Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Bułgaria

University Of Ruse

Licencjat Bułgaria Ruse October 2018

UNIWERSYTET RUSE "Anioł Kanchev" (UR) jest finansowane przez państwo autonomiczna instytucja edukacyjna, która wyższa składa się z 8 wydziałów oferowanie programów studiów licencjackich, podyplomowych i doktoranckich w zakresie: badań społecznych, ekonomicznych i prawa; Badania techniczne; Nauki przyrodnicze, matematyka i informatyka; Badania edukacyjne, szkolenia nauczycieli i Rozwoju; Rolnictwo i około 10.000 Opieka zdrowotna do studentów i doktorantów studiów. Kadra nauczycie… [+] lska składa się z ponad 500 wysoko wykwalifikowanych wykładowców w pełnym wymiarze godzin, z czego 46 profesorów, 168 i 331 docentów doktorantów wykładowców. UR jest tylko bułgarski uniwersytet - członek Konferencji Rektorów Dunaju "i jest stałym członkiem European University Association, Visegrad University Association, Balkan University Association i innych organizacji międzynarodowych. UR intensywnie uczestniczy w programach współpracy międzynarodowej UE: Erasmus +, Horyzont 2020, Interreg, itd Należy do pierwszych trzech bułgarskich uczelni w stosunku do liczby realizowanych projektów międzynarodowych, mobilność studentów i pracowników oraz wkładu finansowego projektów międzynarodowych. Posiada ponad 200 umów dwustronnych podpisanych z 28 krajów europejskich. Kanclerz Niemiec Dr. Angela Merkel jest doktor honoris causa Uniwersytetu w Ruse. Studia na Uniwersytecie w Ruse są obsługiwane przez up-to-date obiektów akademickich - odnowionych budynków na terenie kampusu, nowej wyspecjalizowanej biblioteki zasobów komputera i Internetu, kopiowanie i drukowanie. Dla zainteresowanych studentów University of Ruse zapewnia okresy nauki dla nauki lub stażu w europejskich uniwersytetów i organizacji biznesowych. Więcej informacji o Uniwersytecie można zobaczyć na: http://www.uni-ruse.bg/en [-]