Karl Landsteiner University of Health Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test UNIWERSYTET dąży do odgrywania przełomową rolę w rozwoju nauk związanych ze zdrowiem i technologii, Koncentrując się na czterech kierunkach studiów: nauki o Zdrowiu, medycyny ludzkiej, Psychoterapia i poradnictwoI neurorehabilitacja, Nasz rozwija zakres kursów, Które wyróżniają się perspektywa międzynarodowa, interdyscyplinarny projekt i nacisk na Inżynieria biomedyczna i ekonomika zdrowia, Będzie cennym uzupełnieniem kursów na uczelniach publicznych w Austrii. Zespół ekspertów z sektora publicznego, edukacji i służby zdrowia wyższych tworzą Program Degree Advisory Board University. UNIWERSYTET opiera się na wiedzy od Uniwersytet Wiedeński, Danube University Krems, IMC Fachhochschule Krems, Vienna University of Technology, Dolnej Austrii zaufanie szpital NÖ Landeskliniken-Holding i Uniwersytet w Bazylei.

Misja

Przyszłość wymaga nowych perspektyw na zdrowie. Rozwiązania muszą być uznane za problemy wynikające z rosnących populacjach, dłuższych długości życia, rosnących kosztów oraz rosnące zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Widzimy siebie jako pionier innowacji w dziedzinie kształcenia i badań naukowych w dziedzinie medycyny i zdrowia, nauki i katalizatora do pracy z korzyścią dla ogółu społeczeństwa.

W ramach nowatorskiego, całościowego podejścia, które widzi zdrowia jako fundament fizycznego, psychicznego i duchowego samopoczucia, jakie zgromadziła cztery dziedziny, które mają decydujący wpływ na politykę zdrowotną - Nauka zdrowia, medycynie, psychoterapii i poradnictwa, a neurorehabilitacja - pod hasłem nauk medycznych. Kursy specjalizujący się w inżynierii biomedycznej oraz ochrony zdrowia, ekonomii są ważną częścią naszego studia.

Silny nacisk na powiązanych ze sobą dziedzin medycyny ludzkiej, inżynierii biomedycznej i zdrowia ekonomii to kolejny aspekt naszej integracyjne, filozofii interdyscyplinarnej. Interakcja pomiędzy tymi trzema dyscyplinami otwiera nowe obszary badań naukowych i badań dla pracowników służby zdrowia, którzy mają duże zapotrzebowanie na międzynarodowym rynku pracy.

Cele

Karl Landsteiner University of Health Sciences wychowuje kolejne pokolenie naukowców zdrowia i lekarzy. Będą pionierami w nowych dziedzinach badawczych i flagi nosicieli dla interdyscyplinarnego podejścia do zdrowia i medycyny. Będą one wyznaczają nowe standardy w zakresie zapobiegania, diagnozowania i leczenia, jak również badań nad chorobami wieku 21 i schorzeń.

studia w nauce zdrowia, medycynie, psychoterapii i poradnictwa, a neurorehabilitacji rozwijania komunikacji studentów, zawodowych i umiejętności rozwiązywania problemów. Nasza sieć szpitali partnerskich w St. Pölten, Krems i Tulln umożliwi nam dostarczenie studentom, edukacji badawczego kierowanego pewny jakości i przeprowadzenie najwyższej klasy badań klinicznych o silnej reputacji międzynarodowej.

Inżynierii Biomedycznej i zdrowotne ekonomia są kluczowymi ostrość przy Karl Landsteiner Uniwersytetu obszary. Oba te tematy są integralną częścią naszego state-of-the-art i nauczania podstawowych elementów naszych programów studiów i inicjatyw badawczych. Nasi absolwenci są w stanie zrozumieć konsekwencje innowacji w dziedzinie inżynierii biomedycznej i radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia polityki zdrowotnej.

Nasze studia popytem z ich silnym naciskiem międzynarodowym, to fundamenty edukacji pierwszej klasy, nowych zawodów, cennych badań i innowacyjnego biznesu. Kombinacja ta z kolei daje pacjentom dostęp do najwyższej jakości usług zdrowotnych poparte najnowocześniejszych nauczania, badań naukowych i technologii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magisterskie » Widzieć Licencjat » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Nauki O Zdrowiu Program Studiów Bachelor

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry October 2018 Austria Krems

Karl Landsteiner University of Health Sciences to pierwsza austriacka wyższa edukacja instytut oferuje interdyscyplinarne studia medyczne zgodne z wymogami modelu bolońskiego. Nauk o zdrowiu Program licencjat daje studentom umiejętności niezbędnych do wprowadzenia nowych, nowatorskich zawodów zdrowia i stwarza podstawy do rozwoju wiedzy medycznej. [+]

Karl Landsteiner University of Health Sciences to pierwsza austriacka wyższa edukacja instytut oferuje interdyscyplinarne studia medyczne zgodne z wymogami modelu bolońskiego. Nauk o zdrowiu Program licencjat daje studentom umiejętności niezbędnych do wprowadzenia nowych, nowatorskich zawodów zdrowia i stwarza podstawy do rozwoju wiedzy medycznej.

Połączenie zajęć w medycynie, inżynierii biomedycznej i zdrowotne ekonomia jest przeznaczony do produkcji ekspertów medycznych z state-of-the-art profili umiejętności. Dzięki przejrzystej strukturze programu, którego celem jest pielęgnowanie cech zawodowych, absolwentów programu będzie opracowali interdyscyplinarnej komunikacji i umiejętności rozwiązywania problemów, a także są w stanie identyfikować i reagować na problemy związane ze zdrowiem. Są one w stanie skutecznie pracować w bardzo skomplikowanym sektorze zdrowia publicznego, umiejętnie omawiać problemy i podjąć odpowiednie działania elastyczne.... [-]


Program Studiów Magisterskich Na Temat Medycyny Ludzkiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry October 2018 Austria Krems

Program Master medycynie opiera się na stopniu licencjata Nauk o Zdrowiu. Poza tym oferuje szkolenia naukowego wymaganego do zawodu lekarza, program jest ukierunkowany na dostarczenie umiejętności potrzebne przez niezależnych lekarzy. [+]

Program Master medycynie opiera się na stopniu licencjata Nauk o Zdrowiu. Poza tym oferuje szkolenia naukowego wymaganego do zawodu lekarza, program jest ukierunkowany na dostarczenie umiejętności potrzebne przez niezależnych lekarzy. Program wspiera również rozwój kompetencji kluczowych ekspertów medycznych - etyki zawodowej, interdyscyplinarnej współpracy i umiejętności komunikacyjnych - oraz inne kluczowe cechy potrzebne do kariery medycznej. Po zakończeniu ich stopnia, absolwenci otrzymują tytuł naukowy doktora medycyny (Dr.med.univ.).

Ten program szerokie zapewnia studentom kompleksowej wiedzy. Kursy obejmują silny praktyczny element i studenci uporać się z konkretnych problemów medycznych na wczesnym etapie. Nacisk kładziony jest na tematy nauki zdrowia w różnych dyscyplinach.... [-]


Magisterskie

Bolonia Zgodny Program Studiów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat October 2018 Austria Krems

Karl Landsteiner University of Health Sciences to pierwsza austriacka uczelnia oferuje kompleksową edukację medyczną na poziomie założeń procesu bolońskiego. [+]

Karl Landsteiner University of Health Sciences to pierwsza austriacka uczelnia oferuje kompleksową edukację medyczną na poziomie założeń procesu bolońskiego. Składa się ona z dwóch części:

Nauk o zdrowiu Program licencjat jest podstawą do pracy w nowych i rozwijających się dziedzin nauk o zdrowiu oraz wymóg do dalszych badań na temat naszego programu głównego medycynie. Program Master medycynie oferuje szkolenia naukowego wymaganego do zawodu lekarza i zapewnia umiejętności potrzebnych przez niezależnych lekarzy. Health Sciences Program licencjat

Karl Landsteiner University of Health Sciences to pierwsza austriacka wyższa edukacja instytut oferuje interdyscyplinarne studia medyczne zgodne z wymogami modelu bolońskiego. Nauk o zdrowiu Program licencjat daje studentom umiejętności niezbędnych do wprowadzenia nowych, nowatorskich zawodów zdrowia i stwarza podstawy do rozwoju wiedzy medycznej.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Karl Landsteiner University of Health Sciences
Dr.-Karl-Dorrek-Straße 30
A-3500 Krems an der Donau

Krems, AT
Media społecznościowe