Przeczytaj oficjalny opis

Czy myślisz o studiowaniu w Australii? University of Southern Queensland (USQ) szczyci się tym, że zapewnia najlepsze wsparcie, które pomoże ci osiągnąć cel nauki i kariery. Uczniowie USQ cieszą się niewielkimi rozmiarami, grupowymi przestrzeniami do nauki i zestawem usług pomocniczych, które poprawią twoje doświadczenie w nauce. Z uczniami z ponad 80 krajów i międzynarodowymi akredytowanymi stopniami i programami możesz wybrać studia na uczelni, zewnętrzne lub online.

O nas

University of Southern Queensland to dynamiczny uniwersytet, którego celem jest dostarczanie wysokiej jakości stopni naukowych i programów w elastycznym i wspierającym środowisku. W ciągu ponad 50 lat USQ stał się znaną instytucją naukowo-badawczą, zapewniającą edukację na całym świecie z trzech regionalnych lokalizacji: Toowoomba, Springfield i Ipswich. Posiadamy również centrum informacyjne znajdujące się w Stanthorpe.
Nasi uczniowie są wykładani przez wykładowców, którzy są liderami w swoich dziedzinach, którzy, podobnie jak nasze programy, są na bieżąco z ciągle zmieniającym się obliczem branży. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy numerem 1 w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Niezależnie od tego, czy nasi studenci studiują online, czy w kampusie, skupiamy się na zapewnieniu im spersonalizowanego wsparcia.
Każdy uczeń ma dostęp do oficerów relacji studenckich USQ (SRO), którzy mogą je wspierać w trakcie swojej podróży edukacyjnej.

Kursy

Programy oferowane w USQ mają na celu przygotowanie gotowych do pracy w branży, uznanych na arenie międzynarodowej i posiadających kwalifikacje absolwentów. W USQ możesz uczyć się na poziomie dyplomowym, licencjackim, podyplomowym i badawczym. Możesz również skorzystać z naszych kursów rozwoju zawodowego, programów Pathway i kursów języka angielskiego, aby poprawić swoją karierę.

Blisko 28 000 studentów z całej Australii i całego świata wybiera studia w USQ w zakresie:

 • Biznes i handel
 • Sztuka kreatywna i media
 • Edukacja
 • Inżynieria i środowisko zbudowane
 • Zdrowie i społeczność
 • Humanistyka i komunikacja
 • Technologia informacyjna
 • Prawo i Sprawiedliwość
 • Nauki
 • Badania
 • Programy języka angielskiego i Pathway
 • Rozwój zawodowy.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba to oryginalny kampus uniwersytecki i jest dobrze wyposażony w szeroki wachlarz udogodnień spełniających szeroki wachlarz potrzeb studentów. Największy z trzech kampusów USQ w swojej wielkości, USQ Toowoomba oferuje pełne doświadczenie w kampusie z zakwaterowaniem w akademikach i ogromnym zakresem zajęć studenckich uzupełniających program akademicki.

USQ Toowoomba znajduje się w jednym z największych śródlądowych miast Australii, zaledwie godzinę jazdy samochodem na zachód od Brisbane, w pobliżu lotniska Toowoomba Wellcamp.

USQ oferuje również bezpłatny autobus wahadłowy między USQ Toowoomba, USQ Springfield i USQ Ipswich, co daje uczniom więcej możliwości i elastyczności w uczęszczaniu na zajęcia w zależności od ich potrzeb.

USQ Springfield

USQ Springfield to świeży, nowoczesny kampus położony w sercu jednego z najszybciej rozwijających się regionów Queensland.

USQ Springfield oferuje szeroką gamę opcji studiów licencjackich i podyplomowych w tętniącej życiem okolicy zaledwie 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od Brisbane i godzinę od Gold Coast.

Jest to centrum cyfrowej produkcji i osiągów Uniwersytetu, w kampusie znajduje się standardowy nadawany przez przemysł telewizyjny i radiowy zakład produkcyjny oraz sale prób, a także wspólne sale dydaktyczne, zupełnie nowe laboratoria.

Symulator lotu USQ Springfield jest pierwszym tego typu w Queensland. Symulator USQ to wąski dysz, gdzie studenci lotnictwa mogą replikować cały lot, zarówno regularne, jak i nienormalne, podczas wykonywania kontroli i procedur.

USQ Ipswich

Kampus Ipswich USQ znajduje się na terenie dziedzictwa w jednym z najstarszych australijskich miast. Jesteśmy częścią Ipswich od 2006 roku, a wraz z rozwojem regionu zwiększamy nasze zaangażowanie w regionie.

Zielony kampus USQ Ipswich ma wspaniałe widoki na miasto, a także wspaniałą bibliotekę z żywym lasem deszczowym. Kampus znajduje się 55 minut od miasta Brisbane, godzinę i 15 minut od Złotego Wybrzeża i można do niego dojechać środkami transportu publicznego. Strona USQ's School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich obejmuje zbudowane na zamówienie, paramedyczne obiekty szkoleniowe i nowe kliniczne laboratoria pielęgniarskie, boiska sportowe, kawiarnię i siłownię.

online

Dzięki badaniu online w USQ łatwiejsze niż kiedykolwiek studia pasują do Twojego życia. Koncentrujemy się na sukcesie studentów, dlatego ułatwiamy Ci dostosowanie się do twoich pełnych kariery, w pełni akredytowanych stopni do twojego intensywnego życia. W rzeczywistości jesteśmy numerem jeden uniwersytet w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin lub zmienić obciążenie studium w miarę zmian w życiu - Twoja sala lekcyjna jest tak blisko, jak komputer.

Nasi studenci, którzy zdecydują się na naukę w Internecie, są bardzo częścią naszych społeczności na terenie kampusu i są mile widziane, aby być z nami w kampusie, a także korzystać z szerokiej gamy udogodnień i usług wsparcia, które mamy do zaoferowania.

Studenci online mogą uzyskać dostęp do elastycznej internetowej klasy, która pozwala im wybrać miejsce, w którym się uczą, gdy się uczyć, a nawet jak się uczyć. Nic dziwnego, że ponad 75% naszych studentów decyduje się na naukę w tym trybie.

Międzynarodowe wsparcie dla studentów

 • Bezpłatny odbiór z lotniska i transfer do miejsca zakwaterowania dla nowo przybyłych studentów
 • Uczelnie i mieszkania poza kampusem
 • Międzynarodowy Student Workgroup w USQ Career Hub
 • Dobro studentów, zdrowie, doradztwo i dobre samopoczucie
 • Wsparcie i usługi wielowyznaniowe
 • Regularne wydarzenia i działania studenckie
 • Zasoby niepełnosprawności.

Dowiedz się więcej o usługach USQ International.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli planujesz studiować w kampusie z USQ, istnieje wiele opcji zakwaterowania dostępnych dla każdego budżetu - wszystko w bliskiej odległości od każdego z kampusów USQ. Dowiedz się więcej o zakwaterowaniu w USQ.

Czy jesteś gotowy do złożenia wniosku w USQ?

Ubieganie się o studia z USQ jest łatwe! Dowiedz się więcej o naszym procesie aplikacyjnym i uruchom aplikację. Pamiętaj, że nie ma opłaty za złożenie wniosku w USQ.

Badania

USQ angażuje się w prowadzenie badań, które mają nie tylko znaczenie akademickie, ale angażują się w branżę i naszych interesariuszy oraz przyczyniają się do innowacji, które przynoszą korzyści naszym społecznościom, narodowi i nie tylko.

Kluczem do naszej kultury badawczej jest współpraca z przemysłem, aby zrozumieć problemy stojące przed sektorem i wspólnie opracowywać nowe pomysły i technologie, które mają realny wpływ na wymierne korzyści. Posiadamy znaczne możliwości badawcze i wiedzę specjalistyczną w następujących obszarach;

 • Rolnictwo i agrobiznes
 • Astrofizyka
 • Dziedzictwo kulturowe i archeologia
 • Cyfrowe życie
 • Nauki o środowisku
 • Zdrowie i nauki behawioralne
 • Nauki matematyczne i hipersoniczne
 • Inżynieria materiałowa i technologia inżynieryjna
 • Społeczność regionalna i rozwój gospodarczy

Jesteśmy międzynarodowo uznawani za naszą pracę w przyszłych materiałach i materiałach kompozytowych, ściśle współpracując z międzynarodowymi partnerami branżowymi i innymi instytucjami badawczymi, w celu określenia rentownych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla niektórych z największych na świecie towarów.

USQ szybko staje się światowym liderem w dziedzinie badań w dziedzinie systemów rolniczych i zarządzania zrównoważonymi krajobrazami wiejskimi, prowadząc badania w dziedzinie nauk o środowisku, informatyki i nauk matematycznych, nauk rolniczych i inżynierii. Międzynarodowe projekty badawcze w Azji pomagają między innymi w polepszaniu nawadniania, produkcji warzyw i handlu kawą.

Od pożywienia po regionalne przeżycie raka, nasi naukowcy pracują nad poprawą jakości życia dla wszystkich dzięki naszym badaniom w zakresie zdrowia. Projekty obejmują zaspokojenie wyjątkowych potrzeb społeczności regionalnych i wiejskich poprzez badania obejmujące systemy opieki zdrowotnej, nauki i technologii, dostęp i opiekę, infrastrukturę i innowacje. Naukowcy z projektu USQ badają również potencjał żywności funkcjonalnej, która odwraca otyłość u ludzi i przewlekłe choroby zapalne, zapewniając podstawy do uzyskania optymalnych korzyści zdrowotnych w celu zmniejszenia ryzyka związanego z przewlekłymi zaburzeniami stylu życia.

Studenci studiów podyplomowych w USQ mają dostęp do szerokiej gamy udogodnień i są wspierani przez naszych naukowców i partnerów, aby wspierać dynamiczne i satysfakcjonujące środowisko. Innowacyjne programy USQ w zakresie wyższego stopnia poprzez badania (HDR) poszerzają horyzonty uczniów i przygotowują je do podejmowania trudnych wyzwań w wybranych przez nich dziedzinach, aby zwiększyć ich szanse na zatrudnienie i innowacyjność.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

University of Southern Queensland (USQ)

Czy ciało ludzkie intryguje cię? Szukasz Pathway do medycyny? Nasz Bachelor of Health (Biomedical Sciences) obejmuje zagadnienia fizjologii, farmakologii, biochemii, mikr ... [+]

Odkryj badania medyczne

Czy ciało ludzkie intryguje cię? Szukasz Pathway do medycyny? Nasz Bachelor of Health (Biomedical Sciences) obejmuje zagadnienia fizjologii, farmakologii, biochemii, mikrobiologii, immunologii i biologii molekularnej, aby wyposażyć Cię w karierę biomedyczną. Zdobędziesz umiejętności w medycznych technikach laboratoryjnych, przygotujesz raporty naukowe do eksperymentów biomedycznych i badań. Możesz studiować swój dyplom z biomedycyny online lub korzystać z doświadczenia USQ na kampusie.

Pathway do studiowania medycyny

Czy aspirujesz do studiowania medycyny? Nasz Bachelor of Health (Biomedical Sciences) zapewni ci szeroką wiedzę, która pomoże ci, jeśli zechcesz zgłosić się do Medycznego Egzaminu Graduate Medical School Admissions (GAMSAT).... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

US Bachelor of Health (Honors) (Sport and Exercise) zapewnia idealną platformę do poszerzania i rozwijania wiedzy w zakresie sportu i ćwiczeń. Poznasz techniki badawcze i ... [+]

Gotowy do podjęcia kolejnego kroku w swojej karierze zdrowia?

US Bachelor of Health (Honors) (Sport and Exercise) zapewnia idealną platformę do poszerzania i rozwijania wiedzy w zakresie sportu i ćwiczeń. Poznasz techniki badawcze i zastosujesz je w obszarze w sektorze zdrowia, który najbardziej Cię interesuje.

Pod kierunkiem naszych czołowych naukowców, będziesz odpowiedzialny za planowanie i realizację odpowiedniego projektu badawczego, wyłaniającego się z Bachelor of Health (Honours) (Sport and Exercise) z udoskonalonymi umiejętnościami badawczymi, a także specjalistyczną wiedzą z zakresu Sport and Exercise.

Dlaczego sport i ćwiczenia?

W miarę jak ogólna populacja rozwija lepsze zrozumienie znaczenia zdrowia i sprawności fizycznej, specjaliści od sportu i ćwiczeń są bardzo poszukiwani! Wybierz odkrywanie interesujących Cię ścieżek sportowych i ćwiczeń. Twoje badania mogą doprowadzić Cię do odkrycia więcej informacji na temat odżywiania, psychologii, zarządzania sportem lub turystyki.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

US Bachelor of Health (Honours) (Human Services) zapewnia idealną platformę do poszerzania i rozwijania wiedzy w zakresie usług dla ludzi. Poznasz techniki badawcze i zas ... [+]

Gotowy do podjęcia kolejnego kroku w swojej karierze zdrowia?

US Bachelor of Health (Honours) (Human Services) zapewnia idealną platformę do poszerzania i rozwijania wiedzy w zakresie usług dla ludzi. Poznasz techniki badawcze i zastosujesz je w obszarze w sektorze zdrowia, który najbardziej Cię interesuje.

Pod kierunkiem naszych czołowych naukowców, będziesz odpowiedzialny za planowanie i realizację odpowiedniego projektu badawczego, wyłaniającego się z Bachelor of Health (Honours) (Human Services) z udoskonalonymi umiejętnościami badawczymi, a także specjalistyczną wiedzą z zakresu Human Services.

Dlaczego usługi dla ludzi?

Czy pasjonujesz się pracą z ludźmi? Czy chcesz mieć wpływ na dobro ludzi i społeczności? Podejmij projekt badawczy w zakresie usług dla ludzi i dokonaj zmian, stosując swoje nowo odkryte umiejętności badawcze w obszarach takich jak zdrowie i dobrobyt społeczny, dzieci i rodzina lub rdzenne badania i społeczności.... [-]

Australia Toowoomba Springfield Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Bachelor of Paramedicine USQ zapewni ci specyficzne umiejętności, które są wyjątkowe dla bycia ratownikiem, a będziesz szkolony w zakresie oceny, analizy, podejmowania de ... [+]

Podejmij działanie i rozpocznij karierę medyczną

Bachelor of Paramedicine USQ zapewni ci specyficzne umiejętności, które są wyjątkowe dla bycia ratownikiem, a będziesz szkolony w zakresie oceny, analizy, podejmowania decyzji i pracy w trudnych sytuacjach.

Od pierwszego roku i przez cały okres studiów będziesz wypełniać praktyki kliniczne z usługą pogotowia ratunkowego Queensland oraz w innych placówkach opieki zdrowotnej - w celu zdobycia praktycznego doświadczenia.

Jako ratownik medyczny będziesz miał szansę poprawić swoje umiejętności w naszych symulowanych laboratoriach ambulansu i szkolenia w nagłych wypadkach.

Nasz Bachelor of Paramedicine został zaprojektowany przez wiodącą kadrę medyczną i ratowników medycznych, którzy rozumieją rzeczywisty stan przedszpitalnej pomocy doraźnej.... [-]

Australia Springfield
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Wymagania kwalifikacyjne Wymagania Język angielski Alternatywne drogi ... [+]

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania Język angielski

Alternatywne drogi

[-]
Australia Toowoomba Brisbane Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

University of Southern Queensland (USQ)

Czy jesteś RN chce uaktualnić swoje kwalifikacje i stać się liderem w sektorze opieki zdrowotnej? Nasze Master of Nursing jest zaprojektowany, aby zwiększyć swoje umiejęt ... [+]

Magister pielęgniarstwa dla zarejestrowanych pielęgniarek

Czy jesteś RN chce uaktualnić swoje kwalifikacje i stać się liderem w sektorze opieki zdrowotnej? Nasze Master of Nursing jest zaprojektowany, aby zwiększyć swoje umiejętności w zakresie przywództwa i zarządzania strategicznego w twojej obecnej praktyki pielęgniarskiej. Ponadto opcje dla zajęć fakultatywnych i możliwości badawczych mogą być dostosowane do własnych ambicji zawodowych.

Badanie Pielęgniarstwo w Internecie

Bez względu na to, gdzie mieszkasz na świecie, można uczyć się on-line w naszym Master of Nursing. Nasze kursy pielęgniarskie są przeznaczone do badania on-line, dzięki czemu można kontynuować pracę jako RN.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australia
Witryna
Telefon
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australia
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australia
Address
Australia Online, Australia
Telefon
undefined