Przeczytaj oficjalny opis

INT Nurse Training Pty Ltd została zbudowana z pasji prezesa i założycielki, pani Sarity Mudaliar (RN) i jej pragnienia tworzenia profesjonalnego, wysoko wykwalifikowanego i wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego dla sektora zdrowia i opieki w naszej społeczności. Pragnienie rozciąga się na wizję, aby absolwenci stali się długoletnimi, trwałymi profesjonalistami, z karierą pielęgniarską i Pathway do studiów wyższych, w tym pielęgniarską. Szkolenia dla pielęgniarek INT będą dążyć do tego, by zostać uznanym liderem wysokiej jakości edukacji w sektorze zdrowia i opieki, które utrzymują opiekę skoncentrowaną na pacjencie i zdrowie społeczeństwa na czele jej wartości.

Opieka pielęgniarska dla potrzebujących w naszej szerszej społeczności to umiejętności o rosnącym popycie, z branży, która z kolei wymaga jedynie najlepiej wyszkolonych i najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z empatią opiekowania się chorymi, rannymi, słabymi i starszymi. Jest to bardzo satysfakcjonująca kariera z wieloma wyspecjalizowanymi opcjami i Pathways , ponieważ masz rzeczywisty wpływ na codzienne życie ludzi.

"Jako zarejestrowana pielęgniarka, pracuję od ponad 30 lat, koncentruję się teraz na szkoleniu tych, którzy chcą być częścią sektora zdrowia i opieki społecznej, opiekując się naszymi najsłabszymi i zmieniającymi ich życie. Nauka z nami będzie trudna, ale satysfakcjonująca, ponieważ robimy to właściwie, zapewniając najwyższy poziom wykwalifikowanego szkolenia w doskonałych obiektach, połączonych z wiodącymi partnerami w branży. "

Jeśli zależy Ci na pielęgniarstwie i zapewnianiu opieki i chcesz rozpocząć karierę na tym Pathway , witam Cię i cieszę się, że będziesz uczyć się u nas i zobowiązujesz się zapewnić Ci najlepszą możliwą edukację.

"Pierwszym wymogiem w szpitalu jest to, aby chorego nie było krzywda" - Florence Nightingale (RN)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

International Nurse Training

Kurs odzwierciedla rolę pracowników pomocniczych, którzy wypełniają wyspecjalizowane zadania i funkcje w starszych usługach; w środowiskach mieszkalnych, domowych lub spo ... [+]

Opis kursu

Kurs odzwierciedla rolę pracowników pomocniczych, którzy wypełniają wyspecjalizowane zadania i funkcje w starszych usługach; w środowiskach mieszkalnych, domowych lub społecznościowych. Pracownicy będą ponosić odpowiedzialność za własne wyniki w ramach określonych wytycznych organizacji i utrzymywać wysoką jakość świadczonych usług poprzez rozwój, ułatwianie i weryfikację zindywidualizowanego planowania i dostarczania usług.

Pracownicy mogą być zobowiązani do wykazania się przywództwem i ponoszą ograniczoną odpowiedzialność za organizację oraz ilość i jakość wyników innych w ramach ograniczonych parametrów.

Aby uzyskać te kwalifikacje, kandydat musi ukończyć co najmniej 120 godzin praktyki, zgodnie z wymaganiami oceny jednostek.... [-]

Australia Sydnej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

International Nurse Training

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę pracowników, którzy świadczą usługi klientom w związku z problemami zdrowia psychicznego. Mogą świadczyć usługi doradcze, skierowania, ... [+]

Opis kursu

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę pracowników, którzy świadczą usługi klientom w związku z problemami zdrowia psychicznego. Mogą świadczyć usługi doradcze, skierowania, rzecznictwa i edukacji / promocji zdrowia. Od pracowników tych wymaga się specjalistycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji wysokiego poziomu, zwłaszcza w odniesieniu do przepisów dotyczących osób z problemami zdrowia psychicznego, zakresu dostępnych dla nich usług oraz kwestii zdrowotnych związanych ze zdrowiem psychicznym.

Pracownicy w tej dziedzinie będą prowadzić programy wczesnej interwencji i promocji zdrowia oraz przeprowadzać badania i stosować dowody na ich praktykę. Rozwiną także umiejętności wymagane do działania w imieniu osób o złożonym współistnieniu problemów zdrowia psychicznego, narkotyków i alkoholu.... [-]

Australia Sydnej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
52 - 78 tyg.
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku