International Nurse Training

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

INT Nurse Training Pty Ltd została zbudowana z pasji prezesa i założycielki, pani Sarity Mudaliar (RN) i jej pragnienia tworzenia profesjonalnego, wysoko wykwalifikowanego i wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego dla sektora zdrowia i opieki w naszej społeczności. Pragnienie rozciąga się na wizję, aby absolwenci stali się długoletnimi, trwałymi profesjonalistami, z karierą pielęgniarską i Pathway do studiów wyższych, w tym pielęgniarską. Szkolenia dla pielęgniarek INT będą dążyć do tego, by zostać uznanym liderem wysokiej jakości edukacji w sektorze zdrowia i opieki, które utrzymują opiekę skoncentrowaną na pacjencie i zdrowie społeczeństwa na czele jej wartości.

Opieka pielęgniarska dla potrzebujących w naszej szerszej społeczności to umiejętności o rosnącym popycie, z branży, która z kolei wymaga jedynie najlepiej wyszkolonych i najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z empatią opiekowania się chorymi, rannymi, słabymi i starszymi. Jest to bardzo satysfakcjonująca kariera z wieloma wyspecjalizowanymi opcjami i Pathways , ponieważ masz rzeczywisty wpływ na codzienne życie ludzi.

"Jako zarejestrowana pielęgniarka, pracuję od ponad 30 lat, koncentruję się teraz na szkoleniu tych, którzy chcą być częścią sektora zdrowia i opieki społecznej, opiekując się naszymi najsłabszymi i zmieniającymi ich życie. Nauka z nami będzie trudna, ale satysfakcjonująca, ponieważ robimy to właściwie, zapewniając najwyższy poziom wykwalifikowanego szkolenia w doskonałych obiektach, połączonych z wiodącymi partnerami w branży. "

Jeśli zależy Ci na pielęgniarstwie i zapewnianiu opieki i chcesz rozpocząć karierę na tym Pathway , witam Cię i cieszę się, że będziesz uczyć się u nas i zobowiązujesz się zapewnić Ci najlepszą możliwą edukację.

"Pierwszym wymogiem w szpitalu jest to, aby chorego nie było krzywda" - Florence Nightingale (RN)

Lokalizacje

Sydnej

Address
40 Phillip St, St Marys
Sydney, Australia

Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium