Southern Cross University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O uczelni

Southern Cross University jest żywy, współczesny australijski uniwersytet z pięknymi kampusy w Gold Coast, Lismore i Coffs Harbour i kampusach branży w Sydney i Melbourne.The Uniwersytecie działa również Hotel School Sydney i Melbourne The Hotel School we współpracy z Mulpha Australii.

Zapraszamy studentów z ponad 60 krajów na całym świecie i oferty studiów licencjackich i studiów podyplomowych w inspirującym i sprzyjające środowisko uczenia się. Uniwersytet ma silny nacisk studentów i jest dumny z jakości swoich wykładowców, z których wielu są uznawane za liderów w swoich dziedzinach.

Nasze stopnie są oferowane w szerokim zakresie dyscyplin i są zaprojektowane w konsultacji z przedstawicielami przemysłu. Wiele obejmować staże i praktyki oraz inne formy praktyczne uczenie się produkcja absolwentów z pracą gotowe. Badania są prowadzone w obszarach, które są istotne i znaczące regionalne na całym świecie, w dziedzinach tak różnych, jak Geoscience genetyki roślin, waleni badań, zdrowia i dobrego samopoczucia i turystyki.

rankingi uczelni

Southern Cross University jest jednym z najlepszych Times Higher Education 150 światowych młodych uczelni na rok 2016. Te rankingi są oparte na Światowej rankingi uczelni - nauka, badania naukowe, cytaty, międzynarodowa perspektywa i dochodów przemysłu.

W 2015 doskonałości w badaniach dla Australii (ERA) 2015 raportu krajowego, SCU osiągnąć znakomite ratingi 'na świecie standardem "lub powyżej 24 pól badawczych. W dziewięciu pól badawczych SCU oceniano na najwyższym możliwym klasyfikacji "znacznie powyżej światowym poziomie". Cel ten został osiągnięty w dziedzinie geochemii, oceanografia, Environmental Science i Zarządzania, zoologia, Rolnictwa i Nauk Weterynaryjnych, Crop Production i pastwisk, Nauk Leśnych, pielęgniarstwa, medycyny komplementarnej i alternatywnej.

Już trzeci rok z rzędu została uznana SCU numer jeden w Australii dla międzynarodowego wsparcia studenta przez badania Barometr 2015 International Student, a miejsce numer dwa w Australii dla ogólnego doświadczenia uczenia się.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certificates » Widzieć Magisterskie » Widzieć Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

Certyfikat Absolwent Pielęgniarstwa Australijski (EPIQ)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy January 2019 Australia Gold Coast

The Graduate Certificate of Nursing australijski (EPIQ - Education Program międzynarodowej wykwalifikowanych pielęgniarek) jest przeznaczony dla zarejestrowanych pielęgniarek międzynarodowym wykwalifikowanych, którzy chcą praktykować jako pielęgniarka w Australii. [+]

The Graduate Certificate of Nursing australijski (EPIQ - Education Program międzynarodowej wykwalifikowanych pielęgniarek) jest przeznaczony dla zarejestrowanych pielęgniarek międzynarodowym wykwalifikowanych, którzy chcą praktykować jako pielęgniarka w Australii. Ten kurs to program badań naukowych i klinicznych, które przygotowuje kandydatów do uzyskania rejestracji w Australii przez australijskiego Practitioner rozporządzenia Agencji Zdrowia (AHPRA).

Możliwości zawodowe

Kurs zapewnia absolwentom możliwość zaangażowania się w szerokim spektrum klinicznych specjalności pielęgniarskich.

Uznawania kwalifikacji zawodowych

Ten kurs jest w pełni akredytowany przy Pielęgniarstwa i Położnictwa Board of Australia i zapewnia niezbędne kwalifikacje dla absolwentów, aby móc stać się pielęgniarka w Australii przez australijskiego Practitioner rozporządzenia Agencji Zdrowia (AHPRA).... [-]


Licencjat

Licencjat Pielęgniarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Australia Gold Coast + 1 więcej

Bachelor of Nursing zapewnia studentom połączenie nauki podstawowej, wiedzy fachowej i doświadczeń klinicznych w celu wszechstronnego przygotowania absolwentów do kariery w pielęgniarskiej i zdrowotnej. Stopień ten ma na celu zapewnienie absolwentom kompetencji, zaufania i elastyczności, aby dostosować się do zmian i przyczynić się do innowacji w zawodzie pielęgniarskim i systemie opieki zdrowotnej. [+]

Test licencjat pielęgniarstwa Zapewnia studentom połączenie nauki podstawowej, wiedzy fachowej i doświadczeń klinicznych w celu wszechstronnego przygotowania absolwentów do kariery w pielęgniarskiej i zdrowotnej. Stopień ten ma na celu zapewnienie absolwentom kompetencji, zaufania i elastyczności, aby dostosować się do zmian i przyczynić się do innowacji w zawodzie pielęgniarskim i systemie opieki zdrowotnej.

Absolwenci są wyposażeni w umiejętne ćwiczenia w oparciu o dowody uzasadniające ich praktyki pielęgniarskie, zapewniają opiekę terapeutyczną pacjentom, koordynują opiekę pielęgniarską osobom i grupom, a także pracują samodzielnie, a także współpracują w zespołach interdyscyplinarnych w celu uzyskania skutecznych wyników.... [-]


Magisterskie

Magister Medycyny Osteopatycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 lat January 2019 Australia Gold Coast

Mistrz medycyny osteopatycznej ma na celu opracowanie krytycznej oceny teorii i praktyki osteopatii oraz stworzenie lekarzy podstawowej opieki, którzy potrafią rozwiązywać złożone problemy i zastanowić się nad sobą w sposób rygorystyczny i niezależny. Stopień ten opiera się na współczesnym modelu zawodowym, który integruje zasady praktyki opartej na dowodach z holistycznym paradygmatem opieki medycznej ukierunkowanej na pacjenta. [+]

Osteopatia to holistyczny system diagnozowania i terapii ręcznej stosowany w leczeniu zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego i innych zaburzeń czynnościowych organizmu. W Australii osteopatia jest zarejestrowanym lekarzem pierwszego kontaktu.

Test Mistrz medycyny osteopatycznej Ma na celu opracowanie krytycznej oceny teorii i praktyki osteopatii oraz stworzenie podstawowej opieki zdrowotnej, która potrafi rozwiązywać złożone problemy i pomyśleć rygorystycznie i niezależnie. Stopień ten opiera się na współczesnym modelu zawodowym, który integruje zasady praktyki opartej na dowodach z holistycznym paradygmatem opieki medycznej ukierunkowanej na pacjenta.

Mistrz medycyny osteopatycznej jest drugim etapem programu na poziomie zawodowym, który ma na celu uzyskanie absolwentów, którzy mogą zarejestrować się jako praktykujący medycynę osteopatyczną. Pierwszym etapem jest studia licencjackie z dziedziny nauk klinicznych z Southern Cross University (z podwójnymi głównymi badaniami / strukturą ludzką i funkcją), lub licencjat z nauk klinicznych (studia nerwowe) rozpoczynające się w 2017 r .; Lub równoważnej nagrody z innej instytucji.... [-]


Filmy

Southern Cross University offers the Graduate Certificate in Australian Nursing (EPIQ)