Przeczytaj oficjalny opis

Prezentacja

Uniwersytet San Francisco (USF), student ma tradycję solidnych instytucji na rynku edukacyjnym. Są to ponad 39 lat doświadczeń i 80.000 absolwentów. Obecni w miastach Bragança Paulista, Campinas (Jednostki Swift i Cambui), Itatiba i Sao Paulo, oferując ponad 30 licencjackich, 10 absolwentów, w tym trzech mistrzów i programów doktoranckich.

Uczelnia, której głównym filarem kompletne tworzenie studenta. W tym sensie, nauczyciele pracują z poświęceniem dla student wyróżniać się w wybranym zawodzie. Poza szkołą, wydarzenia są oferowane, kursów, projektów i programów pomocowych, a także wszelkie niezbędne wsparcie dla ucznia do udziału w wymianach i wejście na rynek pracy, wśród innych możliwości.

Dla wszystkich, że USF jest Uniwersytet, że oprócz przekazywania wiedzy, sprzyja integralnego rozwoju człowieka, uczestnicząc w śnie studenta staje się właściwy i znakomitym profesjonalistą.

Bycie Społeczność

USF jest częścią wybranej grupy szkolnictwa wyższego instytucji wspólnotowych (ICES) w Brazylii, uczestniczących także Brazylijskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (ABRUC Wspólnoty), która zrzesza 66 instytucji, prezentuje koncepcje 3-5 na Walnym Główna Banku kursy ( IGC), Ministerstwo Edukacji (MEC).

ICES charakteryzują doskonałości w swoich działaniach i powołania do przyczynienia się do społeczeństwa. Inną ważną różnicą jest to, że 100% środków pozyskanych przez Wspólnotę są reinwestowane w korzyści dla studentów i społeczności, ponieważ prowadzą one działalność non-profit.

Zainspirowany tematem "Edukacja dla Pokoju" i przeniósł przez jego patrona, świętego Franciszka z Asyżu, misja USF jest produkcja i rozpowszechnianie wiedzy, braterstwa i solidarności. Tak więc, z dnia na dzień, pojęcie "Community College" wykonywana jest w ramach projektów społecznych i działań wsparcia wspólnotowego, a także działań, które mają na filarach nauczania, badań i rozszerzenie.

Student absolwent USF mają możliwość poznania realiów społeczności, łącząc teorię z praktyką.

Misja

Tworzenia i rozpowszechniania wiedzy, zwalniając ludzi do dialogu między nauką i wiarą i promować braterstwo i solidarność, poprzez praktyki dobrego i konsekwencji budowania pokoju.

Widok

Być uznane za wybitne osiągnięcia naukowe, dynamizm, innowacyjność i zaangażowanie na rzecz społeczeństwa, sprawiedliwości, pokoju i ekologii.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

M.D.

Universidade São Francisco (USF)

Ameryka Łacińska przeżywa od 1990, szeroki ruch na rzecz tworzenia krytyczny medycznych, kreatywny, odpowiedzialny, etyczny i bardziej humanitarny. Zdając sobie sprawę z ... [+]

medycyna

Ameryka Łacińska przeżywa od 1990, szeroki ruch na rzecz tworzenia krytyczny medycznych, kreatywny, odpowiedzialny, etyczny i bardziej humanitarny.

Zdając sobie sprawę z tego, San Francisco ma wejść na rynek pracy, wykwalifikowanych specjalistów, ceniąc kursy uniwersyteckie rozszerzeń, które umożliwiają tworzenie badaczy koncentruje się na rozwoju odpowiedniej potrzeb polityki zdrowotnej kraju.

Mieszanka proponowane na przyszłość jest, aby zapewnić podstawową usługę, ale zdając sobie sprawę z możliwości rozwiązania skutecznie złożonych problemów zdrowotnych.

Od pewnego czasu, Uniwersytet został szkolenie specjalistów w czterech głównych obszarach Residency - medycznych, chirurgicznych, Dziecięcej i ginekologiczno-położnicze - praca z wielodyscyplinarnych zespołów z wyszkolonych specjalistów, łącząc teorię z praktyką, kwalifikacji i szkolenia studentów z etyczne, społeczne i ludzkie zasady.... [-]

Brazylia São Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
12 - 12 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Institucional USF