Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w jednym z najlepszych i najbardziej zaawansowanych mandatów nauki na świecie. Od 1996 roku wydział studentów przeszkoliła tysiące lekarzy medycyny, stomatologów (dentystów) i farmaceutów.

Azerbejdżan Uniwersytet Medyczny (UAM) założona w 1930 roku, jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych uczelni wyższych w kraju.

Istnieje 5 wydziały, które obejmują: General Medicine, Medycyna profilaktyki, stomatologii (stomatologia), medycyny wojskowej, apteczne.

Istnieje obecnie 8000 studentów (w tym 1171 zagranicznych studentów) studiuje na uniwersytecie. Kursy prowadzone są przez 74 wydziałów akademickich poprzez kompleksową pracowników ponad 1628 przeszkolonych specjalistów.

Istnieje 5 wydziały, które obejmują:

01. Medycyny Ogólnej

W ciągu ostatnich 10 lat 2768 prac naukowych pracowników wydziału zostały opublikowane, 467 z nich to podręczniki, suplementy handbook i inne dzieła edukacyjne-metodyczne, 1173 jest artykuł z czasopisma, 1128 jest teza, 605 prace są publikowane w streszczenia naukowe zagranicą oraz w materiałach konferencyjnych.

02. MEDICAL profilaktyka

03. stomatologii

Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego Azerbejdżan został zorganizowany w 1954 roku. Celem powstania wydziału było dostarczenie populacji naszej Rzeczypospolitej z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dentysta.

04. Medycyny Wojskowej

05. apteczne

Kilka Lekarze Chemicznych i Nauk Biologicznych pracujących w Azerbejdżanie Narodowej Akademii Nauk są absolwentami Wydziału Farmakologii Uniwersytetu Medycznego Azerbejdżanu.

Azerbejdżan

W pierwszej dekadzie tego stulecia, Azerbejdżan była domem dla jednej z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie. Napędzany przez szybki rozwój swojego sektora naftowego i gazowego, PKB country,Äôs trzykrotnie między 2003 a 2011 r. Wzrost gospodarczy chłodzi się w ostatnich latach, ale jednak Azerbejdżan zrobił bardzo pomyślne przejście do gospodarki rynkowej powiększającej od osiągnięcia jego niezależność od Związku Radzieckiego w 1991 roku. Kraj ponad dziewięć milionów ludzi, Azerbejdżan siedzi na skrzyżowaniu Europy Wschodniej i Azji Zachodniej. Graniczy bezpośrednio przez Turcję, Iran i Rosja, a dzieli region z innymi byłymi republikami radzieckimi, w tym Gruzji i Kazachstanu.

Kim jesteśmy i co oferujemy?

 • TRC Kolegia częścią TRC grupy edukacyjnej firm.
 • Wyłączny przedstawiciel na całym świecie UAM.
 • Europejska firma z Europejskiego Kodeksu Etyki.
 • Długoletnie doświadczenie.
 • Nie jest to środek, ale Uniwersytet Przedstawiciel

Stałe biura łącznikowe świecie

Zakwaterowanie i wsparcie

 • studenci UAM TRC Uczelnie mają zagwarantowane na dzieleniu Campus Accommodation, jeśli chcą
 • studenci UAM TRC Uczelnie mają bezpłatny TV i Wi-Fi w swoim pokoju pod warunkiem
 • studenci TRC Kolegia UAM posiada pralkę i lodówkę przewidzianego w swoich pokojach
 • studenci UAM TRC Uczelnie mają TRC college dorosłych Mentor (dr medycyny)
UAM

UAM Jewel Azerbejdżanu uniwersytetów

 • Członek Międzynarodowego Rejestru (od 1996)
 • Członek Stowarzyszenia Uniwersytetów Morza Czarnego (od 1999)
 • Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów (od 2000)
 • Pełnoprawnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (od 2002)
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Azerbaijan Medical University

Historia wychowania w farmakologii w Azerbejdżanie zaczyna się od roku 1938. Nasz Zakład Farmakologii szkoli wysoko wykwalifikowaną aptekarz ze stopniem licencjata i magi ... [+]

Historia wychowania w farmakologii w Azerbejdżanie zaczyna się od roku 1938. Nasz Zakład Farmakologii szkoli wysoko wykwalifikowaną aptekarz ze stopniem licencjata i magistra do pracy w ochronie zdrowia, w tym dziedzinie farmakologii. Dział uczy podstaw studentów farmakologii - poszukiwanie źródeł leków, metody kontroli jakości leków i przygotowywanie różnych leków. Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie wdrażania nowoczesnych metod analiz i zakup nowych leków chemicznych. Studenci również uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwego wpływu leku na organizm, a także do badania jakości leku.

Obecnie istnieje ponad 6500 wysoko wykształceni aptekarz z licencjackie i magisterskie w Azerbejdżanie. Prawie wszystkie z nich są absolwentami Wydziału Farmakologii UAM. 11 osób niedawno obronił rozprawę na stopień doktora, a 44 osób PHD w farmakologii w krzesłach specjalność działu.... [-]

Azerbejdżan Baku
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Azerbaijan Medical University

sztaby medyczne są przygotowane na "Praca traktowania" specjalności na wydziale. Przedmioty podstawowe lekarstwa są studia na 1-3 kursy, badani kliniczne są badane po 4-6 ... [+]

sztaby medyczne są przygotowane na "Praca traktowania" specjalności na wydziale. Przedmioty podstawowe lekarstwa są studia na 1-3 kursy, badani kliniczne są badane po 4-6 kursach.

Niektórzy studenci różniących się wykształceniem mają okazję do praktycznej pracy na uniwersytetach w różnych krajach (w Turcji, Niemczech, USA, Bułgaria, Rumunia, Włochy) wstępnie określony okres dyplomowej.

Utalentowani studenci Wydziału spróbować na prace naukowo-badawcze rzeczywistych problemów medycyny Studenckiego Towarzystwa Naukowego wraz z ich wykształceniem.

16 departamentów i jeden akt Oczywiście w II profilaktycznego leczenia wydziału. 3 z nich są teoretyczne, 14 są wydziały klinice. Naukowo-Badania przeprowadzane są w działach na różne problemy i rozwiązania problemów medycyny wraz z wykształceniem.... [-]

Azerbejdżan Baku
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Azerbaijan Medical University

Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego Azerbejdżan został zorganizowany w 1954 roku. Celem powstania wydziału było dostarczenie populacji naszej Rzeczypospolitej z ... [+]

Test Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Azerbejdżanie został zorganizowany w 1954 roku. Celem powstania wydziału było dostarczenie populacji naszej Rzeczypospolitej z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dentysta.

Od pierwszych lat studenci zagraniczni - (Unii Niezależnych Goverments), Lyrii, Irag, Palestynie, Afganistanie, Pakistanie, Turcji, Iranu i innych krajów uczyć się azerbejdżański studentów.

Powstawanie dentystycznym klinice University w 2002 mogą być traktowane jako nowy etap wydziału stomatologii. Praktyczne zajęcia w tej klinice wykonywane są w salach wyposażonych w nowoczesną aparaturę.

Ogólnie rzecz biorąc, 13 doktorów nauk, profesorów, 32 dosents i starszych nauczycieli, 46 kandydatów Sciences, 24-starszy nauczyciel, 89 asystentów, 33-nauczyciele pracują na wydziale stomatologii.... [-]

Azerbejdżan Baku
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku