University of Nicosia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIC w skrócie

University of Nicosia (w skrócie UNIC) to miejsce, w którym możesz zbudować swoją przyszłość. Jesteśmy największym uniwersytetem na Cyprze, z ponad 11 000 studentów z ponad 70 krajów na całym świecie, tworzących razem innowacyjną i transformującą przestrzeń edukacyjną.

Znajduje się w Nikozji, stolicy kraju, a także w 18 innych miastach na całym świecie, kierujemy się dążeniem do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się, innowacjach, badaniach, technologii i nieustannie zmieniającym się środowisku akademickim. Wspieramy naszych studentów i uczymy w nich zaufanie do wywarcia wpływu na świecie. Wiele z naszych programów i wydziałów było pierwszym tego rodzaju na Cyprze. Z biegiem czasu kilka programów, takich jak Medycyna, stosunki międzynarodowe, rachunkowość, prawo i architektura, rozwinęło się w jedne z najbardziej uznanych na Cyprze iw regionie.

Dzisiaj nowe programy UNIC koncentrują się na najnowszych badaniach, czyniąc nas światowymi liderami w niektórych dziedzinach, na przykład w naszej bardzo udanej inicjatywie w dziedzinie Digital Currency / Blockchain Technology. Internacjonalizacja jest centralnym elementem strategii UNIC. Obejmuje to partnerstwa dla programów studiów, mobilności studentów i możliwości studentów po ukończeniu studiów w środowisku akademickim lub przemysłowym, w celu dzielenia się wiedzą i umiejętnościami w różnych krajach. Pierwszy i największy program medyczny na Cyprze powstał we współpracy z Uniwersytetem St George's University w Londynie. Dziś Szkoła Medyczna przyciąga ponad 500 studentów z całego świata. W Grecji oferujemy kilka wspólnych studiów magisterskich z najlepszymi greckimi uniwersytetami: Arystoteles University of Thessaloniki, University of Patras i Hellenic Open University. To jedne z najpopularniejszych programów studiów w Grecji. Zamierzamy aktywnie kontynuować nasze partnerstwo z wiodącymi uniwersytetami na całym świecie, zarówno na poziomie akademickim, jak i badawczym.

Globalny uniwersytet

University of Nicosia ma własne zespoły w 19 miastach na całym świecie i ma ponad 400 innych partnerów uniwersyteckich do studiowania studentów za granicą i wymiany lub partnerstwa badawczego.

Zgodnie z naszą strategią internacjonalizacji i globalnego zasięgu stworzyliśmy regionalne ośrodki badawcze w Atenach w Grecji; Bukareszt, Rumunia; i Nowy Jork, Nowy Jork, USA. Naszą wizją jest zdobywanie wiedzy o studentach, badaniach i przemyśle z liderami w swoich dziedzinach na całym świecie.

  • Ateny, Grecja
  • Bukareszt, Rumunia
  • Nowy Jork, USA

Akredytacja i uznanie

Wszystkie studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie University of Nicosia są akredytowane przez Republikę Cypryjską, po przeprowadzeniu niezależnej oceny przez Komisję Oceniającą dla prywatnych uniwersytetów (ECPU).

Potwierdza to status i standard uniwersyteckich tytułów naukowych w kraju i za granicą i jest wskaźnikiem jakości i standardów utrzymywanych przez uniwersytet. Akredytacja oznacza, że ​​stopnie University of Nicosia zapewniają następujące kluczowe korzyści:

Równorzędność

Uniwersyteckie doktoraty, studia magisterskie i licencjackie są w pełni uznawane i ustrukturyzowane w ramach Porozumienia Bolońskiego. University of Nicosia jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów. Europejska Fundacja Zarządzania Jakością, Erasmus, i jest jednym z nielicznych uniwersytetów w Unii Europejskiej, który otrzymał zarówno Suplement do Dyplomu, jak i znak ECTS.

Zatrudnienie

Studia uniwersyteckie są uznawane zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, za zatrudnienie.

Misja Uniwersytetu

Wizja

University of Nicosia dąży do uzyskania wiodącej pozycji w zakresie doskonałości w edukacji i badaniach.

Misja

Aby pomóc uczniom stać się osobami wykształconymi, osiągnąć ich cele akademickie i zawodowe oraz przyjąć odpowiedzialne role w zmieniającym się świecie współpracy europejskiej i globalnych współzależności; wspieranie badań i generowania wiedzy; służyć społeczeństwu poprzez upowszechnianie i stosowanie wiedzy, a także poprzez innowacyjne partnerstwo z biznesem i instytucjami społeczeństwa obywatelskiego.

Zestawienie wartości

Wspieranie wewnątrz społeczności uniwersyteckiej wartości integralności osobistej i naukowej; wolność kwestionowania i zdobywania wiedzy; poszanowania praw Republiki Cypryjskiej, Unii Europejskiej i Uniwersytetu; demokratyczne zarządzanie i zarządzanie instytucją; szacunek dla osób; profesjonalizm i pracowitość; etyczne zachowanie; odpowiedzialność obywatelska; świadomość wielokulturowa; tolerancja; trwałość zasobów; przedsiębiorczość i innowacje; spersonalizowana uwaga i koncentracja na uczniu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health BScs » Widzieć Health MSc » Widzieć Health M.D. » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Online BBAs » Widzieć Online BAs » Widzieć Online MBA » Widzieć Online BScs » Widzieć Online Licencjat » Widzieć Online MA » Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć DBA » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Law LLB » Widzieć Dyplomy » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

BSc w fizjoterapii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dostarczenie studentom podstawowych umiejętności akademickich i zawodowych w celu skutecznego wykonywania wymagającego zawodu Fizjoterapia w różnych warunkach klinicznych. [+]

Czas trwania (lata): 4 lataPrzyznana kwalifikacja: Bachelor of Science in PhysiotherapyPoziom kwalifikacji: licencjat (pierwszy cykl)Język instrukcji: greckiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 240Profil programu

Celem programu jest dostarczenie studentom podstawowych umiejętności akademickich i zawodowych w celu skutecznego wykonywania wymagającego zawodu Fizjoterapia w różnych warunkach klinicznych. Program jest skonstruowany w sposób zapewniający studentom nabywanie wysokiej jakości teoretycznych i praktycznych umiejętności w trzech głównych obszarach: fizjoterapii układu mięśniowo-szkieletowego, neurologicznego i sercowo-oddechowego, a także rehabilitacji innych specjalnych grup społecznych (rehabilitacja po oparzeniach, rehabilitacja po amputacji itp.)... [-]


Licencjat z odżywiania i dietetyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Cel programu można podsumować w taki sposób, aby poprzez dobrze zaprojektowane i odpowiednie kursy, odpowiednio wyszkolonych i kompetentnych absolwentów, którzy są przygotowani do pracy w XXI wieku i którzy mogą wykorzystać swoją wiedzę na temat żywności i żywienia / dietetyki dla korzyści osób i ogólnie zdrowia publicznego na Cyprze i / lub wybranym przez nich kraju.

[+]

Czas trwania (lata): 4Przyznawane kwalifikacje: odżywianie i dietetyka (licencjat, cztery lata).Poziom kwalifikacji: 1 ° Κύκλος (Πτυχίο - Bachelor)Język instrukcji: greckiTryb studiów: pełny etat i niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 240Profil programu

Cele

Cel programu można podsumować w taki sposób, aby poprzez dobrze zaprojektowane i odpowiednie kursy, odpowiednio wyszkolonych i kompetentnych absolwentów, którzy są przygotowani do pracy w XXI wieku i którzy mogą wykorzystać swoją wiedzę na temat żywności i żywienia / dietetyki dla korzyści osób i ogólnie zdrowia publicznego na Cyprze i / lub wybranym przez nich kraju.

Program ma zarówno umiejętności akademickie (teoretyczne i praktyczne), jak i orientację na rynek dietetyczny. Koncentruje się na badaniu i analizowaniu najnowszych trendów i osiągnięć w nauce o żywieniu i dietetyce.... [-]


Licencjat

Bachelor in Pharmacy (BPharm)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2019 Cypr Nicosia

Ogólnym celem programu jest przygotowanie studentów w stopniu naukowym i zawodowym do uzyskania pełnej sprawności w dziedzinie farmacji. [+]

Czas trwania (lata): 5 latPrzyznane kwalifikacje: Apteka (BPharm, 5 lat)Poziom kwalifikacji: 1. cykl (licencjat)Język instrukcji: grecki lub angielski Program oferowany jest w obu językach w różnych grupachTryb studiów: Pełny etatMinimalne punkty ECTS: 300Profil programu

Cele

Ogólnym celem programu jest przygotowanie studentów w stopniu naukowym i zawodowym do uzyskania pełnej sprawności w dziedzinie farmacji.

Cele

Rola farmaceuty jest bardzo ważna dla zdrowia, ponieważ są ekspertami w dziedzinie leków. Program jest w pełni zgodny z nowoczesnymi europejskimi standardami i wymogami i jest zorganizowany w taki sposób, aby zapewnić absolwentowi współczesne wykształcenie akademickie, wiedzę naukową i wszystkie umiejętności potrzebne, aby odnieść sukces jako farmaceuta.... [-]


Bachelor of Medicine and Bachelor of Surgery (we współpracy z St. George's University of London)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Cypr Nicosia

4-letni program medyczny dla absolwentów z dyplomem St George's, University of London Medical School Oferowany na największej prywatnej uczelni na Cyprze. Kliniczna w wiodących ośrodkach medycznych w USA, Izraelu i Europie [+]

we współpracy z St. George's University of London

Program MBBS St George's University of London ma zasłużoną renomę jako popularny i konkurencyjny wybór dla studentów ubiegających się o medycynę.

Program dla absolwentów został stworzony w 2000 roku, aby przyciągnąć dojrzałych kandydatów, którzy już ukończyli studia i którzy doświadczyli życia na świecie poza edukacją. Kurs wzbudził powszechne zainteresowanie i szybko stał się rozpoznawalny w całej Wielkiej Brytanii jako pionierski, innowacyjny i nowatorski.

Teraz kurs został zmodyfikowany i ulepszony - w wyniku informacji zwrotnych od studentów i pracowników na przestrzeni lat. Filozofia kursu opiera się na skoncentrowanym na uczniu podejściu do uczenia się w połączeniu z uczeniem się przez doświadczenie. Jest oparty na problemach i skoncentrowany na pacjencie, od samego początku kursu.... [-]


BSc in Nursing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Głównym celem edukacyjnym programu jest zapewnienie intelektualnie trudnych kursów, które są osobistym rozwojem studentów i opierają się na stypendiach i badaniach; w celu zwiększenia uczestnictwa, wskazówek, wspierania polityki uczenia się i nauczania, która [+]

Czas trwania (lata): 4 lataPrzyznane kwalifikacje: pielęgniarstwo (licencjat, 4 lata)Poziom kwalifikacji: 1. cykl (licencjat)Język wykładowy: angielski i greckiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 240Profil programu

Cele

Główne cele edukacyjne programu są następujące:

Aby zapewnić intelektualnie trudne kursy, które spełniają osobisty rozwój studentów i opierają się na stypendium i badań.Aby zwiększyć uczestnictwo, wskazówki, wspierać politykę uczenia się i nauczania, które spełniają potrzeby zróżnicowanej społeczności studenckiej przy wysokich standardach osiągnięć.Rozwijanie w uczniach mieszanki wiedzy, umiejętności i umiejętności, które można przekazywać, poprzez zaszczepienie programu nauczania i środowiska intelektualnego, co zwiększa ich szanse na zatrudnienie i stanowi podstawę do dalszych studiów.... [-]

M.D.

MD w medycynie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat September 2019 Cypr Nicosia

Szkoła Medyczna University of Nicosia , największa na Cyprze, oferuje 6-letni program studiów magisterskich przeznaczony dla absolwentów szkół średnich. [+]

Szkoła Medyczna University of Nicosia , największa na Cyprze, oferuje 6-letni program studiów magisterskich przeznaczony dla absolwentów szkół średnich.Innowacyjny program nauczania z wczesną ekspozycją klinicznąDoświadczenie w międzynarodowej edukacji medycznejZupełnie nowe, zaawansowane technologicznie urządzeniaMożliwości pomocy finansowejOgólne cele

Ten program studiów zapewnia studentom możliwość otrzymania wysokiej jakości kształcenia w zakresie medycyny. Ogólne cele programu są następujące:

Szkolenie studentów w zakresie praktyki medycyny opartej na dowodach naukowych.Zachęcanie studentów do holistycznej praktyki medycznej, obejmującej kwestie etyczne, prawne, psychologiczne i społeczne.Aby stworzyć wysoce kompetentnych i opiekuńczych lekarzy.Wspieranie rozwoju zaangażowania przez całe życie na stypendium i usługi dla pacjentów.Promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez profilaktykę i badania naukowe.Przyczynianie się do ustanowienia Cypru jako regionalnego centrum doskonałości w edukacji medycznej.Wyniki nauki... [-]

MSc

Absolwentka nauk nowoczesnego pielęgniarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Mistrz przygotuje naukowcy będą w stanie: do obsługi, do interwencji i poprawy poziomu Health Care Nursing stosowania innowacji w obu instytucjach i we Wspólnocie. [+]

Sposób użycia: 1. Ogólne Pielęgniarstwo, 2. Onkologia Opiekunki 3. Pielęgniarstwo Community (mgr 1,5 roku lub 3 semestry) Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Badanie Tytuł: Magister Pielęgniarstwa Współczesnej Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne Kredyty: 27 Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

Mistrz przygotowuje naukowcy mogą:

Uchwyt, aby interweniować i poprawy poziomu opieki zdrowotnej poprzez zastosowanie innowacji w Nursing obie instytucje i społeczności. Projektowanie i rozwijanie nowych sposobów holistycznej opieki pielęgniarskiej interwencji na poziomie indywidualnym i grupowym. Wdrożenie systemów kontroli jakości i Systemów Opieki Zdrowotnej. Wybitni naukowcy, jak Pielęgniarek na zasadach etyki podczas wykonywania swojego zawodu. Aby wspierać trudną walkę pacjentów z chorobą nowotworową Oferowanie wyspecjalizowanych usług we Wspólnocie ... [-]

Absolwent nauka w pielęgniarskiej zdrowia psychicznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Mistrz przygotowuje naukowcy będą w stanie obsłużyć, aby interweniować i poprawy poziomu ochrony zdrowia psychicznego stosowania innowacji w zakresie pielęgniarstwa, projektowanie i rozwijanie nowych sposobów holistycznej opieki pielęgniarskiej interwencji u pacjentów psychiatrycznych, wdrożyć Systemy kontroli i jakości ochrona zdrowia psychicznego, jak wybitni naukowcy zdrowia psychicznego pielęgniarek, przestrzeganie zasad etyki w trakcie KLA ing ich zawodu i może być stosowany we wszystkich strukturach Mental Health Services (pierwotne, wtórne i wyższe). [+]

Badania Czas trwania (lata): 1,5 roku Nazwa studiów: Dyplom pielęgniarstwa Zdrowia Psychicznego Tytuł Studies Poziom: Master (studia 2. cykl) Język: grecki Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 90 opis programu

Mistrz przygotowuje naukowcy mogą:

Uchwyt, aby interweniować i poprawy poziomu opieki poprzez innowacyjne Mental Health Nursing. Projektowanie i rozwijanie nowych sposobów holistycznej opieki pielęgniarskiej interwencji u pacjentów psychiatrycznych. Wdrożenie kontroli i jakości systemów Mental Health Care Systems. Wybitni naukowcy, jak Nurses Mental Health, przestrzegania zasad etyki podczas wykonywania swojego zawodu. Mogą one być wykorzystywane we wszystkich strukturach Mental Health Services (pierwotne, wtórne i wyższe). perspektywy kariery Wybitni naukowcy, jak Nurses Mental Health, przestrzegania zasad etyki podczas wykonywania swojego zawodu. Mogą one być wykorzystywane we wszystkich strukturach zdrowia psychicznego (pierwszo-, drugo- i trzeciorzędowych), na przykład. Chirurdzy w detoksykacji od substancji i innych. Dostęp do dalszych badań ... [-]

Magister dietetyki klinicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Przekazanie wiedzy i rozwój kompetencji studentów poprzez najnowocześniejsze szkolnictwo wyższe w zakresie żywienia klinicznego [+]

Czas trwania (lata): 2 lataKwalifikacje: dietetyka kliniczna (mgr, 2 lata lub 4 semestry)Poziom kwalifikacji: drugi cykl (stopień magistra)Język instrukcji: greckiTryb studiów: Pełny etat / niepełny etatMinimalne punkty ECTS: 120Profil programu

Cele

Przekazanie wiedzy i rozwój kompetencji studentów poprzez najnowocześniejsze szkolnictwo wyższe w zakresie żywienia klinicznegoRozwijanie studentów, aby stali się specjalistami opieki zdrowotnej w zakresie usług z różnych dziedzin żywienia klinicznego i zarządzania żywieniem medycznym oraz pokrewnymi dziedzinami, takimi jak szpitale, naukowcy, badania, przemysł, kliniczne departamenty żywienia, szkolenia, rozszerzenie i usługi społeczne;Rozwijanie zdolności i zdolności oraz umożliwienie studentom kontynuowania studiów wyższych i badań w zakresie żywienia klinicznego i dietetykiPerspektywy rozwoju kariery... [-]

Magister medycyny rodzinnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 8 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Pierwsza szkoła medyczna założona na Cyprze oferuje tytuł magistra medycyny rodzinnej. [+]

Pierwsza szkoła medyczna założona na Cyprze oferuje tytuł magistra medycyny rodzinnej.W pełni internetowy kurs prowadzący do nagrody University of NicosiaOpcja pełnego lub niepełnego studiowania, w zależności od harmonogramu i zobowiązańMożliwość zostania międzynarodowym członkiem brytyjskiego Royal College of General Practitioners (RCGP)Profil programu

Dzisiejsze wyzwania związane z opieką zdrowotną - czy to wzmacnianie systemów opieki zdrowotnej, poprawa jakości opieki nad pacjentem czy poprawa dostępu do opieki zdrowotnej - wymagają silnej podstawowej opieki.

Aby sprostać wyzwaniom zdrowotnym na całym świecie, University of Nicosia Medical School oferuje podyplomowe studia magisterskie i magisterskie z zakresu medycyny rodzinnej dostarczane w całości w Internecie. Jest to ustrukturyzowany program doskonalenia zawodowego dla lekarzy pracujących jako lekarz rodzinny lub w społeczności ze specjalistyczną rolą w zakresie chorób wewnętrznych, pediatrii lub ginekologii.... [-]


Magister nauk biomedycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program MSc w naukach biomedycznych ma na celu oferowanie wysokiej jakości edukacji i absolwentów o wysokim stopniu etosu zawodowego i wiedzy specjalistycznej w dziedzinach specjalizacji związanych z diagnostyki laboratoryjnej i monitorowania chorób. Jest to zintegrowany program poświęcony promowaniu nauczania teorii rdzenia, praktyki i zasad badań w naukach biomedycznych, a także promowania nauczania specjalności klinicznych (modalności) w jednej z następujących dziedzin: immunologia, mikrobiologia, biochemia kliniczna lub hematologia. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 rokuKwalifikacje przyznane: Master of Science in Biomedical SciencesPoziom kwalifikacji: stopień magistra (drugi cykl)Język instrukcji: angielskiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 90Profil programu

Cel programu

Program MSc w naukach biomedycznych ma na celu oferowanie wysokiej jakości edukacji i absolwentów o wysokim stopniu etosu zawodowego i wiedzy specjalistycznej w dziedzinach specjalizacji związanych z diagnostyki laboratoryjnej i monitorowania chorób.

Jest to zintegrowany program poświęcony promowaniu nauczania teorii rdzenia, praktyki i zasad badań w naukach biomedycznych, a także promowania nauczania specjalności klinicznych (modalności) w jednej z następujących dziedzin: immunologia, mikrobiologia, biochemia kliniczna lub hematologia.... [-]


Magister nauk ortopedycznych i rehabilitacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem programu jest dostarczenie studentom podstawowej wiedzy akademickiej i zawodowej w zakresie fizykoterapii i fizykoterapii i ortopedii. Program został zaprojektowany w sposób, który podważa wiedzę uczniów i umiejętności kliniczne w ocenie i leczeniu złożonych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, ale krytycznie analizuje ich podejmowanie decyzji w oparciu o najlepsze aktualne dowody. [+]

Stężenia: 1. Fizjoterapia mięśniowo-szkieletowa, 2. Fizjoterapia sportowa, 3. Nauka ortopedyczna (mgr, 1,5 roku lub 3 semestry)Czas trwania (lata): 1,5 rokuPrzyznawane kwalifikacje: magister nauk ortopedycznych i rehabilitacjiPoziom kwalifikacji: stopień magistra (drugi cykl)Język instrukcji: greckiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 90Profil programu

Celem programu jest dostarczenie studentom podstawowej wiedzy akademickiej i zawodowej w zakresie fizykoterapii i fizykoterapii i ortopedii.

Program został zaprojektowany w sposób, który podważa wiedzę uczniów i umiejętności kliniczne w ocenie i leczeniu złożonych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, ale krytycznie analizuje ich podejmowanie decyzji w oparciu o najlepsze aktualne dowody.... [-]


Magister żywienia sportowego / dietetyka i interwencja żywieniowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Master of Science w Sports Nutrition / Dietetics and Nutrition Intervention Program ma na celu dostarczenie studentom do przekazywania wiedzy i rozwoju zdolności studentów poprzez state-of-the-art szkolnictwa wyższego w zakresie odżywiania sportowego i żywienia interwencji; kształcić studentów, aby stali się specjalistami opieki zdrowotnej w zakresie usług w różnych dziedzinach żywienia sportowego i interwencji żywieniowych oraz pokrewnych dziedzinach, takich jak ośrodki sportowe / ośrodki sportowe, naukowcy, badania, przemysł, szkolenia, rozszerzenie i usługi społeczne; rozwijanie zdolności i umiejętności oraz umożliwienie studentom kontynuowania studiów wyższych i badań w zakresie żywienia sportowego i interwencji żywieniowych oraz dietetyki. [+]

Czas trwania (lata): 1,5 roku lub 3 semestryKwalifikacje przyznane: Master of Science w Sports Nutrition / Dietetyka i interwencji żywieniowychPoziom kwalifikacji: stopień magistra (drugi cykl)Język wykładowy: angielski i greckiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 90Profil programu

Master of Science w Sports Nutrition / Dietetics and Nutrition Intervention Program ma na celu zapewnienie studentom

Udzielanie wiedzy i rozwijanie umiejętności uczniów dzięki najnowocześniejszemu szkolnictwu wyższemu w dziedzinie żywienia sportowego i interwencji żywieniowychAby szkolić studentów, aby stali się specjalistami opieki zdrowotnej w zakresie usług w różnych dziedzinach żywienia sportowego i interwencji żywieniowych i pokrewnych dziedzinach, takich jak ośrodki sportowe / ustawienia, naukowcy, badania, przemysł, szkolenia, rozszerzenie i usługi społeczne;Rozwijanie zdolności i umiejętności oraz umożliwienie studentom kontynuowania studiów wyższych i badań w zakresie żywienia sportowego i interwencji żywieniowych oraz dietetyki.... [-]

PgDip i magister medycyny rodzinnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat September 2019 Cypr Nicosia Grecja Athens + 3 więcej

Jest to ustrukturyzowany program doskonalenia zawodowego dla lekarzy pracujących jako lekarze rodzinni lub w społeczności o wyspecjalizowanej roli w zakresie chorób wewnętrznych, pediatrii lub ginekologii. [+]

Kontynuacja kształcenia zawodowego dla lekarzy w podstawowej opiece zdrowotnejMożliwość zostania członkiem International Royal College of General Practitioners (RCGP)W pełni internetowy kurs prowadzący do nagrody University of NicosiaOpcja pełnego lub niepełnego studiowania, w zależności od harmonogramu i zobowiązańWielokrotnie nagradzane technologie e-learningowe i pierwszy uniwersytet w Europie otrzymują potrójną certyfikację do edukacji onlineDzisiejsze wyzwania związane z opieką zdrowotną, czy to wzmacnianie systemów opieki zdrowotnej, poprawa jakości opieki nad pacjentem czy poprawa dostępu do opieki zdrowotnej, wymagają silnej podstawowej opieki.

Z kolei silna opieka podstawowa wymaga kompetentnych lekarzy rodzinnych, którzy myślą przyszłościowo i chętnie nawiązują nowe relacje z pacjentami i innymi pracownikami służby zdrowia w podstawowej i średniej opiece zdrowotnej.... [-]


Studia doktoranckie

Doktorat w fizykoterapii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Fizjoterapii Program Nikozja University oferuje tytuł doktora; Physical Therapy „(doktorską w fizjoterapii), który skierowany jest do studentów, którzy chcą się specjalizować w dziedzinach badawczych współczesnej fizjoterapii w tym Biomechaniki Klinicznej. [+]

Badania Czas trwania (lata): 3 lata Badanie Tytuł: PhD w Fizjoterapii Badanie Tytuł Level: PhD (Badania 3-ty cykl) Język: grecki Metoda badania: pełnym lub niepełnym wymiarze czasu Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 180 opis programu

Fizjoterapii Program Nikozja University oferuje tytuł doktora; Physical Therapy „(doktorską w fizjoterapii), który skierowany jest do studentów, którzy chcą się specjalizować w dziedzinach badawczych współczesnej fizjoterapii w tym Biomechaniki Klinicznej.

Cele ogólne

Program ma na celu oferowanie doktorantów teoretyczne i praktyczne strategie badań eksperymentalnych w dziedzinie Fizycznej Terapii, Rehabilitacji i Biomechaniki Klinicznej. Uczniowie będą mieli możliwość rozwijania umiejętności, aby wykonać niezależnie innowacyjne badania związane z kierunkiem ich wyboru.... [-]


Doktorat z dietetyki i dietetyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Posiadacze doktoratów będą mogli konceptualizować, projektować i wdrażać projekty w celu generowania znaczącej nowej wiedzy i / lub zrozumienia. Ponadto będą posiadać zalety potrzebne do podjęcia pracy wymagające umiejętności dokonywania świadomych osądów w złożonych kwestiach w specjalistycznych dziedzinach oraz innowacji w zakresie rozwiązywania i rozwiązywania problemów. [+]

Czas trwania (lata): 3 lataPrzyznane kwalifikacje: doktor filozofii w zakresie żywienia i dietetykiPoziom kwalifikacji: doktorat (trzeci cykl)Język wykładowy: angielski i greckiTryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarnyMinimalne punkty ECTS: 180Profil programu

Doktorat z dietetyki / żywienia, zgodnie z ogólną filozofią doktoratu, zapewnia studentowi:

Najbardziej zaawansowana wiedza z zakresu dietetyki / żywienia;Najbardziej zaawansowane i wyspecjalizowane umiejętności i techniki wymagane do rozwiązywania krytycznych problemów w zakresie badań i / lub innowacji oraz do poszerzania i redefiniowania istniejącej wiedzy lub praktyki zawodowej w szerokim zakresie dietetyki / żywienia;Kompetencje związane z istotnym autorytetem, innowacyjnością, autonomią, uczciwością akademicką i zawodową.Perspektywy rozwoju kariery... [-]

Dr pielęgniarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Doktorat w programie Nursing jest jakość i kompleksowy program pracy doktorskiej (PhD), który jest dostępny z programu Nursing dla absolwentów Podyplomowych magisterskich studentów na poziomie, którzy chcą odkrywać nowoczesnych i innowacyjnych problemów stojących przed przemysłem w dziedzinie nauki pielęgniarskiej. [+]

Badania Czas trwania (lata): 3 lata Badanie Tytuł: doktor filozofii pielęgniarstwa Badanie Tytuł Level: PhD (Badania 3-ty cykl) Język: grecki Metoda badania: pełnym lub niepełnym wymiarze czasu Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 180 opis programu

Doktorat w programie Nursing jest jakość i kompleksowy program pracy doktorskiej (PhD), który jest dostępny z programu Nursing dla absolwentów Podyplomowych magisterskich studentów na poziomie, którzy chcą odkrywać nowoczesnych i innowacyjnych problemów stojących przed przemysłem w dziedzinie nauki pielęgniarskiej.

Program ma na celu:

Aby zrozumieć studentom metod znajdowania i za pomocą ukierunkowanego globalnej literatury, na której można budować gmach ich badania. Kształcenie studentów w teorii i praktyce badawczej procedur opartych na konkretnych zasad i metod naukowych. Aby zapewnić studentom możliwość rozwijania umiejętności niezbędne do rozwoju wszystkich etapach dochodzenia. Dając studentom możliwość zdobycia pogłębionej wiedzy i rozwijania umiejętności, które można przenieść do odkrycia naukowego lub innych społeczności zawodowej. perspektywy kariery ... [-]

Filmy

Emmanuel Dimont A UNIC Story

Emmanuel Dimont The Story Behind the UNIC Story

Ioanna Bakirtzi A UNIC Story

Rafaella Georgiou A UNIC Story

Rafaella Georgiou The Story Behind the UNIC Story - Interview

Sotiris Demosthenous A UNIC Story

Sotiris Demosthenous The Story Behind the UNIC Story – Interview

Evdokia Demetriou A UNIC Story

Evdokia Demetriou The Story Behind the UNIC Story – Interview

Christothea Pelekanou A UNIC Story

Christothea Pelekanou The Story Behind the UNIC Story – Interview

Bryant Joseph Gilot A UNIC Story

Bryant Joseph Gilot The Story Behind the UNIC Story – Interview

Kontakt

University of Nicosia

Adres 46 Makedonitissas Avenue, Engomi P.O.Box 24005
1700 Nicosia, Nicosia, Cypr
Strona internetowa http://www.unic.ac.cy
Telefon +357 22 841500