Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Republika Dominikańska

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra

Licencjat Magisterskie M.D. Republika Dominikańska Santiago De Los Caballeros Santo Domingo January 2019 + 1 więcej

Poznaj PUCMM Pontificia Universidad Catolica Madre Y Maestra (PUCMM) To jest non-state, instytucja katolicka od pracy społecznej. Został on stworzony przez Konferencji Episkopatu Dominikany, w dniu 9 września 1962 r. Jest to uczelnia, która podkreśla doskonałości akademickiej i jest otwarte dla wszystkich osób, niezależnie od rasy, klasy społecznej, ideologii i wierzeń religijnych. Koncentruje się ona na poszukiwaniu naukowych rozwiązań w celu rozwiązania problemów społ… [+] ecznych i wymagania wspólnego dobra. N jest Misio „Szukać rozwiązań naukowych do wyzwań stojących ludzi Dominikany i globalnego środowiska oraz przygotowanie liderów, obdarzone etycznych, humanistycznych i chrześcijańskich zasad niezbędnych do materialnego i duchowego rozwoju społeczeństwa, zachowując charakter otwartej przestrzeni dla wolna dyskusja o idei”. widok „Będąc instytucją szkolnictwa wyższego dołączone do humanizmu chrześcijańskiego, krajowym i regionalnym w odniesieniu do jakości i znaczenia ich pracy i międzynarodowym akredytowanych programów.” Campus de Santiago Santiago Campus znajduje się na autostradzie Duarte, 1 1/2 km od miasta Santiago de los Caballeros. Ten kampus, który został otwarty w dniu 26 stycznia 1967 roku, jest ikoną miasta. Zajmuje powierzchnię 950.000 metrów kwadratowych i jest prawdziwym ekologiczny płuc regionu i pięknym ogrodem, który zachęca badania Campus i badań. Z tej wizji architekta Francisco Camarena poprowadził prace projektowe swoich budynków. Przez ten pomysł ma na celu zachowanie topografii i oryginalne piękno krajobrazu i jednocześnie stworzyć odpowiednie środowisko dla rozwoju naukowego i duchowego życia uczniów, nauczycieli i innych członków społeczności uniwersyteckiej. Campus Tomás de Aquino St. Kampus St. Tomás de Aquino znajduje się w centralnym punkcie Santo Domingo, najstarszego miasta w Ameryce. Składa się z kompleksu nowoczesnych budynków położonych na obwodzie i okolicach starego Papieską Seminarium św Tomás de Aquino integralną część kampusu. Zaczął pracę w mieście Santo Domingo w 1981 roku. [-]