University of South Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Koncentrując się na życiu poza klasą, University of South Australia oferuje stopnie naukowe i praktyczne podejście do nauczania i uczenia się. Jego absolwenci to globalni obywatele, gotowi tworzyć i reagować na zmiany.

Znajduje się w Adelaide w Południowej Australii, Uniwersytet ma ponad 200 stopni do wyboru w czterech akademickich działach: biznes; edukacja, sztuka i nauki społeczne; nauki o Zdrowiu; oraz technologie informacyjne, inżynieria i środowisko. Możliwości nauki w świecie rzeczywistym stanowią ważną część programu nauczania, dając uczniom pewność siebie i umiejętności potrzebne do ukończenia kariery zawodowej.

Uniwersytet wspiera dynamiczne i pełne przygód środowisko badawcze, w którym naukowcy współpracują z partnerami na całym świecie, aby dokonać zmian w obszarach tak różnorodnych, jak leczenie raka, energia odnawialna, cyberbezpieczeństwo i innowacje społeczne.

Na University of South Australia uczniowie uczą się od najlepszych nauczycieli w światowej klasy ośrodkach w jednym z najbardziej przyjaznych miast na świecie ^.

^ Piąte najbardziej przyjazne miasto na świecie w ankiecie na temat żywotności Economist Intelligence Unit 2017

Numer dostawcy CRICOS 00121B

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Licencjat apteki (wyróżnienie) ihpc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat January 2019 Australia Adelaide + 1 więcej

University of South Australia ma ponad 40-letnie doświadczenie w nauczaniu farmacji i jest jednym z zaledwie czterech uniwersytetów w Australii, aby być członkiem prestiżowego Narodowego Sojuszu dla Farmacji Edukacji. Apteka jako zawód jest zaniepokojony [+]

Uniwersytet ma ponad 50-letnie doświadczenie w nauczaniu apteki i jest jednym z czterech uniwersytetów w Australii, które należy do prestiżowego Narodowego Związku ds. Edukacji Farmaceutycznej. Zapewniamy różnorodne doświadczenie w nauce, aby zapewnić absolwentom gotowość do zmiany w zdrowiu społeczności.

Będziesz trenował w biologicznych, chemicznych i farmaceutycznych naukach, rozwijając umiejętności niezbędne do etycznej praktyki aptecznej w zmieniającym się systemie opieki zdrowotnej. Dowiesz się o stanach zdrowotnych i ich stosowaniu w leczeniu, metodach badawczych oraz badaniu i regulacji leków, a także o pełnych stażach w sektorach aptek szpitali i szpitali.... [-]


Licencjat pielęgniarki ibnu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat January 2019 Australia Adelaide + 1 więcej

Licencjat z pielęgniarstwa jest dyplomem licencjackim akredytowanym przez Australian Nursing and Midwifery Accredation Council (ANMAC). Po pomyślnym ukończeniu absolwenci mogą ubiegać się o rejestrację w Australii i Australii (Nursery and Midwifery Board of Australia - NMBA). [+]

Zarejestrowani pielęgniarki odgrywają istotną rolę w opiece zdrowotnej, przyczyniając się do pozytywnego wkładu w społeczeństwo poprzez stosowanie opieki medycznej opartej na dowodach, promocji zdrowia, edukacji, administracji, rozwoju polityki i badaniach. Program ten przygotowuje do zapewnienia najwyższej jakości opieki osobom i grupom oraz sprostać i odpowiadać na australijskie i międzynarodowe wyzwania i priorytety w zakresie zdrowia.

Od pierwszego roku nauki będziesz narażony na różnorodne zajęcia edukacyjne, ułatwiające prowadzenie przez doświadczonych naukowców i klinicystów, aby przygotować się na wiedzę, umiejętności i postawy potrzebne do rozpoczęcia praktyki zawodowej. Studia będą wspierane przez zasoby edukacyjne dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Pod kierunkiem starszych pielęgniarek klinicznych zostanie przydzielony nowoczesny, symulowany szpital i placówka służby zdrowia, a także przeprowadzanie rozległych praktyk klinicznych w szpitalach miejskich, regionalnych i wiejskich oraz w usługach zdrowotnych.... [-]


Magisterskie

Master of Health Services Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Adelaide

Master of Health Services Management pozwala studiować unikalną mieszankę zdrowia i kursów biznesowych dla współczesnego centrum zarządzania zdrowia. [+]

Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia lub lekarzem, który chce rozwinąć swoje umiejętności przywódcze, zarządzanie i biznesowe, ten nowy stopień jest dla Ciebie.

Master of Health Services Management pozwala studiować unikalną mieszankę zdrowia i kursów biznesowych dla współczesnego centrum zarządzania zdrowia.

Nasza silna koncentracja na rozwijaniu umiejętności w branży oznacza, że ​​ukończysz kurs przygotowujący do zarządzania usługami służby zdrowia. Umożliwi to realizację projektu zrealizowanego wspólnie z partnerem branżowym lub pracodawcą.

W ramach studiów nad zarządzaniem będziesz także uczyć się w Szkole Biznesu w rankingu 1% na świecie * i międzynarodowo uznany za doskonałość w nauczaniu, edukacji i badaniach.... [-]


Filmy

Join a five star Australian university - University of South Australia

Get ready to start the journey towards your own graduation day

University of South Australia - The Enterprise University

Experience Adelaide - University of South Australia

Jeffrey Smart Building Tour - University of South Australia

Hear from our students: Life in Adelaide

Hear from our students: Accomodation

Hear from our students: Study Life

Hear from our students: Student Support Services

Hear from our students: Teaching Staff

This could be you - University of South Australia

UniSA Campus Life

Kontakt

University of South Australia, City West Campus

Adres University of South Australia (UniSA) City West Campus 217-243 Hindley Street
SA 5000 Adelaide, South Australia, Australia
Strona internetowa http://www.unisa.edu.au/international
Telefon +61 8 8302 0114

University of South Australia, Magill Campus

Adres Magill Campus Lorne Avenue
5072 Adelaide, South Australia, Australia
Strona internetowa http://www.unisa.edu.au/international
Telefon +61 8 8302 0114

University of South Australia, Mawson Lakes Campus

Adres Mawson Lakes Campus Mawson Lakes Boulevard
5095 Adelaide, South Australia, Australia
Strona internetowa http://www.unisa.edu.au/international
Telefon +61 8 8302 0114