IMT Mines Albi

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1993 roku, w École Nationale Supérieure des Mines d'Albi-Carmaux (Kopalnie Albi) jest finansowane przez państwo instytucja szkolnictwa wyższego, umieszczone pod nadzorem Ministerstwa Gospodarki i Przemysłu.

Szkoła absolwent inżynierii

Jako francuski "Grande Ecole" inżynierii, Kopalnie Albi oferuje znakomity zakres programów do swoich potrzeb, talentów i cele. Nasze studentów studiów są dopuszczone na poziomie L3 lub M1 i nasz Dyplom Inżynieria dostarczany jest na końcu M2 roku.

Nasz mistrz nauki, inżynierii, Międzynarodowy Mistrz (M3) oraz programy doktoranckie zapewnić wysoki poziom kształcenia naukowego i zarządzającego rozwijać społecznie odpowiedzialnych liderów gotowy do wyzwań dynamicznego i nierozliczonych świata.

Centrum doskonałości w dziedzinie badań

Kopalnie Albi gospodarze 3 ośrodki badawcze: Centrum badawcze RAPSODEE poświęcony energii, środowiska oraz nauki i techniki części stałych The Clément Ader Instytut koncentrując się na badania i inżynierii mechanicznej i materiałów ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w dziedzinie aeronautyki i przestrzeni The Centrum Badań Inżynierii Przemysłowej poświęcone organizacji i zarządzania łańcuchami dostaw, rozwój narzędzi matematycznych i oprogramowania dla inżynierii systemowej w uznaniu wybitnych osiągnięć naukowych i jakości w ramach partnerstwa w zakresie badań przemysłowych, RAPSODEE i ICA stał wspólnych jednostek badawczych pomiędzy CNRS i kopalń Albi i laboratoriach Mines Albi otrzymał prestiżową nagrodę "Carnot" rankingu, etykieta dostarczane do elitarnych grup badawczych we Francji prowadzenia badań zorientowanych na przemysł

Partner biznesowy dla rozwoju gospodarczego i regionalnego

Kopalnie Albi stale rozwija ścisłe powiązania z branż międzynarodowych i krajowych oraz uczestniczy w rozwoju gospodarki regionalnej, na przykład przez hosting Rozpocznie-up itp Proces szkolenia jest zaprojektowany, aby zapewnić, że inżynierowie podyplomowe są w stanie "uderzył w ziemię działa" na stanowiskach operacyjnych w różnych sektorach przemysłu. Wielu inżynierów i menedżerów z branży systematycznie uczyć w szkole i są ściśle zaangażowane w zarządzanie.

Strategia

"Kopalnie Albi" to nowoczesna i dobrze wyposażona placówka naukowa

szkolenia wielu wykwalifikowanych inżynierów, zgodnie z francuskiego "Grandes Ecoles" tradycji dostarczanie Mistrz dyplomu inżyniera wspólnie dostarczając dyplom doktora prowadzenie nowatorskich badań podstawowych i stosowanych promowanie wdrażania przemysłowego jego działalności.

"Kopalnie Albi" należy: - na "Institut Mines-Télécom", francuski lider w dziedzinie edukacji i badań naukowych w Inżynierii, Informatyki i Zarządzania, - do "Toulouse University", założona w 1290, składającego się z około 120 tysięcy studentów, wspólna dla wszystkich uczelni pola.

Albi to uroczy i ciche miasto położone w południowo-zachodniej Francji, jego historyczne centrum jest ogłoszono listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Usytuowany w samym sercu nowoczesnej i dynamicznej sieci "Mines", "Télécom" i "Tuluza" uczelni zlokalizowanych na terenie Francji, w regionie Midi-Pyrénées, "Mines Albi" rozwija się w środowisku światowej sławy klastrów badawczych w różnych dziedzinach takich jak lotniczego, raka i zdrowia, energii, wody i środowiska.

Przyspieszone umiędzynarodowienie uczelni stała się jednym z głównych celów dla przyszłego rozwoju.

Znaczna międzynarodowe doświadczenie jest obowiązkowe dla każdego z naszych studentów podczas studiów i Kopalnie Albi ma szereg rocznie około 30% studentów zagranicznych w ramach doktoranckich i studiach magisterskich. Uczniowie ci są dopuszczone jako wymiany, licencjackich lub podwójne dyplomowych studentów, w ramach umów o współpracy zawartych z uczelniami z całego świata.

Obecnie około 50% naszych doktorskich i post-doktorskich studentów pochodzi z zagranicy. Tworzymy międzynarodową zaangażowanie i uznanie naszych badań, nadal organizować i współorganizować coroczne konferencje międzynarodowe, zwiększając nasz udział w projektach międzynarodowych i unijnych oraz zwiększenie międzynarodowych publikacji. Rozwój wspólnych międzynarodowych zespołów badawczych i laboratoriów, a także intensyfikacja wizytujących profesorów wzmocni naszą pozycję na arenie międzynarodowej. Ze względu również na nowe inwestycje w GALA platform technologicznych i pilotażowe, MIMAUSA i VALTHERA i dla jakości życia kampusu i ogólnie w Albi, w "Kopalnie Albi" jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla studiów i badań.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Widzieć Magisterskie » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Opanować Zaawansowaną Inżynierię Farmaceutyczną - Adpharming

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Albi

ADPHARMING kurs oferuje ambitnych możliwości dla studentów zainteresowanych rozwojem kariery w branży farmaceutycznej. ADPHARMING ma na celu opracowanie nowego rodzaju przywódców z globalnym wysokiego poziomu szkoleń dla R & D, produkcji narkotyków, zarządzania jakością, lean management, logistyki i łańcucha dostaw, w dziedzinie farmaceutyki, kosmetyki, biotechnologii ... [+]

AKREDYTACYJNY Mistrz n ° 20160208 Akredytowane marca 2016 roku przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych na okres 5 lat. We współpracy z Institut akredytacji Mines-Télécom, Paryż, Francja. Mistrz ADPHARMING rozpoczęto w dniu 15 września 2016 r. ŚRODOWISKO

Szybko rosnące rynki Pharmerging będzie wart 50% światowego rynku farmaceutycznego w 2020 roku, z rocznym wzrostem o 15% rocznie. Większość farmaceutycznego będzie musiał zwiększyć ich łańcucha produkcji i dostaw, zgodnie z przepisami międzynarodowymi, oraz rozwój nowych form dawkowania, zgodnie z najlepszymi światowymi standardami.

MOCNE szkoły / programu Kopalnie Albi jest akredytowany przez francuskie Ministerstwo Przemysłu Kopalnie-Albi jest akredytowany przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Kopalnie-Albi Międzynarodowy Kampus położony jest w samym sercu wysoce innowacyjnego przemysłu farmaceutycznego w Europie Kopalnie-Albi Międzynarodowy Kampus http://www.mines-albi.fr znajduje się w Albi, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa 2010. http://whc.unesco.org/en/list/1337/ Silna sieć z przemysłem i instytucjami akademickimi ADPHARMING Master jest unikalny mistrz uczy się w całości w języku angielskim we Francji oraz w małych grupach w tej dziedzinie Darmowe francuski kursy językowe 6-miesięczna praca magisterska w przemyśle lub w laboratorium badawczym Mistrz wzmocniony przez RAPSODEE działu badań (CNRS UMR 5302) Kopalnie-Albi / RAPSODEE posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu i badaniach Farmaceutycznego inżynierskiej Silna sieć z przemysłem i instytucjami akademickimi Międzynarodowy zespół dla studentów Jakości-wyczarterowany "Welcome to międzynarodowa Studenci" pakietu Stypendia oparte na doskonałości akademickiej są dostępne dla wybitnych kandydatów CELE PRZEDMIOTU ... [-]

Filmy

Welcome to IMT Mines Albi

Kontakt
Adres lokalizacji
Campus Jarlard
81013 Albi CT Cédex 09

Albi, Midi-Pyrénées, FR
Media społecznościowe