Universal Caribbean University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

UCU obiecuje wykorzystać nowe innowacje i zaawansowane narzędzia edukacyjne do edukacji i szkolenia przyszłych młodych lekarzy, badaczy i naukowców w lepszy sposób w XXI wieku.

130651_130482_CoverUCUImage-2.jpg

© Universal Caribbean University

Dlaczego warto wybrać UCU?

 • Niedrogie wykształcenie zaprojektowane specjalnie dla Ciebie.
 • Wysoko wykwalifikowani profesorowie z tytułem magistra / podyplomowym z doświadczeniem w nauczaniu studentów medycyny w odpowiednich dziedzinach.
 • 1:10 Stosunek nauczyciela do ucznia. Indywidualny mentoring studentów za pomyślne zdanie egzaminów USMLE krok 1 i krok 2.
 • Możliwości badawcze w latach klinicznych w powiązanych szpitalach i innych placówkach badawczych.
 • UCU zapewni pomoc w zakresie ubiegania się i zabezpieczenia pobytu w USA dla kwalifikujących się studentów.

Wykładowcy i studenci będą współpracować ze sobą, aby zbudować silny fundament, który obejmie:

 1. Aktywne uczenie się i krytyczne myślenie.
 2. Efektywne umiejętności komunikacji.
 3. Nauczanie skierowane do studentów kończących edukację medyczną i wyróżniające się na wymaganych egzaminach licencjackich w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Indiach
 4. Studenci będą odpowiednio przygotowani zarówno w zakresie podstawowej wiedzy naukowej, jak i edukacji klinicznej.
 5. Zobowiązanie do promowania zdrowia i dobrego samopoczucia społeczności, w której służą.

W jaki sposób Universal Caribbean University dąży do osiągnięcia tych celów:

 1. Uczelnia będzie dążyć do promowania pozycji krajowej i międzynarodowej poprzez profesjonalizm, różnorodność, terminowość, rozwój strategiczny
 2. Oprócz regularnych zajęć w klasie i laboratoriów prowadzonych przez wykładowców z odpowiednich dziedzin medycyny, Departament Edukacji będzie odpowiedzialny za:
  1. Wykłady dydaktyczne, specjalnie ukierunkowane na umiejętności rozwiązywania problemów
  2. Dyskusje grupowe i korepetycje
  3. Stacje umiejętności i programy aktywnego uczenia się
  4. Skomputeryzowane i wirtualne praktyczne uczenie się

Photo captured during office hours of a company in Brazil.Lucas Vasques / Unsplash

Dlaczego St. Kitts?

 • Blisko do kontynentalnych Stanów Zjednoczonych.
 • Rajska Wyspa
 • Wyjątkowo bezpieczny
 • Przyjacielscy ludzie
 • 1 dolar amerykański = 2,70 dolara WE (dolar wschodniokaraibski)

Widzieliśmy potrzebę lepszej szkoły medycznej, która tak naprawdę dba o przyszłość studentów.

Jako nowa szkoła medyczna UCU uzyska wszystkie niezbędne akredytacje, aby nasz uniwersytet odniósł sukces, więc nasi studenci mogą z dumą powiedzieć „Ukończyliśmy Universal Caribbean University ”. Program UCU wykorzysta nowe innowacje i zaawansowane narzędzia edukacyjne do edukacji i szkolenia przyszłych młodych lekarzy, badaczy i naukowców w lepszy sposób na miarę XXI wieku.

Wraz z rozwojem naszego uniwersytetu również będzie.

Nasz obiekt jest dobrze wyposażony w najnowocześniejszą klasę dla nauczycieli i uczniów, która może pomieścić do 30 uczniów jednocześnie. Nasze sale wyposażone są w 60-calowy telewizor, dzięki czemu nie tylko słuchasz wykładów, ale również uczniowie będą oglądać interaktywne filmy edukacyjne. Uważamy, że edukacja powinna być przyjemna.

Kładziemy nacisk na szkolenie w zakresie medycyny zapobiegawczej, a także inne specjalne programy mające na celu edukację studentów, którzy ostatecznie staną się światowej klasy kompetentnymi lekarzami dla pacjentów w dowolnym otoczeniu, czy to będzie wiejski szpital, oddalona społeczność, prywatna praktyka czy duże centrum medyczne.

Oferujemy kilka programów w naszej szkole medycznej w St. Kitts, z naszym głównym biurem zlokalizowanym na Florydzie dla celów klinicznych. Nasze programy obejmują czteroletnie programy MD

Jeśli szukasz wysokiej jakości edukacji medycznej za granicą i poczujesz się jak w domu, Universal Caribbean University jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Misja

Naszym celem w UCU School of Medicine jest przygotowanie naszych studentów do nowej generacji lekarzy poprzez edukację, która wspiera przywództwo, doskonałość i uczenie się przez całe życie.

Wykładowcy i studenci będą współpracować ze sobą w celu zbudowania silnych podstaw poprzez aktywne uczenie się i krytyczne myślenie, skuteczne umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie w promowanie zdrowia i dobrobytu społeczności, której służą.

Czy wiedziałeś

Do 2030 r. W Stanach Zjednoczonych wystąpi niedobór do 120 000 lekarzy. Niedobory będą dotyczyły czterech głównych kategorii: podstawowej opieki zdrowotnej, specjalizacji medycznych, specjalizacji chirurgicznych i innych specjalizacji. Niedobór od 14 800 do 49 300 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalności innych niż opieka podstawowa od 34 000 do 70 000 lekarzy.

130652_130484_CoverUCUImage.jpg

© Universal Caribbean University

Lokalizacje

Basseterre

Address
C.A Paul Southwell Industrial Park,
Caraibes Plaza unit # B2,
Bird rock

KN0101 Basseterre, Parafia św. Jerzego Basseterre, Saint Kitts i Nevis

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium