Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj FASMa

Faculdade w Santa Marcelina - FASMa, jako uczelni, ma swój fundament w szkolnictwie wyższym Akty prawne w Brazylii i jako katolik w oficjalnych dokumentach Kościoła na poziomie powszechnym, zwłaszcza w Konstytucji Apostolskiej na uniwersytetów i uczelni katolickiej w Konstytucji Apostolskiej Papież Jan Paweł II - wytyczne i standardy dla uniwersytetów katolickich oraz w dokumentach Międzynarodowego Instytutu Sióstr św Marceliny, rozwijać swoje chrześcijańskie działania edukacyjne, społeczne i kulturowe. Od 1929 roku, data jego powstania, odegrał swoją misję, opcja dla ludzi młodych, otwartych na potrzeby dzisiejszego świata priorytetów. Został on uznany przez dekretu Federalna 2.708 / 34. Mocy obecnego ustawodawstwa Faculdade Święty Marcelina jest uznawany przez Opinii Nr jeden tysiąc czterdzieści trzy / 80 i przez ministrów dekretu nr 519 z 31 sierpnia 1981 r.

FASMa realizuje swoją misję formowania właściwych specjalistów do rozwoju działań naukowych, technicznych, artystycznych, kulturalnych, politycznych i społecznych.

Widok

Marcelinas, w komunii ze świeckimi, mają na celu zapewnienie edukacji, kultury, zdrowia i opieki społecznej doskonałości w duchu rodziny, opartej na wartościach etycznych, moralnych i chrześcijańskich, następujących znaków czasów.

Misja

Przemiany społeczeństwa w świetle Ewangelii i nauki jako narzędzia i środowiska, oferując człowiek szkolenie w całości.

Zasady

Wiara w Jezusa Chrystusa, zgodnie z Pismem Godność osoby ludzkiej Lojalność i posłuszeństwo wobec Magisterium Kościoła i Zgromadzenia Świadectwo życia Duch rodzinny Jędrność i miękkość Etyka, prawda i przejrzystość Uważaj na znaki czasu Jedność w różnorodności

Wartości

Akcja i kontemplacja Poświęcenie i zaangażowanie Przyjmowania i opieki Braterskie współżycie Współpraca i oddział Prostota i pokora Rzetelność i uczciwość Spójność życia Radość i entuzjazm w służbie Aktualizacja naukowe i kulturalne Kompetencje zawodowe Zrównoważony rozwój: gospodarczy, społeczny i środowiskowy

Jednostki

Faculdade w Santa Marcelina ma dwie jednostki: kuropatwy i Itaquera.

Kuropatwy

W kuropatwy, oferuje kursy moda, muzyka, sztuki wizualne, stosunków międzynarodowych, Bachelor of Music i licencjat w sztukach wizualnych. Absolwent oferuje mody i projektowania kursów; Akcesoria do projektowania; Kultura perfumy; Popularna piosenka: kreacja, produkcja muzyki i wydajność; Nauczania / uczenia się; Nauczanie praktyce; Rzeźby i instalacji; MBA w Zagrożeń Globalnych Strategii i MBA w Business i Zarządzania Strategicznego.

Itaquera

Od 1999 roku, FASMa również działalność w East Strefy São Paulo, w Itaquera. W tej jednostce, kursy medyczne są przechowywane; Administracja; Rachunkowość; Pielęgniarstwo; Odżywianie; Pielęgniarstwo; Fizjoterapia i medycyna Radiologia Technolog. Na studiach, są one oferowane kursy Decisorial rewizor; Zarządzania Jakością; Zarządzanie przedsiębiorstwem; Przedsiębiorstwa zarządzające Ekonomiczno-Finansowy; Pielęgniarstwo intensywnej terapii; Pielęgniarstwo w Neonatologii; Położniczej; Pediatric Nursing; Pielęgniarstwo zarządzanie Usługi jednostek; Awaryjne i pilny; Radiologia; Tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny; Promieniowanie i zdrowie.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

M.D.

Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Szkoła medyczna FASMie dąży do utworzenia lekarzy ogólnych humanizowane, zaktualizowane, globalizacji i wiedzę z najlepszych dowodów naukowych. ... [+]

Prezentacja

Szkoła medyczna FASMie dąży do utworzenia lekarzy ogólnych humanizowane, zaktualizowane, globalizacji i wiedzę z najlepszych dowodów naukowych.

Założył swój trening w wartości instytucji w Santa Marcelina, którzy mają szacunek dla innych, gościnność, wysokiej jakości kształcenia, jak i krytyczne niezbędne funkcje zawodowe i formacji ludzkiej.

Oczywiście ma modułowy, sześciomiesięczny program nauczania, który obejmuje dyscyplin formalnych niezbędnych do ukończenia kształcenia medycznego, plus programowych innowacji koncentruje się na zarządzaniu zdrowiem, Wstęp do badań naukowych, Evidence Based Medicine i zajęć integracja Doktorów Joy, wzmocnienie humanizacji oblicze wniosek nauczyciela. Student ma od pierwszej połowy kontakt ze społecznością, w której FASMa włożonej przez dyscypliny Medycyny Rodzinnej i Wspólnoty, co sprzyja ich integracji do Wspólnoty. Aktywnie uczestniczyć w programach profilaktyki i promocji zdrowia wyższe częstości występowania chorób takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, otyłość, między innymi, wzbudzając ciekawość w poszukiwaniu uchwał do "problemów" znaleźć.... [-]

Brazylia São Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
12 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku