Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIPAC- University Prezydent Antonio Carlos rozpoczął swoją działalność w mieście Barbacena, w 1965 roku, a jej założycielem prof Bonifacy Andrada.

Campus II członkiem UNIPAC-JF z prezydentem Uniwersytetu Antonio Carlos- UNIPAC ma swój początek w 1996 roku wraz z utworzeniem Szkoły Rachunkowości na dr José Rua Cesario 175 w powiecie Juiz de Fora Kroki rejestrujących silne zapotrzebowanie.

Dwa lata później zainstalowano pierwsze Juiz de Fora logopedii oczywiście, ze względu na oczekiwanie juizforana społeczności szkolnej i mają znaczny popyt z powodu braku postępu w mieście i regionie.

W 2000 roku został zbudowany nowy budynek w gospodarstwach sąsiedzkich Betanii z nowoczesnymi laboratoriami i specjalnych urządzeń potrzebnych do nauki swoje obszary akademickie Nauki humanistyczne, fizycznej i zdrowia.

Tak więc, zgodnie ze swoim planem ekspansji powstały kilka kursów zgodnych z potrzebami Juiz de Fora i regionalnym otoczeniem, stając się integralną Campus, prezydent Uniwersytetu Antonio Carlos, utrzymując Wydział Nauk Humanistycznych i Nauki o kursach administracja, Księgowość i komunikacja masowa Kwalifikacje: Dziennikarstwo i turystyki; Instytut Edukacji Juiz de Fora z wyższym normalnym toku Wydział Nauk o Zdrowiu z kursów biomedycynie, Wychowania Fizycznego, pielęgniarstwo, farmacja, fizjoterapia, żywienia, weterynaria, Nauk Biologicznych; Wydział Lekarski Akademii Medycznej; Wydział Prawa i Nauk Społecznych z przebiegiem Law oraz Instytutu Technologii i sekwencyjne Studiów Juiz de Fora z kursów technologicznej w zakresie środowiska, technologii w marketingu Management Technology Informatycznej i teczki na bezpieczeństwo.

Z biegiem lat, po ukończeniu swoje cele i które wchłaniane popyt w Juiz de Fora, niektóre kursy zostały wyeliminowane, a tym samym zwiększenie liczby miejsc dla już istniejących.

Będąc w 16. roku istnienia obecnie ma około 230 nauczycieli, w tym lekarzy, nauczycieli i specjalistów w pełni spełniają ustaleń MEC i rozwijać swoją działalność dydaktyczną w kilku kursach instytucji zgodnie z ich misji, która brzmi: "Sięgnij środek edukacji, badań naukowych i upowszechniania wiedzy, znajomości filozofii nauki, technologii i technik w ogóle, przyczynianie się i wpływać na rozwój obszarów społecznych w regionie Minas Gerais i Brazylii, jak również szkolenie pracowników dla społeczności. "

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Widzieć Health M.D. » Widzieć Health Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Weterynaria

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat March 2019 Brazylia Juiz de Fora

Ogólnym celem kursu Medycyny Weterynaryjnej jest szkolenie lekarzy ogólnych w ramach całościowego widzenia, umiejętności i kompetencji potrzebnych do działań profilaktycznych, diagnostyki i leczenia chorób zwierząt, produkcji zwierzęcej, technologii i produktów zwierzęcych zdrowia publicznego. [+]

Przeszkolony zawodowe kwalifikacje do działania w dziedzinach klinicznych i towarzyszem zwierzęcej kliniki chirurgii i chirurgii, zwierząt gospodarskich i sportu, a także w zespołach interdyscyplinarnych w dziedzinie zdrowia publicznego, ekologii, warunków sanitarnych i zapobiegania chorób odzwierzęcych. W działaniach hodowlanych i zwierząt produkcyjnych, działa w obszarach tworzenia hodowli zwierząt i produkcji mięsa i mleka różnych gatunków, jak również technologii i kontroli produktów pochodzenia zwierzęcego. rolnictwo i agrobiznes zarządzanie i kontrola techniczna laboratoriów narkotykowych i wytwórni pasz zwierzęcych są również obszary roli weterynarza, wśród wielu innych.... [-]


M.D.

Medycyna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2019 Brazylia Juiz de Fora

W trakcie Medicine UNIPAC, wiele możliwości uczenia się są dostępne w teorii i praktyce, w tym usług dla ludności według kursu, w którym umieszczana jest studentem. [+]

W trakcie Medicine UNIPAC, wiele możliwości uczenia się są dostępne w teorii i praktyce, w tym usług dla ludności według kursu, w którym umieszczana jest studentem.

Czym zajmuje się profesjonalnym Wspiera osoby i społeczności w zapobieganiu i leczeniu chorób; Badania, badania i zaburzenia i choroby leczy, wybierając najlepsze procedury w celu zapobiegania im oraz ich zwalczania; postawić diagnozę, wnioski badania, przepisane leki i wykonuje operację. Działa także w badaniach nad nowymi lekami i urządzeń lub udziału w programach profilaktycznych, sanitarnych i planowaniu medycyny społecznej.

gdzie pracuje Szpitale, przychodnie, ośrodki zdrowia, organów zarządzających zdrowiem publicznym, laboratoria kliniczne, prywatne przychodnie, ubezpieczenie zdrowotne, przychodnie biznesowych, itp [-]