James Cook University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rozwijaj swoją karierę dzięki innowacyjnemu, elastycznemu stopniowi podyplomowemu. Zacznij budować lepszą przyszłość dzisiaj.

Kursy Master's, Graduate Diploma i Graduate Certificate w zakresie pielęgniarstwa, nauki o danych i biznesu pozwolą Ci zdobyć umiejętności, wiedzę i referencje, aby rozwijać swoją karierę i zmieniać swoją wybraną dziedzinę.

Dlaczego warto studiować z JCU?

Ucz się, kiedy ci odpowiada, uzyskaj osobiste wsparcie akademickie i nadaj swojemu CV połysk dzięki kwalifikacjom uznanego na całym świecie uniwersytetu.

Z reputacją doskonałości w nauczaniu i badaniach, znamy wartość światowej klasy edukacji: nasi studenci kończą, aby stać się liderami w swoich dziedzinach i społecznościach. Co więcej, JCU zostało nagrodzone pięcioma gwiazdkami za sukces w pracy dyplomowej przez sześć lat prowadzony przez The Good Universities Guide.

Poprzez nasze kursy podyplomowe dążymy do tego, aby dać profesjonalistom pozytywny wpływ i sprawić, by ich życie miało znaczenie. Zarejestruj się już dziś i zdobądź umiejętności, aby zbudować swoją lepszą przyszłość już dziś.

Nasze dziedzictwo

Założona w 1961 roku z kampusami w Townsville, Cairns i Singapurze, JCU jest drugim najstarszym uniwersytetem w Queensland. Reprezentowana przez 2% światowych instytucji szkolnictwa wyższego reputacja JCU w zakresie doskonałości opiera się na naszych światowej klasy badaniach, a także na wiodących w branży wynikach naszych absolwentów we wszystkich sektorach. Sukces naszych uczniów jest naszym priorytetem.

Spotkaj się z naukowcami, którzy zapewnią Ci najlepsze wyniki badań i nauczania:

  • Pielęgniarstwo
  • Nauka danych
  • Biznes

Co oferujemy

W JCU Online łączymy najnowsze nauczanie i uczenie się z głębokim zrozumieniem dostarczania kursów podyplomowych online .

Nasi pracownicy należą do światowej czołówki naukowców , znanych ze swoich stypendiów, profesjonalnego rygoru i wspierającego podejścia do studiów podyplomowych online.

Nasz ranking wśród najlepszych uniwersytetów na świecie oznacza, że dyplom z JCU Online pomoże w zdobyciu CV . W rzeczywistości JCU otrzymało pięć gwiazdek za sukces w pracy w Przewodniku Dobrych Uniwersytetów przez ostatnie sześć lat.

Różnica JCU Online

Studia podyplomowe z JCU Online są innowacyjne, elastyczne i dostosowane do potrzeb współczesnych profesjonalistów. Dostępne na dowolnym urządzeniu i zaprojektowane tak, aby umożliwić naukę „zawsze i wszędzie”, kursy JCU Online pasują do Twojego życia i stylu życia.

Nasze interaktywne środowisko online czyni naukę interesującą. Wideo, audio, czaty grupowe i inne pomogą Ci poczuć się zanurzonym w zajęciach i jak najlepiej wykorzystać swoje badania. Ułatwiamy liczne możliwości nawiązania kontaktu z innymi studentami , zapewniając uzupełnienie kwalifikacji akademickich o prawdziwą sieć profesjonalnych rówieśników.

Jednak mimo, że promujemy korzyści płynące z nauki online, dostrzegamy także wartość osobistych powiązań i indywidualnego wsparcia . Dlatego też, jako uczeń JCU Online, będziesz miał swojego osobistego Doradcę Sukcesu, który wesprze Cię od zapisania się na studia, asystowania i zachęcania Cię do ukończenia kursu.

Lokalizacje

Australia Online

Address
Australia Online, Australia