Przeczytaj oficjalny opis

University Center of Rio Grande do Norte (UNI-RN) jest sponsorowanie Ligi Rio Grande do Norte Education. Non-profit, przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych, Liga Edukacji powstał 23 lipca 1911, z poetą założycielskiego Henry Castriciano de Souza, pedagog i pisarz wielkiej zasługi. Pierwszy Statut Ligi zdefiniowała swój główny cel: "... pomagają uprawnień łonowych w ogóle, gdy odnosi się on do edukacji i kształcenia ".

W celu zapewnienia edukacji żeński, Liga utworzenia krajowego Szkoły Bożego Narodzenia, w dniu 1 września 1914 r. Założony na wzór Ecoles ménagère Szwajcarii, Boże Narodzenie Domowe Szkoła stanowi kamień milowy w rozprzestrzenianiu się nowej roli kobiet w domu i społeczeństwie, oraz, w miarę upływu czasu, dostosowane do zmian w społeczeństwie i przekształcony nowoczesnego zakładu przedszkola, szkół podstawowych i szkół średnich. W celu dostarczenia tych poziomów kształcenia, także mężczyzna, Liga nauczania tworzone kompleksu dydaktycznego Henryk Castriciano, mieszane szkoły, zainstalowanego w dniu 15 marca 1987 roku.

Liga Rio Grande do Norte Nauczanie odwrócił się, a następnie, w celu świadczenia wyższego. Tak więc, w dniu 28 kwietnia 1997 roku, w drodze rozporządzenia ministerialnego, podpisany przez prezydenta Ozório Bezerra Dantas, został stworzony do szkoły Natal Rozwoju Rio Grande do Norte (farn). Reprezentująca Ligę Edukacji, nauczyciel Noilde Ramalho zaprosił prof Daladier Person Cunha Lima do struktury projektu pedagogiczną nowo powstałej uczelni. Tak więc, z dyrektorem prof Daladier, The farn oficjalnie zainstalowane w dniu 25 lutego 1999 r. Początkowo oferowane cztery studia licencjackie.

Obecnie UNI-RN oferuje 15 kursów licencjackich, dziesięć kawalerów: administracja, architektura i urbanistyka, rachunkowości, prawa, Pielęgniarstwo, Fizjoterapia, żywienie, psychologia, systemy informacyjne i wychowania fizycznego; stopni w dziedzinie informatyki i wychowania fizycznego; jak i technologów w zarządzaniu przedsiębiorstwem i sieci komputerowych.

Ponadto są one w pracy, z wielkim sukcesem i charakterze wyrównawczym, 40 kursów znaczeniu, po ukończeniu studiów w zakresie zarządzania, rachunkowości, prawa, inżynierii, technologii informatycznych, Środowiska, Zdrowia i Opieki Społecznej.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

Bachelor of stopnia Fizjoterapii w UNI-RN będzie miał ogólnym, Humanista, krytycznego i refleksyjnego, łączne cechy techniczne i zawodowe. ... [+]

cel Szkolenie specjalistów przedstawić odpowiedzialności społecznej, w stanie pracować na prewencji, rehabilitacji i uzdrawiania ludzi, promowanie poprawy jakości ich życia, nie porzucając śledcze sens i refleksyjne krytyczne w poszukiwaniu jego poprawy; rozwijać zdolność do promowania kompleksowego i zintegrowanego działania na zdrowie, dbałość o fizycznych, psychicznych i społecznych potrzeb osób, fizjoterapeuty, który ma ducha przedsiębiorczości i którzy wiedzą, jak rozpoznać i interweniować stale w swojej społecznej odpowiedzialności, jak również jest w stanie uznają rygorów techniczno-naukowych i ludzkimi w profesjonalnej wydajności. Profil Egress ... [-]
Brazylia Natal
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku