Przeczytaj oficjalny opis

Rozwijaj swoją karierę dzięki innowacyjnemu, elastycznemu stopniowi podyplomowemu. Zacznij budować lepszą przyszłość dzisiaj.

Kursy Master's, Graduate Diploma i Graduate Certificate w zakresie pielęgniarstwa, nauki o danych i biznesu pozwolą Ci zdobyć umiejętności, wiedzę i referencje, aby rozwijać swoją karierę i zmieniać swoją wybraną dziedzinę.

Dlaczego warto studiować z JCU?

Ucz się, kiedy ci odpowiada, uzyskaj osobiste wsparcie akademickie i nadaj swojemu CV połysk dzięki kwalifikacjom uznanego na całym świecie uniwersytetu.

Z reputacją doskonałości w nauczaniu i badaniach, znamy wartość światowej klasy edukacji: nasi studenci kończą, aby stać się liderami w swoich dziedzinach i społecznościach. Co więcej, JCU zostało nagrodzone pięcioma gwiazdkami za sukces w pracy dyplomowej przez sześć lat prowadzony przez The Good Universities Guide.

Poprzez nasze kursy podyplomowe dążymy do tego, aby dać profesjonalistom pozytywny wpływ i sprawić, by ich życie miało znaczenie. Zarejestruj się już dziś i zdobądź umiejętności, aby zbudować swoją lepszą przyszłość już dziś.

Nasze dziedzictwo

Założona w 1961 roku z kampusami w Townsville, Cairns i Singapurze, JCU jest drugim najstarszym uniwersytetem w Queensland. Reprezentowana przez 2% światowych instytucji szkolnictwa wyższego reputacja JCU w zakresie doskonałości opiera się na naszych światowej klasy badaniach, a także na wiodących w branży wynikach naszych absolwentów we wszystkich sektorach. Sukces naszych uczniów jest naszym priorytetem.

Spotkaj się z naukowcami, którzy zapewnią Ci najlepsze wyniki badań i nauczania:

  • Pielęgniarstwo
  • Nauka danych
  • Biznes

Co oferujemy

W JCU Online łączymy najnowsze nauczanie i uczenie się z głębokim zrozumieniem dostarczania kursów podyplomowych online .

Nasi pracownicy należą do światowej czołówki naukowców , znanych ze swoich stypendiów, profesjonalnego rygoru i wspierającego podejścia do studiów podyplomowych online.

Nasz ranking wśród najlepszych uniwersytetów na świecie oznacza, że dyplom z JCU Online pomoże w zdobyciu CV . W rzeczywistości JCU otrzymało pięć gwiazdek za sukces w pracy w Przewodniku Dobrych Uniwersytetów przez ostatnie sześć lat.

Różnica JCU Online

Studia podyplomowe z JCU Online są innowacyjne, elastyczne i dostosowane do potrzeb współczesnych profesjonalistów. Dostępne na dowolnym urządzeniu i zaprojektowane tak, aby umożliwić naukę „zawsze i wszędzie”, kursy JCU Online pasują do Twojego życia i stylu życia.

Nasze interaktywne środowisko online czyni naukę interesującą. Wideo, audio, czaty grupowe i inne pomogą Ci poczuć się zanurzonym w zajęciach i jak najlepiej wykorzystać swoje badania. Ułatwiamy liczne możliwości nawiązania kontaktu z innymi studentami , zapewniając uzupełnienie kwalifikacji akademickich o prawdziwą sieć profesjonalnych rówieśników.

Jednak mimo, że promujemy korzyści płynące z nauki online, dostrzegamy także wartość osobistych powiązań i indywidualnego wsparcia . Dlatego też, jako uczeń JCU Online, będziesz miał swojego osobistego Doradcę Sukcesu, który wesprze Cię od zapisania się na studia, asystowania i zachęcania Cię do ukończenia kursu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


James Cook University Online

Na Uniwersytecie Jamesa Cooka, nasz Master of Nursing pozwoli Ci zrozumieć i wdrożyć badania oraz objąć przywództwo lub role edukacyjne w środowisku szpitalnym. Będziesz ... [+]

Czas trwania kursu: 24 miesiące w niepełnym wymiarze godzin *Opłaty za kurs: 2600 USD za przedmiot. FEE-HELP jest dostępna.Okresy studiów: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, październikPrzedmioty: 12Majors: Leadership and Management, Education

* Czas trwania zależy od uznania wcześniejszej nauki

Zostań liderem w branży pielęgniarskiej

W związku z szybko starzejącą się populacją, zmianami technologicznymi, zmianami w wymaganiach w zakresie zarządzania oraz ewolucją wiedzy i praktyki pielęgniarskiej, rośnie liczba wykwalifikowanych starszych pielęgniarek i liderów pielęgniarek w Australii.

Master of Nursing JCU Online oferuje kwalifikacje i umiejętności potrzebne do rozwoju kariery tak szybko, jak zmienia się sama opieka zdrowotna. Pozwoli to na podjęcie bardziej złożonych ról i zapewni lepszą opiekę nad pacjentem.... [-]

Australia Australia Online
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
James Cook University Online

Internetowy Certyfikat Absolwenta Pielęgniarstwa James Cook University daje ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje zawodowe cele w dzisiejszym, szybko rozw ... [+]

Czas trwania kursu: 8 miesięcy w niepełnym wymiarze godzinOpłaty za kurs: 2600 USD za przedmiot. FEE-HELP jest dostępna.Okresy studiów: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, październikPrzedmioty: 4Majors: Leadership and Management, EducationWprowadzanie w kurs

Chcesz się wyróżnić w pielęgniarstwie? Ten kurs pomoże Ci przygotować się do systemu opieki zdrowotnej jutra.

Internetowy Certyfikat Absolwenta Pielęgniarstwa James Cook University daje ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje zawodowe cele w dzisiejszym, szybko rozwijającym się systemie opieki zdrowotnej.

Zmienia się krajobraz opieki zdrowotnej w Australii. Rządy, przemysł i pracownicy służby zdrowia pracują mądrzej, aby sprostać rosnącym kosztom w połączeniu z rosnącym zapotrzebowaniem na nasz system opieki zdrowotnej.... [-]

Australia Australia Online
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
8 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
James Cook University Online

Online Graduate Diploma of Nursing Jamesa Cooka przygotuje umiejętności krytycznego myślenia i wiedzę teoretyczną do stosowania zaawansowanych koncepcji pielęgniarstwa w ... [+]

Czas trwania kursu: 16 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin *Opłaty za kurs: 2600 USD za przedmiot. FEE-HELP jest dostępna.Okresy studiów: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, październikPrzedmioty: 8Majors: Leadership and Management, Education

* Czas trwania zależy od uznania wcześniejszej nauki

Wprowadzanie w kurs

Gotowy na przyjęcie zaawansowanej praktyki?

Online Graduate Diploma of Nursing Jamesa Cooka przygotuje umiejętności krytycznego myślenia i wiedzę teoretyczną do stosowania zaawansowanych koncepcji pielęgniarstwa w warunkach klinicznych. Ten kurs online przygotuje Cię do prowadzenia praktyki pielęgniarskiej i optymalizacji wyników pacjentów w warunkach szpitalnych.... [-]

Australia Australia Online
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
16 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku