Basic Health Care College Of FVH

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy zespołem składającym się z profesjonalnych i kompetentnych pracowników w obszarze społeczno-zdrowotnym i pedagogicznym, pasjonatami obszaru kształcenia ustawicznego. Nasza wiedza i doświadczenie obejmują szeroki zakres dyscyplin, a profesjonalizm i fachowość zapewniamy na wysokim poziomie.

Skupiamy się na potrzebach Twojej firmy i opieramy się na Twojej sytuacji. Oznacza to, że możemy obecnie tworzyć dostosowane do potrzeb, elastyczne i specjalne kursy lub konferencje dla indywidualnego miejsca pracy.

Nasz zespół kompetentnych i doświadczonych pedagogów wie, co się dzieje. Trzymamy rękę na pulsie i możemy korzystać z naszej szerokiej sieci kontaktów zawodowych. Aby wzmocnić możliwość transferu poszczególnych uczestników, bierzemy nasz punkt wyjścia w praktyce i pracujemy na przykład z nauczaniem różnicowania, uczeniem się w działaniu, symulacją i uczeniem cyfrowym.

W dziale kształcenia ustawicznego stawiamy na rozwój na wszystkich poziomach. Wiemy, że pracownicy nieustannie stają przed nowymi wyzwaniami i problemami. Wiemy, że rozwój wymaga wielu indywidualnych pracowników. Uczestniczymy w różnych sieciach na szczeblu miejskim, regionalnym i krajowym i postrzegamy współpracę jako ważny element rozwoju naszych własnych kompetencji.

Lokalizacje

Fredericia

Address
6. Julivej,67
7000 Fredericia, Dania

Kolding

Address
Tvedvej,7
6000 Kolding, Dania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: