Przeczytaj oficjalny opis

historia

Założona w 1998 roku, BCA National Training Group jest wielokrotnie nagradzaną, zarejestrowaną organizacją szkoleniową, która stawia cele uczniów na pierwszym miejscu. Dzięki trenerom branżowym, osobistemu wsparciu, programom doświadczeń zawodowych i elastycznej realizacji, pomagamy absolwentom szkół wyższych w podejmowaniu pierwszego etapu kariery zawodowej, a dorośli słuchacze zdobywają zatrudnienie, awansują lub zmieniają karierę zawodową.

Dostarczamy uznane w całym kraju kwalifikacje w biznesie, usługach społecznościowych, wsparciu edukacji, finansach, zarządzaniu, szkoleniach i ocenach, a także mamy doświadczenie w dostarczaniu programów dla cieśnin Aboriginal i Torres Islander.

BCA National angażuje się w wizję, że "wiedza tworzy przyszłość dla jednostek, społeczności i organizacji".

Mamy kampusy w Sydney i Darwin, szkolimy się we wszystkich stolicach i głównych ośrodkach regionalnych, i mamy duże doświadczenie w szkoleniach w odległych i wiejskich społecznościach w całej Australii.

Firma szczyci się współpracą ze studentami w celu osiągnięcia prawdziwych wyników w karierze, jednocześnie osiągając najwyższe poziomy ukończenia w Australii.

Zarejestrowany w ASQA - National RTO ID: 91758

Oferując wielokrotnie nagradzane szkolenia dla różnorodnych spotkań studenckich w salach lekcyjnych w całej Australii, BCA National otrzymał zatwierdzenie CRICOS w 2016 roku, aby gościć międzynarodowych studentów w nowo wyremontowanych kampusach w Sydney i Darwin.

Zarejestrowany w ASQA - CRICOS Provider Code: 03419D

Misja

BCA National współpracuje z sektorem biznesowym, przemysłowym, rządowym i non-profit, aby zidentyfikować i dostarczyć programy szkoleniowe, które przygotowują i upoważniają pracowników do pojawiających się wyzwań związanych z pracą w globalnym środowisku. BCA National stara się przygotować uczniów, aby byli konkurencyjni na świecie w wybranej przez nich dziedzinie nauki.

Wizja

BCA National będzie prywatnym dostawcą szkoleń wybranym w kraju w ramach każdego programu edukacyjnego oferowanego przez firmę. Rozpoznanie marki będzie numerem jeden pod względem jakości i dostępności w odpowiednich segmentach rynku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

BCA National Training Group

. Warunki: 4 Program mentorski Aby uzyskać więcej informacji, pobierz kompletny podręcznik kursu lub skontaktuj się z nami. Międzynarodowe spożycie ... [+]

.

Warunki: 4

Program mentorski

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz kompletny podręcznik kursu lub skontaktuj się z nami.

Międzynarodowe spożycie

Każde spożycie oznacza początek nowego terminu. Jeden termin to 10 tygodni nauki, po których następuje dwutygodniowa przerwa między terminami z dodatkową 4-tygodniową przerwą w czasie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

[-]
Australia Darwin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku