Przeczytaj oficjalny opis

Gesundheit tworzy i komunikuje wiedzę na temat zdrowia na poziomie uniwersyteckim. W ten sposób fh gesundheit wypełnia mandat dotyczący świadczenia usług opieki zdrowotnej i socjalnej w Tyrolu i łączy go z treścią i rozwojem akademickim w dziedzinie zawodowej. Wysokiej jakości badania stosowane służą zdrowiu i zdrowiu ludności.

Dzięki zespołowi doświadczonych, zmotywowanych i kompetentnych pracowników dydaktycznych oraz dużej liczbie praktycznych miejsc szkoleniowych, instytucji partnerskich w Niemczech i za granicą, fh Gesundheit kształci obecnie ponad 1000 studentów w sektorze opieki zdrowotnej. W kontekście dobrze ugruntowanej edukacji uniwersyteckiej studenci rozwijają umiejętności potrzebne do przygotowania się do wymagających zadań i wyzwań związanych z codziennym życiem zawodowym oraz współpracą w zespołach interdyscyplinarnych.

Co oznacza:

  • Specjalizacja w programach studiów w sektorze zdrowia i opieki społecznej dla opieki nad tyrolskimi instytucjami opieki zdrowotnej i społecznej
  • Treści i rozwój akademicki w dziedzinie zawodowej
  • Promocja interrofessionalności
  • Wysokiej jakości badania stosowane, które służą zdrowiu i zdrowiu populacji

model

Gesundheit tworzy i komunikuje wiedzę zgodnie z międzynarodowymi standardami w sektorze zdrowia. Naszym obowiązkiem jest zapewnienie rynku opieki zdrowotnej wysoko wykwalifikowanym osobom.

Stawiamy ludzi w centrum

Humanistyczny obraz świata i człowieka kształtuje naszą kulturę korporacyjną. Działamy zorientowani na przyszłość, odpowiedzialni i kompetentni społecznie. Uczymy i promujemy promocję zdrowia i uczenie się przez całe życie.

Tworzymy zdrowie

Nasi studenci opracowują profesjonalne metodyczne, naukowe, komunikacyjne i samo-kompetencyjne w kontekście zorientowanego na praktykę szkolnictwa wyższego w dziedzinie zdrowia. Ciągły rozwój jakości zapewnia aktualność, praktyczne znaczenie i naukowy charakter naszych programów studiów FH oraz kursów kształcenia ustawicznego.

Nasi pracownicy są sprawdzonymi ekspertami w swojej dziedzinie wiedzy i przekazują aktualną wiedzę zgodnie z najnowszymi odkryciami dydaktycznymi. Ponadto, fh health ma kompetentnych nauczycieli w niepełnym wymiarze godzin, którzy są bardzo zaznajomieni ze szczególnymi wyzwaniami systemu opieki społecznej i zdrowotnej.

Rozwijamy wiedzę

Jako instytucja interdyscyplinarna wyznaczamy wysokie standardy nauczania, badań i doradztwa. Podejście przedsiębiorcze zapewnia realizację projektów badawczych, a także rozwój nowych programów studiów FH i kursów kształcenia ustawicznego.

Jesteśmy uznanym partnerem dla krajowych i międzynarodowych instytucji w sektorze opieki zdrowotnej i uczestniczymy w wymianie naukowej z długoletnimi partnerskimi instytucjami Medical University of Innsbruck, Leopold-Franzens-University Innsbruck i Private University for Health Sciences, Medical Informatics and Technology.

Umożliwiamy pokoje do nauki i nauki

Nasi pracownicy i studenci są wspierani przez wydajne struktury i procesy w realizacji ich zadań. Otwarta i systematyczna komunikacja ułatwia wymianę i rozwój nowej wiedzy. Wirtualny i przestrzenny projekt i wyposażenie wspierają naukę, nauczanie i badania w zakresie fh gesundheit.

Tworzymy sieci

Studenci, absolwenci, pracownicy, wykładowcy w niepełnym wymiarze godzin, praktyczni trenerzy i partnerzy są ambasadorami naszych zasad i wartości. W sensie uczenia się przez całe życie pozostajemy w kontakcie z absolwentami.

Właściciele

Właścicielami fhg - Zentrum für Gesundheitsberufe Tirol GmbH / fh gesundheit są: Tirol Kliniken GmbH z 74% i Prywatny Uniwersytet Nauk o Zdrowiu, Informatyki Medycznej i Technologii (UMIT) z 26%.

Kariera w zdrowiu fh

Zdrowie to twoje kompetencje, edukacja i badania to twoja pasja? Na uniwersytecie nauk stosowanych w dziedzinie zdrowia tyrol w Innsbrucku odkryjesz szeroki zakres zadań, które będą towarzyszyć uczniom na drodze do zawodu lekarza. Osadzeni w wysoce profesjonalnych zespołach, pracujesz w nowoczesnej placówce edukacyjnej, która jest optymalnie połączona w sieć poza granicami Tyrolu.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BSc

FH Gesundheit - Health University of Applied Sciences Tyrol

Jako dyplomowany lekarz i pielęgniarka opiekujesz się chorymi i uzależnionymi na własną odpowiedzialność. Uważnie obserwuj i monitoruj zdrowie swoich pacjentów, mieszkańc ... [+]

Zawód i perspektywyJak wygląda twoja praca jako pielęgniarka?

Jako dyplomowany lekarz i pielęgniarka opiekujesz się chorymi i uzależnionymi na własną odpowiedzialność. Uważnie obserwuj i monitoruj zdrowie swoich pacjentów, mieszkańców lub klientów i wspieraj ich w codziennym życiu. Twoja praca koncentruje się na obszarach, w których ludzie w twojej opiece potrzebują pomocy i wsparcia, aby przywrócić im zdrowie. W tym samym czasie, dzięki działaniom pielęgniarskim, zapobiegasz dalszym chorobom swoich pacjentów i promujesz zdrowie ludzi w każdym wieku.

W sytuacjach awaryjnych można ustawić ratunkowe środki ratunkowe, takie jak masaż serca i sztuczne oddychanie, defibrylacja i podawanie tlenu. Po otrzymaniu zlecenia od lekarza leki, infuzje lub zastrzyki podawane są na własną odpowiedzialność pacjentom, mieszkańcom lub klientom. Biorą krew, zakładają rurki żołądkowe, wkładają cewniki, zmieniają roztwory do dializy, podają pełną krew, usuwają drenaż, szwy i zatrzaski, zakładają bandaże i bandaże oraz obsługują medyczne i techniczne urządzenia monitorujące.... [-]

Austria Innsbruck
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku