Crown University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Crown University to wyższa uczelnia koedukacyjna, której polityka edukacyjna jest sprawdzona, oferując bogatą wiedzę fachową, która stwarza zmieniające życie możliwości dla prawdziwie oryginalnych i innowacyjnych badań z perspektywą XXI wieku. Nasze programy są opracowywane w oparciu o psychomotoryczny, modułowy i niezależny od czasu i interaktywny system edukacji ze standardami szkoleniowymi certyfikowanymi i zatwierdzonymi przez profesjonalistów (ICVP), który jest lekki w teorii, ale obciąża wyniki, ale jest oparty na problematycznym podejściu mającym na celu eksport szkolnictwa wyższego za granicą. Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy nie wystarczy mieć uznany stopień naukowy - trzeba „chodzić i mówić w branży”. Nasz ICVP wyposaża cię i przekształca, aby stać się cennym zasobem dla twojego pracodawcy.

Podczas gdy większość uniwersytetów na całym świecie przygotowuje studentów do zostania wszechstronnym absolwentem akademickim, Crown University poszedł o krok dalej. Wszyscy nasi absolwenci są przygotowani do uzyskania certyfikatu branżowego i certyfikowanych specjalistów (ICVP). Crown opracował ICVP w wielu branżach, które pomagają wyposażyć absolwentów w wiedzę i umiejętności specyficzne dla branży. Jako absolwent ICVP nie tylko zdobędziesz dyplom, ale zdobędziesz szeroką praktyczną wiedzę na temat konkretnej branży.

Jako uniwersytet nowej siły powstającej, stworzony z myślą o międzynarodowej publiczności, jesteśmy gotowi uczynić świat klasą studencką i poszerzyć jej globalne perspektywy. Poszerz swoje horyzonty i połącz ich na poziomie międzynarodowym poprzez transfer technologii, zagraniczne wyjazdy studyjne, Semester Abroad Program (SAP), międzykulturowe dyskusje wideo na żywo, zajęcia prowadzone przez zaproszonych wykładowców od ekspertów z branży partnerskiej. Nasz zorientowany na branżę i ujednolicony program nauczania łączy najnowsze innowacje edukacyjne i procesy współpracy, aby zapewnić uczniom bardziej angażujący, wydajny i motywujący sposób poprzez tablicę, świat pomysłów biznesowych (WOBI ™), gry, wiki, podcasty i inne platformy interaktywne.

accra, ghana, west africa

Wizja

Uniwersytet jest przykuty trójstronnym cyklem postępu spedycji:

  • Stworzyć koronę doskonałości i stworzyć zalążek uniwersalnego uniwersytetu ludzkości, nawiązując ścisłą współpracę z przemysłem i biznesem, aby naukowo przeanalizować potrzeby i problemy w kontekście lokalnym i umieścić je w globalnej perspektywie, aby sprostać przytłaczające wymagania świata pracy.
  • Opracowanie wykonalnych i wykonalnych technicznie metod i programów, przejście od bardziej teoretycznej fazy uczenia się (praca na kursie) do specyficznej kariery (szkolenie w miejscu pracy) poprzez projektowanie, ocenę i wdrażanie projektów rozwojowych na rzecz zrównoważonego źródła utrzymania.
  • Aby stać się wybitnym otwieraczem drzwi na edukacyjnych granicach i drabinie do objęcia przywództwa, ugruntuj szanse na zatrudnienie poprzez wniesienie cennego wkładu w ogólne globalne zarządzanie, pokój, bezpieczeństwo i sprawiedliwość.

Misja

  • Misją firmy Crown jest odzyskanie dawnej świetności Afryki poprzez okazanie certyfikowanych i sprawdzonych specjalistów w branży, którzy mogą poprowadzić rozmowę i uzyskać wsparcie jako światowej klasy centrum doskonałości, które ma zarządzać hybrydowym, psycho-zmotoryzowanym, modułowym i czasowym niezależne programy jako nasz sztandar.
  • Ponieważ Crown to świat, a świat to Crown. Staramy się budować doskonałe wydziały, wybitne nauczanie, wpływające na badania, zrozumienie globalnej rzeczywistości i najlepszych kandydatów we wszystkich programach.

139179_PHARM.Ddp.png© Crown University College

Lokalizacje

Accra

Address
Crown University College
Unit 00A, 335 Place Parcel No 88, Block 6 N1 North

Accra, Region Wielka Akra, Ghana

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy