American University of Antigua

College of Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

American University of Antigua (AUA) College of Medicine to instytucja zajmująca się tworzeniem przyszłych pokoleń lekarzy, którzy służą społecznościom, które reprezentują. Społeczności te są często niedostatecznie reprezentowane w medycynie i znajdują odzwierciedlenie w różnorodności naszego studenckiego ciała. Założona w 2004 roku, AUA osiągnęła więcej niż niektóre szkoły od dziesięcioleci. AUA jest liderem w zakresie prognozowanego niedoboru lekarzy, szczególnie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny rodzinnej i chorób wewnętrznych. Nasz światowej klasy wydział kładzie nacisk na to, aby stać się dostępnym dla studentów i stworzyć środowisko uczenia się, w którym praktyczne szkolenie jest normą.

Krótkie spojrzenie na niektóre z największych osiągnięć AUA da potencjalnym wnioskodawcom zwiększenie zaufania do ich decyzji o poważnym podejściu do AUA:

  • AUA została zatwierdzona, uznana i akredytowana przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych, Departament Edukacji stanu Nowy Jork, Radę Lekarską Kalifornii, Departament Edukacji na Florydzie oraz Karaibski Urząd Akredytacji ds. Edukacji w Medycynie i inne Nauki o Zdrowiu. Jesteśmy jedną z trzech karaibskich szkół medycznych z tymi wyróżnieniami.
  • Pierwsza stawka AUA dla USMLE, Etap 1, najważniejszy egzamin dla studentów medycyny amerykańskiej i karaibskiej, wynosi 96%.
  • AUA ma rosnącą sieć 35 oddziałów szpitalnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • AUA ma dwa przełomowe programy z Florida International University (FIU). Program Clinical Clerkship Certificate umożliwia studentom ukończenie wszystkich podstawowych rotacji klinicznych szpitali powiązanych z Herbert Wertheim College of Medicine FIU (HWCOM), podczas gdy program AUA-FIU Global MD zapewnia możliwości badawcze, medyczne kursy hiszpańskiego i koncentruje się na społeczne determinanty zdrowia w kraju i za granicą.
  • Tytuły IV (federalne), kanadyjskie pożyczki federalne, świadczenia VA i stypendia są dostępne dla kwalifikujących się wnioskodawców.

Dla studentów, którzy angażują się w naukę medycyny, pasjonują się obsługą swoich społeczności i wyobrażają sobie, że odpowiadają na potrzeby opieki zdrowotnej lokalnie i globalnie, AUA jest idealnym wyborem.

MISJA I HISTORIA

American University of Antigua (AUA) College of Medicine jest innowacyjną szkołą medyczną poświęconą kształceniu zorientowanemu na ucznia o najwyższej jakości, dającym szanse niedostatecznej reprezentacji mniejszościom, wspierając zróżnicowaną społeczność akademicką i zapewniając, że jej absolwenci rozwijają umiejętności i postawy uczenia się przez całe życie, współczucia i profesjonalizmu. Zapewniamy również studentów, którzy w przeciwnym razie nie byliby w stanie uzyskać wykształcenia medycznego z narzędziami pozwalającymi odnieść sukces jako lekarze.

AUA została założona z zaangażowaniem na rzecz wspierania zaniedbanych społeczności i rozwiązania problemu zbliżającego się niedoboru lekarzy z naciskiem na opiekę podstawową. Jako taki, Uniwersytet uznaje swoją społeczną odpowiedzialność za rozwój dziedziny medycyny i poprowadzi kolejne pokolenie lekarzy i pracowników służby zdrowia, aby odpowiedzieć na globalne potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej.

AKREDYTACJE I APROBATY

W wielu karaibskich szkołach medycznych zdobycie tych nagród zajmuje ponad dekadę, ale zaangażowanie AUA w utrzymywanie najwyższych standardów akademickich nie zostało niezauważone przez rządy, agencje zewnętrzne i międzynarodowe instytucje akredytujące. W rekordowym czasie uniwersytet stał się jednym z nielicznych, który uzyskał prestiżowe akredytacje, które zostały uzyskane po kompleksowych ocenach potwierdził nadzwyczajną jakość obiektów, programu nauczania, zasobów, wydziału, administracji i ciała studenckiego AUA. Dzięki tym wyróżnieniom nasi studenci mogą brać udział w klinicznych stażach i naszych absolwentach w uzyskaniu stażu i zostać licencjonowanym lekarzem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Widzieć Health M.D. »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

M.D.

Bsc do md przez 6 lat

Stacjonarne September 2019 Antigua i Barbuda Saint John's

Studenci, którzy zarejestrują się na BSc w Nauk o zdrowiu na Manipal University, mogą zapisać się do programu Doctor of Medicine (MD) na American University of Antigua (AUA) po pomyślnym ukończeniu dwóch lat studiów licencjackich w zakresie nauk o zdrowiu. [+]

Manipal University jest jedną z największych prywatnych uczelni w kraju, rejestrującą ponad 25 000 studentów z różnych dyscyplin. Uczelnia oferuje swoim studentom różnorodne dyscypliny, od studiów licencjackich po studia podyplomowe z dziedziny inżynierii i informacji, zarządzania, biotechnologii, projektowania wnętrz i architektury oraz mediów i komunikacji.

BSc in Health Sciences to wysoce interdyscyplinarny program mający na celu zapewnienie uczniom doskonałych możliwości rozpoczęcia obiecujących ścieżek kariery. Został wprowadzony z wizją umocnienia uczniów wiedzą i umiejętnościami, jakie będą im potrzebne, aby stać na czele medycyny i badań naukowych.... [-]


Global health md

Stacjonarne January 2019 Antigua i Barbuda Saint John's

Global MD Program to kompleksowy, czteroletni, podłużny kierunek w zakresie zdrowia na świecie, który jest zintegrowany z programem nauczania na American University of Antigua College of Medicine. [+]

GLOBAL HEALTH MD

Amerykański Uniwersytet Antigua College of Medicine (AUA) Global MD Program jest prowadzony we współpracy z Florida International University (FIU).

Global MD Program to kompleksowy, czteroletni, podłużny kierunek w zakresie zdrowia na świecie, który jest zintegrowany z programem nauczania na American University of Antigua College of Medicine.

Globalne zdrowie zostało zdefiniowane jako "obszar badań, badań i praktyk, które kładą nacisk na poprawę zdrowia i osiągnięcie równości w zdrowiu dla wszystkich ludzi na całym świecie" przez Konsorcjum Uniwersytetów ds. Globalnego Zdrowia. Światowe zdrowie odnosi się do zdrowia populacji w kontekście globalnym i wykracza poza granice polityczne narodów, skupiając się na społecznych uwarunkowaniach zdrowia, różnicach w zakresie opieki zdrowotnej, w tym chorobach zakaźnych i niezakaźnych, prawach człowieka, a także rozwoju gospodarczym, polityce i kwestiach systemowych.... [-]


Kurs premed + md przez 6 lat

Stacjonarne September 2019 Antigua i Barbuda Saint John's

Poprzez swój program nauczania, AICASA zapewnia wszystkie niezbędne zasoby dla przyszłych lekarzy i innych pracowników nauk medycznych, aby uzyskać ich edukację na właściwej drodze. [+]

AICASA

Amerykańskie Międzynarodowe Kolegium Sztuki i Nauki - Antigua (AICASA) zapewnia naukę w zakresie nauk o zdrowiu i studia licencjackie w celu ustanowienia lub wzmocnienia podstaw dla stopni naukowych w medycynie i innych pokrewnych zawodach związanych ze zdrowiem. Studenci przyjeżdżający bezpośrednio ze szkoły średniej, którzy znają ścieżkę do uzyskania tytułu lekarza medycyny, który chcą kontynuować, mogą ubiegać się o AICASA, aby zdobyć tytuł naukowy w dziedzinie nauk o zdrowiu.

AICASA uważa, że ​​każdy, kto ma talent, motywację i pasję, aby zostać wykwalifikowanym lekarzem, nie powinien być pozbawiony możliwości zrealizowania tego marzenia. Kolegium oferuje różnorodne studia licencjackie z naciskiem na przedmedyczną i naukę o zdrowiu i oferuje wiele opcji, z których wszystkie mogą prowadzić do możliwości uzyskania stopnia MD * lub współpracownika nauki (AS) stopnia w naukach o zdrowiu .... [-]


Kontakt

Adres Jabberwock Rd
Saint John's, Saint John, Antigua i Barbuda