Przeczytaj oficjalny opis

Ścieżka wzrostu, osiągnięć i sukcesów!

My w City University of Sao Paulo - UNICID, jesteśmy instytucją model w krajowym panoramy, zobowiązała się do edukacji i innowacji.

Sława i siłę osiągnęliśmy w kraju są wynikiem 40 lat poświęcenia, stałej aktualizacji i dużych inwestycji w infrastrukturę.

Kolejne linie to konto, jak zbudowaliśmy tę historię sukcesu.

Utrzymujemy w naszej historii powagę i główny cel trenować więcej kompetentnych specjalistów od 1972 roku, gdy dana instytucja została stworzona przez grupę nauczycieli prowadzonych przez prof Remo Rinaldi. W tym czasie byliśmy jeszcze znane jako Szkoły Wschodniej Strefy São Paulo (fzl).

Były najpierw zainstalować wyższe wykształcenie w dzielnicy São Paulo z Tatuapé, we wschodniej części miasta, a także pierwszy zaoferować kurs fizjoterapii w 1984 roku, w toku wybrany jako jeden z najlepszych w Brazylii przez prestiżowy Przewodnik Student, opublikowane przez redakcji kwietnia.

W 1992 roku, uznawany za studia, zaczęliśmy dzwonić City University of Sao Paulo - UNICID.

W 1995 roku, zapoczątkował w ofercie Telekomunikacji oczywiście, odniesienia do wielu innych wyższych uczelni pod kierunkiem MEC.

W roku 2000, wszystkie studia Uniwersytet (historia, literatura, Edukacja, Life Science, matematyka i wychowanie fizyczne) przyszedł do umieszczenia w Programie Doskonalenia Nauczycieli, aby sprostać polityki edukacyjnej MEC, która zaleciła nową dynamikę w ramach perspektywy interdyscyplinarnej. Program stał się punktem odniesienia w środowisku edukacyjnym.

W ciągu tych czterech dekad, możemy wzmocnić nam wiele w dziedzinie zdrowia i zaczęliśmy uznać odwołanie w tym zakresie. Początkowo oferowaliśmy na pielęgniarstwo, fizjoterapia i stomatologii, a w 2004 roku rozpoczęliśmy oferowanie kursów medycyny i biomedycynie, ustanowione z maksymalną liczbę punktów dla MEC. Dziś możemy dodać 32-letnie doświadczenie w dziedzinie i ponad 6000 absolwentów i działania na rynku, co czyni go najbardziej ruchliwych i najbardziej prestiżowych kursów wg sektorów zawodowych.

W roku 2008 Inżynieria Mechatronika w Elektrotechniki, Budownictwa i Inżynierii Środowiska stały się częścią naszej liście studiów licencjackich. Dodatkowo uruchomiliśmy nowe kursy Technologia licencjackie w Budownictwo, Projektowanie graficzne, między innymi.

W 2009 roku rozpoczęliśmy oferowanie przebieg Architektury i Urbanistyki, co daje solidne wykształcenie i ma ostrość rozróżnienia na zrównoważony rozwój.

Inne mocne są nasze kliniki i nasze laboratoria wyposażone w wysoce zaawansowanych urządzeń technologii i naszego wydziału bardzo doświadczony i wykwalifikowany. Naucz zaangażowanie, wymagamy poświęcenie i za uczniów i nauczycieli wyniki i nieustanne dążenie do wiadomości i aktualizacje w okolicy.

Jesteśmy obecnie jedną z najlepszych uczelni w kraju, który łączy w sobie solidną wiedzę etyki zawodowej i że zawsze idzie zgodnie z innowacji na światowym rynku, oferując ponad 60 licencjackich i Technologia licencjackie, studia podyplomowe Lato sensu i sensu stricto, w osobie, z dziedziny zdrowia, biznesu, komunikacji, nauki prawne, Dokładne i turystyki, między innymi, kursy i kilka rozszerzeń i Partnerstwa Programy w Brazylii i za granicą. Rok 2012, rok UNICID kwarantanny, oznaczony moment ekspansji instytucji, która stała się częścią Southern Cross edukacyjnych, złożony przez College Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Moduł University Center, Caraguatatuba - SP; Uniwersytet Franca, Franca SP; University Center of Federal District, Brasília - DF, San Sebastian College w San Sebastian - SP; Wydział Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; Uniwersytet Matki Bożej centrum Patronat, Salto i ITU - SP i City University of Sao Paulo, São Paulo - SP, połączenie sił i stworzenie silniejszego działania, konkurencyjne i stanie zaoferować lepsze możliwości edukacyjne na szkolenia naszych uczniów

Nadal będzie napisać tę historię wielkich osiągnięć i sukcesów!

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Program umożliwia współpracę z kilku obszarów i szkolenia serviçosExcelência: najwyższą ocenę w brazylijskim Ministerstwem Edukacji (MEC) i optymalnego umieszczenia w Ena ... [+]

O PRZEBIEGU Program umożliwia współpracę z kilku obszarów i szkolenia serviçosExcelência: najwyższą ocenę w brazylijskim Ministerstwem Edukacji (MEC) i optymalnego umieszczenia w Enade 2010 r. Przynależności do uznanej Zdrowia obszarze City University of Sao Paulo - UNICID przebieg biomedycynie ma modułowy program nauczania. Propozycja jest integracja podstawowych dziedzin i dyscyplin klinicznych w jednostkach, takich jak moduł agresji i obrony, które uwzględniają treści Patologia, mikrobiologii, immunologii, parazytologii pomiędzy różnymi outros.Metodologia. Całe podejście do treści programowych wykorzystuje aktywne metody nauczania i uczenia się może stymulować przyszłe biomedycznej rozwijać krytyczne myślenie przygotowuje go na polu zawodowym. Dlatego zachęcamy studentów do nauki do nauki i uczenie się przez działanie, coraz lepiej w ten sposób szkolenia i kwalifikacji profissional.Parcerias z instytutów badawczych i laboratoriów. W ten sposób studenci mają dostęp do pełnej edukacji, która pozwoli im pracować w partnerstwie z instytutów badawczych, rozwoju technologicznego przemysłu, laboratoriów diagnostycznych uzupełniać i przewidywania chorób człowieka, jak również analizy środowiska i żywności, badań / analiz ludzkie genetyki i biologii molekularnej. Teorię w praktyce! Ponadto zakończenie Interdyscyplinarnego Programu Zdrowia we Wspólnocie (Pisco), którego dziedzinami działalności są ustawienia społeczności, zespoły University Program Zdrowie rodzinne oraz podstawowe usługi zdrowotne, umożliwić studentom stałym kontakcie z ludności i wykonywania zawodu. Przygotowując ich w ten sposób służyć wspólnocie, integracji zespołów zdrowia publicznego, wykonując planowanie, nadzór i kontrolę programów zdrowotnych dotyczących zapobiegania jakości doenças.Infraestrutura i nowoczesnych laboratoriach. Uniwersytet skupia infrastruktury najwyższej jakości, nowoczesne laboratoria, jako najmłodszy Laboratorium Analiz Klinicznych, co przyczynia się do nauczania, badań, opieki zdrowotnej i usług dla społeczności, z doskonałości technicznej i jakości.... [-]
Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Należące do obszaru uznanego UNICID Zdrowia, Szkoła Medycyny używa innej metody nauczania-uczenia się, student-centered. ... [+]

O PRZEBIEGU Doskonałość w edukacji: najwyższa ocena w brazylijskim Ministerstwem Edukacji (MEC). Należące do obszaru uznanego UNICID Zdrowia, Szkoła Medycyny używa innej metody nauczania-uczenia się, student-centered. Problem-Based Learning (PBL - Problem Based Learning) umożliwia interdyscyplinarne i kompleksowe podejście do warunków zdrowotnych ludności, podkreślając humanistyczną postawę i etykę w zawodzie, jak i pacjenta, w rzeczywistości jednolitego systemu zdrowia Brazylii (SUS) , Od początku, student zachęcane do rozwijania rozumowania klinicznego i nauczyć się podejmować decyzje w oparciu o dowody naukowe. Ponadto wykonuje szkoły z internatem w najlepszych instytucjach służby zdrowia w mieście, takich jak Szpital dla pracowników Stan Obywatelskich, Miejskiego Szpitala Dziecięcego i macierzyński Dzieciątka Jezus Szpital Leonor Mendes de Barros. Praktyczne zastosowanie w różnych scenariuszy: jednostki podstawowe zdrowia, przychodni, pogotowia i szpitali o średnim i wysokim stopniu złożoności. ... [-]
Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
12 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku