Torrens University Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Torrens Australia jest częścią Międzynarodowych Uniwersytetów Laureatów.

Laureat to największa sieć edukacyjna na świecie. Laureate International University Institutions oferuje setki kursów zawodowych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich w dziedzinach takich jak architektura, sztuka, biznes, gastronomia, sztuka, design, edukacja, inżynieria, nauki medyczne, zarządzanie hotelarstwem, technologia informacyjna, prawo i medycyna .

Sieć Laureatów składająca się z ponad 70 uniwersytetów uniwersyteckich i internetowych oferuje studia licencjackie i magisterskie dla ponad 1 000 000 studentów na całym świecie. Laureat uważa, że ​​społeczeństwu najlepiej służy sytuacja, w której jego uczniowie, profesorowie i pracownicy wykorzystują swoje kolektywne umiejętności i doświadczenia, aby stworzyć pozytywne i trwałe zmiany. Zobowiązanie to wyraża się w filozofii firmy: "Here for Good" i jest reprezentowany przez jej status certyfikowanego B Corporation® i przekształcenie go w 2015 r. W amerykańską Public Benefit Corporation, nową klasę korporacji zaangażowaną w tworzenie pozytywnego wpływu na społeczeństwo.

Uniwersytet Torrens to instytucja zmieniająca gry, która koncentruje się na możliwościach zatrudnienia z globalną przewagą. Zawsze jest czas na naukę z Torrens University Australia dzięki elastycznym programom studiów licencjackich i podyplomowych online i kampusom.

Wielkości klas Torrensa są niewielkie, aby uczniowie mieli więcej czasu ze swoimi wykładowcami i mieli duże szanse na sukces. Nasi pracownicy akademiccy są aktywnymi graczami w branży, więc studenci dowiedzą się, dokąd zmierza branża, a nie tam, gdzie już to było. Ta relacja stworzy także pierwszy z wielu kontaktów branżowych w swojej karierze.

Programy Torrens University Australia są opracowywane z liderami branży, aby zapewnić absolwentom odpowiednią wiedzę i praktyczne umiejętności na dzisiejszym rynku pracy. Oznacza to, że absolwenci Torrens są gotowi do pracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom pielęgniarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy October 2019 Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nowa Zelandia Auckland + 8 więcej

[+]

[-]

Licencjat

Bachelor of Applied Public Health

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat February 2019 Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nowa Zelandia Auckland + 9 więcej

[+]

Oficer Promocji Zdrowia

Jednostki opcjonalne

Kryteria przyjęć

[-]

Magisterskie

Magister zdrowia publicznego (zaawansowane)

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2019 Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nowa Zelandia Auckland + 9 więcej

[+]

CO TO ZNACZY?

Oficer Promocji Zdrowia Badania Officer [-]

Filmy

Torrens University Australia | 2016

Kontakt

Adres Ultimo Campus 46-52 Mountain Street Ultimo
Sydney, New South Wales, Australia

Adres The Rocks Campus 1-5 Hickson Road The Rocks
Sydney, New South Wales, Australia

Adres Pyrmont Campus 5/235 Pyrmont Street Pyrmont
Sydney, New South Wales, Australia

Adres Torrens University Language Center 37 Pitt St, Sydney NSW 2000
Sydney, New South Wales, Australia

Adres Town Hall Campus 532-540 George St Sydney NSW 2000
Sydney, New South Wales, Australia

Adres Leura Campus 1 Chambers Road Leura
Leura, New South Wales, Australia

Adres Fitzroy Campus 25 Victoria Street Fitzroy
Fitzroy, Victoria, Australia

Adres Little Collins Street Campus 595 Little Collins Street
Melbourne, Victoria, Australia

Adres Fortitude Valley Campus 90 Bowen Terrace Fortitude Valley
Brisbane, Queensland, Australia

Adres Victoria Square Campus 220 Victoria Square
Adelaide, South Australia, Australia

Adres Wakefield Street Campus 82-98 Wakefield Street
Adelaide, South Australia, Australia

Adres Auckland campus 92 Albert Street
Auckland, Auckland, Nowa Zelandia