Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Uniwersytecie Medycyny i Nauk o Zdrowiu

State-of-the-art Caribbean Medical School catering do indywidualnych potrzeb swoich uczniów. UMHS dąży do doskonałości, z naciskiem na małej liczebności klas, studentów i wysokiej retencji ogromnych efektów, które pomagają studentom osiągnąć swoje marzenia.

UMHS kampusach

The University of Medicine and Health Sciences (UMHS) Stacjonarne ma żywą atmosferę, przywołując kolegialnego środowiska. Studentów, wykładowców i pracowników wszystkie są dedykowane do edukacji medycznej. Egzotyczny raj, Saint Kitts wyróżnia się zapierające dech w piersiach przyrody. Oferujący krystalicznych wód, piaszczyste plaże, nietknięte delikatne ekosystemy, lasy tropikalne, a także spektakularne uśpionego wulkanu. St. Kitts oferuje coś dla każdego.

St. Kitts Campus

Uczniowie ukończyć podstawowy program nauki na kampusie UMHS na karaibskiej wyspie St Kitts. W ciągu pierwszych czterech semestrów na St Kitts, studenci znajdują się w środowisku uczenia modelu, który wyznacza standardy dla nowoczesnej edukacji medycznej.

Oparte na technologii Campus

UMHS działa jeden z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii kampusach. Kampus posiada postępu technologicznego na najnowocześniejszych nauczania opieki zdrowotnej. W sieci bezprzewodowej oraz kampus jest kluczowym elementem, aby upewnić się, że uczniowie są dobrze przygotowani do realizacji programu edukacyjnego. Utylizacja i zrozumienie oprogramowania i auto-tutorial kształcenia edukacyjnego jest podkreślana w trakcie procesu uczenia się.

Wszystkich klasach i laboratoria wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny i mają łączność bezprzewodową dla studentów, aby uzyskać dostęp do prezentacji PowerPoint i notatki wydziału klasy. Aby zmaksymalizować nauki, studenci są zobowiązani wnieść komputery laptop / tablet do klasy.

Akredytacje i ATESTY

studenci UMHS kwalifikują się do siedzenia dla Stanów Zjednoczonych Examinations licencjonowania medycznym w związku z Imed a kto Awicenna ofert.

Oprócz posiadania Kitts akredytację, Uniwersytet Medycyny i Nauk o Zdrowiu (UMHS) posiada również pełną sześcioletnią akredytację Komisji Akredytacyjnej w sprawie kolegiów Medicine (ACCM). Międzynarodowo uznanym organ akredytacyjny, ACCM (accredmed.org) wynika komitetu łącznikowego Edukacji Medycznej (LCME) normy Akredytacji. LCME jest upoważniony przez US Department of Education jako accreditor amerykańskich i kanadyjskich szkołach medycznych.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

M.D.

University of Medicine and Health Sciences

Aby przejść z lekarz medycyny stopnia (MD), studenci muszą zdać podstawowych i klinicznych programów naukowych i przekazać Stanach Zjednoczonych Egzaminów Medycznych Lice ... [+]

Naszym celem jest, aby mieć boutique szkoły medycznej dla studentów, którzy zasługują i wymagają wysokiej jakości edukacji w małym środowisku szkolnym. Nasz wydział jest wysoce akredytowanych i rekrutowani głównie ze Stanów Zjednoczonych. Lubią uczyć i poświęcić prawie 100% swojego czasu dla studentów.

Basic Science Program, semestry 1-4, znajduje się w naszym state-of-the-art kampusie na pięknej karaibskiej wyspie Saint Kitts. Nasz tradycyjny program nauczania szkoły medycznej porównuje z większością amerykańskich szkół medycznych. Uczniowie są testowane w formacie bloku całym semestrze. Badania trwałości, które symulują mini egzaminy USMLE stylu, są również włączone do programu akademickiego. Ekspozycja przedklinicznych rozpoczyna się w pierwszym semestrze i trwa przez cały podstawowy program nauki.... [-]

Saint Kitts i Nevis Basseterre Stany Zjednoczone New York
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku