Przeczytaj oficjalny opis

American University of Antigua (AUA) College of Medicine to instytucja zajmująca się tworzeniem przyszłych pokoleń lekarzy, którzy służą społecznościom, które reprezentują. Społeczności te są często niedostatecznie reprezentowane w medycynie i znajdują odzwierciedlenie w różnorodności naszego studenckiego ciała. Założona w 2004 roku, AUA osiągnęła więcej niż niektóre szkoły od dziesięcioleci. AUA jest liderem w zakresie prognozowanego niedoboru lekarzy, szczególnie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny rodzinnej i chorób wewnętrznych. Nasz światowej klasy wydział kładzie nacisk na to, aby stać się dostępnym dla studentów i stworzyć środowisko uczenia się, w którym praktyczne szkolenie jest normą.

Krótkie spojrzenie na niektóre z największych osiągnięć AUA da potencjalnym wnioskodawcom zwiększenie zaufania do ich decyzji o poważnym podejściu do AUA:

  • AUA została zatwierdzona, uznana i akredytowana przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych, Departament Edukacji stanu Nowy Jork, Radę Lekarską Kalifornii, Departament Edukacji na Florydzie oraz Karaibski Urząd Akredytacji ds. Edukacji w Medycynie i inne Nauki o Zdrowiu. Jesteśmy jedną z trzech karaibskich szkół medycznych z tymi wyróżnieniami.
  • Pierwsza stawka AUA dla USMLE, Etap 1, najważniejszy egzamin dla studentów medycyny amerykańskiej i karaibskiej, wynosi 96%.
  • AUA ma rosnącą sieć 35 oddziałów szpitalnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • AUA ma dwa przełomowe programy z Florida International University (FIU). Program Clinical Clerkship Certificate umożliwia studentom ukończenie wszystkich podstawowych rotacji klinicznych szpitali powiązanych z Herbert Wertheim College of Medicine FIU (HWCOM), podczas gdy program AUA-FIU Global MD zapewnia możliwości badawcze, medyczne kursy hiszpańskiego i koncentruje się na społeczne determinanty zdrowia w kraju i za granicą.
  • Tytuły IV (federalne), kanadyjskie pożyczki federalne, świadczenia VA i stypendia są dostępne dla kwalifikujących się wnioskodawców.

Dla studentów, którzy angażują się w naukę medycyny, pasjonują się obsługą swoich społeczności i wyobrażają sobie, że odpowiadają na potrzeby opieki zdrowotnej lokalnie i globalnie, AUA jest idealnym wyborem.

MISJA I HISTORIA

American University of Antigua (AUA) College of Medicine jest innowacyjną szkołą medyczną poświęconą kształceniu zorientowanemu na ucznia o najwyższej jakości, dającym szanse niedostatecznej reprezentacji mniejszościom, wspierając zróżnicowaną społeczność akademicką i zapewniając, że jej absolwenci rozwijają umiejętności i postawy uczenia się przez całe życie, współczucia i profesjonalizmu. Zapewniamy również studentów, którzy w przeciwnym razie nie byliby w stanie uzyskać wykształcenia medycznego z narzędziami pozwalającymi odnieść sukces jako lekarze.

AUA została założona z zaangażowaniem na rzecz wspierania zaniedbanych społeczności i rozwiązania problemu zbliżającego się niedoboru lekarzy z naciskiem na opiekę podstawową. Jako taki, Uniwersytet uznaje swoją społeczną odpowiedzialność za rozwój dziedziny medycyny i poprowadzi kolejne pokolenie lekarzy i pracowników służby zdrowia, aby odpowiedzieć na globalne potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej.

AKREDYTACJE I APROBATY

W wielu karaibskich szkołach medycznych zdobycie tych nagród zajmuje ponad dekadę, ale zaangażowanie AUA w utrzymywanie najwyższych standardów akademickich nie zostało niezauważone przez rządy, agencje zewnętrzne i międzynarodowe instytucje akredytujące. W rekordowym czasie uniwersytet stał się jednym z nielicznych, który uzyskał prestiżowe akredytacje, które zostały uzyskane po kompleksowych ocenach potwierdził nadzwyczajną jakość obiektów, programu nauczania, zasobów, wydziału, administracji i ciała studenckiego AUA. Dzięki tym wyróżnieniom nasi studenci mogą brać udział w klinicznych stażach i naszych absolwentach w uzyskaniu stażu i zostać licencjonowanym lekarzem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Ta szkoła oferuje również:

M.D.

American University of Antigua

Studenci, którzy zarejestrują się na BSc w Nauk o zdrowiu na Manipal University, mogą zapisać się do programu Doctor of Medicine (MD) na American University of Antigua (A ... [+]

Manipal University jest jedną z największych prywatnych uczelni w kraju, rejestrującą ponad 25 000 studentów z różnych dyscyplin. Uczelnia oferuje swoim studentom różnorodne dyscypliny, od studiów licencjackich po studia podyplomowe z dziedziny inżynierii i informacji, zarządzania, biotechnologii, projektowania wnętrz i architektury oraz mediów i komunikacji.

BSc in Health Sciences to wysoce interdyscyplinarny program mający na celu zapewnienie uczniom doskonałych możliwości rozpoczęcia obiecujących ścieżek kariery. Został wprowadzony z wizją umocnienia uczniów wiedzą i umiejętnościami, jakie będą im potrzebne, aby stać na czele medycyny i badań naukowych.... [-]

Antigua i Barbuda Saint John's
September 2019
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
American University of Antigua

Global MD Program to kompleksowy, czteroletni, podłużny kierunek w zakresie zdrowia na świecie, który jest zintegrowany z programem nauczania na American University of An ... [+]

GLOBAL HEALTH MD

Amerykański Uniwersytet Antigua College of Medicine (AUA) Global MD Program jest prowadzony we współpracy z Florida International University (FIU).

Global MD Program to kompleksowy, czteroletni, podłużny kierunek w zakresie zdrowia na świecie, który jest zintegrowany z programem nauczania na American University of Antigua College of Medicine.

Globalne zdrowie zostało zdefiniowane jako "obszar badań, badań i praktyk, które kładą nacisk na poprawę zdrowia i osiągnięcie równości w zdrowiu dla wszystkich ludzi na całym świecie" przez Konsorcjum Uniwersytetów ds. Globalnego Zdrowia. Światowe zdrowie odnosi się do zdrowia populacji w kontekście globalnym i wykracza poza granice polityczne narodów, skupiając się na społecznych uwarunkowaniach zdrowia, różnicach w zakresie opieki zdrowotnej, w tym chorobach zakaźnych i niezakaźnych, prawach człowieka, a także rozwoju gospodarczym, polityce i kwestiach systemowych.... [-]

Antigua i Barbuda Saint John's
January 2020
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
American University of Antigua

Poprzez swój program nauczania, AICASA zapewnia wszystkie niezbędne zasoby dla przyszłych lekarzy i innych pracowników nauk medycznych, aby uzyskać ich edukację na właści ... [+]

AICASA

Amerykańskie Międzynarodowe Kolegium Sztuki i Nauki - Antigua (AICASA) zapewnia naukę w zakresie nauk o zdrowiu i studia licencjackie w celu ustanowienia lub wzmocnienia podstaw dla stopni naukowych w medycynie i innych pokrewnych zawodach związanych ze zdrowiem. Studenci przyjeżdżający bezpośrednio ze szkoły średniej, którzy znają ścieżkę do uzyskania tytułu lekarza medycyny, który chcą kontynuować, mogą ubiegać się o AICASA, aby zdobyć tytuł naukowy w dziedzinie nauk o zdrowiu.

AICASA uważa, że ​​każdy, kto ma talent, motywację i pasję, aby zostać wykwalifikowanym lekarzem, nie powinien być pozbawiony możliwości zrealizowania tego marzenia. Kolegium oferuje różnorodne studia licencjackie z naciskiem na przedmedyczną i naukę o zdrowiu i oferuje wiele opcji, z których wszystkie mogą prowadzić do możliwości uzyskania stopnia MD * lub współpracownika nauki (AS) stopnia w naukach o zdrowiu .... [-]

Antigua i Barbuda Saint John's
September 2019
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Jabberwock Rd
Saint John's, Saint John, Antigua i Barbuda