Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Boliwia

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Licencjat Boliwia Cochabamba Colcapirhua Municipality February 2019

Uniwersytet Techniczny UNITEPC prywatny Kosmos jest uczelnia, założona i prawnie chronione przez art 94 Konstytucji Plurinational państwa Boliwii. Duch, który został stworzony na Politechnice Prywatna kosmosu, UNITEPC, 24 lat, mają nie tylko szkolenia zawodowego przestrzeni społecznej, ale jest to miejsce, które stwarza realną szansę na osiągnięcie kompleksowego profesjonalizacji w tych dniach post- nowoczesność, globalizacja i technologia informacyjna, gdzie nie jest łatw… [+] o znaleźć propozycje edukacyjne obejmujące promowanie wartości etycznych i moralnych, który wymaga społeczeństwa. W UNITEPC jest „wykształcenie wyższe na żywo” ze z duchem przedsiębiorczości i ludzkości. W tym celu ma misję i jasną i obiektywną wizję, która generuje wysokie oczekiwania dla powodzenia ich uczniów oraz personelu nauczanie prestiżowych specjalistów z różnych dziedzin ludzkiej wiedzy, którzy są przygotowani do prowadzenia procesów kształcenia w szkolnictwie wyższym, zarządzanie oparte na wiedzy naukowej. Zapraszamy do tego środowiska akademickiego. misja „Przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju kraju i świata poprzez prowadzenie badań naukowych i technologicznych, innowacyjnych form produkcji i tworzenia społecznie odpowiedzialnych specjalistów, proaktywnych, naukowców i liderów o pojemności krytycznej, aby wspomóc rozwój różnorodności kulturowej, sprawiedliwość społeczna, demokratyczne współistnienie i dobrobyt”. widok „Bycie uniwersytet projekcji krajowym i międzynarodowym, w stanie sprostać potrzebom wysokim priorytetem strategicznym w zakresie kształcenia zawodowego, z powołaniem służenia społeczności międzykulturowej w dziedzinach mających znaczenie dla wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju naukowego i technologicznego, realizacji procesów edukacyjnych jakość i równość”. [-]