany w diecie z powodu problemów sercowo-naczyniowych i czynników ryzyka. Jednocześnie opisuje miażdżycę tętnic i wyjaśnia rolę żywienia w tym procesie.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
24 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

E-Learning University of Athens

Nanotechnologia jest dziedziną multidyscyplinarną, a jej wykorzystanie w dziedzinie nauk o zdrowiu doprowadziło do innowacyjnych zastosowań w diagnostyce i leczeniu isto ... [+]

Nanotechnologia jest dziedziną multidyscyplinarną, a jej wykorzystanie w dziedzinie nauk o zdrowiu doprowadziło do innowacyjnych zastosowań w diagnostyce i leczeniu istot żywych, a także w procesie rolniczym.

[-]
Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
10 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
E-Learning University of Athens

... [+]

Kurs zapewnia łatwy i skuteczny sposób, wyzwania i ogólne trendy w nanotechnologii farmaceutycznej, a także bada nowe strategie w celu przezwyciężenia ograniczeń w dostarczaniu leków.

[-]
Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
10 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku