Przeczytaj oficjalny opis

Cruzeiro do Sul Educacional została założona w 1965 roku w Sao Paulo i obecnie składa się z College of Southern Cross, SP SP; Universidade Cruzeiro do Sul, SP - SP; Moduł University Center, Caraguatatuba - SP; University Center of Federal District, Brasília - DF, City University of Sao Paulo, SP - SP, Franca University College w wysokim standardzie i College CTEC w Franca - SP, College w San Sebastian i College Goal San Sebastian - Center w San Sebastian - SP, Wydział Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; a ostatnio przez Uniwersytet Matki Bożej Patronat Centre, CEUNSP Kolegium, College ITU i Salto City College w miastach ITU i Salto SP.

Zaletą strategicznym grupy jest fakt współpracy z instytucjami, marek i różnych stanowiskach poszczególnych rynków i charakterystyki tych miast, gdzie utrzymuje placówek oświatowych. Wszystkie instytucje zachować swoją tożsamość, nie rezygnując z zasad etycznych i ideały wychowania, które prowadzą działania South Educational Cruise, co przekłada się na jedne z najlepszych wskaźników akademickich wśród brazylijskich instytucji edukacyjnych.

 • Najwyższe oceny w pierwszej ocena uczelni zagranicznych Ministerstwa Edukacji - MEC.
 • Najlepszy kurs Visual Arts w São Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Najlepsze kursy Nauk Społecznych Brazylii w Krajowym Badanie wydajności student - Enade.
 • Najlepsze kursy Inżynieria Produkcji w São Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Best Physical Therapy Oczywiście Sao Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Najlepszy Geografia Brazylii oczywiście w Narodowym Badanie wydajności student - Enade.
 • Najlepszy bieg historii w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Biomedycynie: najwyższa ocena w MEC.
 • Medycyna: tylko bieg São Paulo uznane z maksymalną koncepcji. W Brazylii, członka pionierem Przygotowywane Global Health Learning - GHLO, konsorcjum stworzone przez American Association of Colleges Medycznej.

 • Najlepszy program studiów, zgodnie z CNPq.
 • Wzrost liczby publikacji naukowych w ISI Web of Science.
 • Najlepsza ocena zatwierdzenia w badaniu OAB-DF.
 • Najlepsze miejsce na wybrzeżu Enade, na północ od Sao Paulo.
 • Ponad 200 linii zinstytucjonalizowanej badań.
 • 66 grup badawczych zarejestrowane w CNPq.
 • 04 programów doktoranckich i 11 magisterskich.
 • 51 stypendiów dla Naukowego Initiation CNPq.

Takie cechy i osiągnięcia są wynikiem popełnione, uporządkowany i zarządzania dzielonego między założycieli nauczycieli, członków społeczności akademickiej i uznanych specjalistów na rynku.

Krótka historia

Historia rozpoczęła się w 1965 roku, kiedy grupa młodych nauczycieli stworzył szkołę w Sao Paulo, Sao Miguel Paulista sąsiedztwie: Kolegium Krzyża Południa. Wraz ze wzrostem liczby studentów i nowych perspektyw w 1972 roku, był uprawniony do oferowania kierunków studiów, wraz z utworzeniem Wydziału Cruzeiro do Sul. Stało się to stąd, dostawy szkolnictwa wyższego.

Po 21 latach ciężkiej pracy i dużo poświęcenia w 1993 roku, jest uznanie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, który udziela Southern Cross najwyższym szczeblu między instytucjami szkolnictwa wyższego, tytuł Uniwersytetu.

Od tego czasu, to został zainicjowany szereg działań, które wspierają badania naukowe. Nawet w latach 90-tych, został wdrożony Program Stypendialny instytucjonalne dla Naukowego wszczęciu Cruzeiro do Sul i trzymał 1. Spotkanie Naukowego Inicjacji Uniwersytetu.

Skupiając się na przyszłości i poszukiwanie rozwiązań technologicznych, które zapewniają wysokiej jakości edukacji, badań w edukacji na odległość przeprowadzono, tworząc pierwsze testy z wirtualnych środowisk uczenia się i tworzenia Centrum Edukacji odległości, prąd Wirtualny kampus Cruzeiro do Sul.

W dążeniu do doskonałej edukacji w 2001 roku była profesjonalizacja Dean i Pro-plebaniach, coś niespotykane w kontekście prywatnych instytucji szkolnictwa wyższego w Brazylii.

W tym samym roku, kampusu Analia Franco, w ekskluzywnej dzielnicy Sao Paulo, został otwarty, pokazuje chęć rozszerzenia obszaru działania w mieście. W tym okresie, w uznaniu działań przedłużających promowanych przez instytucję od momentu jej powstania, Uniwersytet prowadzi pierwszą międzynarodową misję programu partnerskiego Uniwersytetu w Mozambiku - Afryka.

Korzystanie z narzędzi technologicznych stosowanych do edukacji jest zinstytucjonalizowana z wykorzystaniem Blackboard absolwent edukacji, a także z rozwojem ECLASS, wirtualnym środowisku nauczania, Uniwersytet Cruzeiro do Sul. Kolejnym ważnym krokiem było włączenie do programu studiów na Uniwersytecie w Programie Instytucjonalnych Naukowej wszczęciu CNPq Papierów Wartościowych.

W 2004 roku dwa ważne wydarzenia upamiętniające historię na Uniwersytecie: początek działalności kampusu Wolności w centrum miasta i zatwierdzenie pierwszych dwóch mistrzów: Stomatologia Nauka i nauczanie matematyki.

Marzenie tworząc grupę uczelni prywatnych, które balizasse zasad etycznych i zobowiązań do edukacji zaczyna nabierać kształtu, z nabyciem modułu University Center, największego i najbardziej tradycyjna uczelnia Północna Paulista wybrzeża ,

I konsolidacja Uniwersytetu nadal z otwarciem innej uczelni: kampusu Pinheiros, na West Zone São Paulo i rozmieszczenia dwóch doktoratów: Stomatologia i Nauki i Nauczania Matematyki.

Również w 2008 roku, kolejny krok w kierunku konsolidacji South Educational Cruise Grupa jest podana, z nabycia Center University of Federal District, pierwszej prywatnej uczelni w Brasilii.

W 2012 roku, City University of Sao Paulo, tradycyjnych instytucji i uznane za jakość ich kursów w służbie zdrowia, a za rolę w edukacji na odległość, dołączył do Southern Cross edukacyjne, a tym samym poszerzenie wyniki grupy w terytorium kraju i przyczyniając z wiedzy zdobytej w ciągu 40 lat jej istnienia, do ciągłego doskonalenia oferowanych przez poszczególne kursy instytucji członkiem grupy.

Została założona w 2013 roku, Kolegium Wysoki Standard, Technical College i University of Franca - UNIFRAN, która posiada najlepsze oficjalne wskaźniki jakości wśród brazylijskich prywatnych uczelni.

W latach 2014 i 2015 roku, stał się częścią grupy College w San Sebastian - San Sebastian - SP, Kolegium bramki San Sebastian - San Sebastian - SP, Wydział Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP, Uniwersytet Centrum Matki Bożej Sponsoring - Salto i ITU - SP, College CEUNSP - Salto - SP, College Itu - Itu - SP College i jump - skok - SP.

Obecnie osiem instytucji szkolnictwa wyższego oferują licencjackich, magisterskich i zmierzyć odległość i programów pomocowych, z poszanowaniem lokalnych cech i potrzeb. W ten sposób zbierają naukowo odpowiednich instytucji szkolnictwa wyższego i uznane marki w swoich rynkach są cele South Educational Cruise.

Programy prowadzone przez:
 • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Kurs daje Ciało studenta praktyczną naukę skierowanych na rynek profesjonalny przez wydział składa się z lekarzy nauczycieli, którzy mają duże doświadczenie w swoich dzie ... [+]

W ciągu

Student dentystyczny (przyszła DDS) jest profesjonalnym z humanistyczny, krytyczne i refleksyjne w zawodzie, pracuje na wszystkich poziomach opieki zdrowotnej jamy ustnej, oparte na zasadach etycznych i prawnych, zobowiązały się do rzeczywistości społecznej, kulturalnym i gospodarczym kraju. Edukacja humanistyczna ma zasadnicze znaczenie dla służby zdrowia, jak to będzie działać i będzie odnosić się z ludźmi zapewniając liczne sytuacje interpersonalne, wymagający przygotowania w dziedzinach humanistycznych. Wiedza naukowa da student przygotowania technicznego, z umiejętności i zachowania, które pozwalając decydować i działać bezpiecznie i efektywnie w profilaktyce i leczeniu chorób jamy ustnej i szczękowo i promującej jego ogólny stan zdrowia pacjenta. Stomatologia to zawód, który dba o zdrowie jamy ustnej ludzi, pracujących w zapobiegawcze, lecznicze i rehabilitacji chorób jamy ustnej. Student otrzymuje wykształcenie, które pozwoli na diagnozowanie i leczenie chorób jamy ustnej i chorób ogólnoustrojowych z przejawów doustnych. Tak więc, w ich szkolenie, uczenie się jest konieczne z różnych dziedzin wiedzy z podstawowym i zawodowym treści, które są nauczane z innego podejścia w nauczaniu. Kurs jest oferowany na kampusach San Miguel i wolności oferowanych w ciągu dnia i nocy, trwający 8 semestrów, mają całkowitą obciążenie 4007 godzin. Rynek pracy Profesjonalne gdy wyjście przygotowany do pełnienia funkcji lekarza ogólnego lub ogólnie, może działać w jednym z następujących obszarów: zdrowia publicznego; Endodoncja: leczenie kanałowe; Periodontologii Leczenie ksantanowa; Stomatologia: uzupełnień zębów; Proteza: funkcja Rehabilitacja zęba lub zastąpienia brakujących zębów; Radiologii: badania rentgenowskie i inne badania przez zastosowanie obrazu; Pacjenci ze specjalnymi potrzebami; Pediatric Dentistry: zapobieganie i leczenie noworodków i dzieci; Chirurgia proste procedury ekstrakcji lub... [-]

Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
8 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Kurs daje Ciało studenta praktyczną naukę skierowanych na rynek profesjonalny przez wydział składa się z lekarzy nauczycieli, którzy mają duże doświadczenie w swoich dzie ... [+]

W ciągu

Kurs daje Ciało studenta praktyczną naukę skierowanych na rynek profesjonalny przez wydział składa się z lekarzy nauczycieli, którzy mają duże doświadczenie w swoich dziedzinach Complex atuação.No Weterynaryjnej zostały opracowane metody nauczania, badań, rozszerzenie i opieka medyczna i chirurgiczna małych i dużych zwierząt, uzupełniając wiedzę teoretyczną.

Jego konstrukcja nośna składa się z trzech sal operacyjnych, osiem klinicznych opieki kliniki, laboratoria kliniczne, hodowla zwierząt i medycyny prewencyjnej, autopsji pokoje i techniki chirurgicznej, laboratoria anatomii i mikroskopii pokój płynu i obrazowych (przemysł radiologii, ultrasonografii i echokardiografii), jak również do pielęgnacji zwierząt dużych stoczni, stragany i budy dla zwierząt Complex i pod opieką. ... [-]

Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Conheça a Universidade Cruzeiro do Sul