Uniwersytety w

Szczegółowe informacje na temat różnych miejscach studiów

Kliknij na linki poniżej, aby przeczytać o studiach w różnych krajach. Mamy 'll dostarczyć ogólnych faktów na temat krajów i opowie o lokalnych systemów szkolnictwa wyższego, czesne, narastanie roku akademickiego, możliwości studiowania dla studentów i wiele innych. Znajdziesz tu również wiele przydatnych wskazówek i praktycznych informacji na temat ubezpieczenia zdrowotnego, wiz studenckich i kosztów utrzymania.

Badania medyczne dookoła świata

Uniwersytety, uczelnie medyczne, szkoły zdrowia publicznego, szkołach pielęgniarskich, szkół weterynaryjnych i innych instytucji edukacyjnych na całym świecie oferują programów studiów i kursów w dziedzinie zdrowia na licencjackich, magisterskich i podyplomowych. W kontekście globalnym, w dziedzinie edukacji medycznej jest stale rozwijana, wspierana między innymi przez instytucje centralne, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Programu Narodów Zjednoczonych (UNDP). Poszczególne stopnie oferowane przez instytucje kształcenia medycznego na ogół dzielą się na dwie kategorie: akademickich lub profesjonalnych. Stopnie naukowe w dziedzinie zdrowia są skierowane do studentów zainteresowanych naukowych podstaw opieki zdrowotnej, którzy chcą zrobić karierę w nauce, badania, analizy polityki, czy biotechnologii i rozwoju farmaceutycznego.Profesjonalne stopni zdrowia, z drugiej strony, są o wiele bardziej zorientowane na praktykę w różnych placówkach opieki zdrowotnej, takich jak szpitale, prywatne kliniki, gabinetów medycznych, domach opieki, ośrodków zdrowia społeczności, ambulatoryjnych ośrodków opieki, i tak dalej. W każdym razie, badania zdrowotne są jednym z najbardziej popularnych programów na całym świecie, oferując cenne możliwości, aby rzeczywisty wpływ na życie ludzi. Wykaz specjalizacji w dziedzinie zdrowotnych jest praktycznie nieograniczone, z jednymi z najczęstszych w tym medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, farmacji, żywienia, zarządzania służbą zdrowia, zdrowia publicznego i medycyny weterynaryjnej. Coraz większa liczba studentów, którzy chcą uzyskać stopień naukowy w dziedzinie zdrowotnych wybrać do wyjazdu za granicę na studia. Liczba studentów zagranicznych rośnie na wszystkich poziomach szkolnictwa wyższego.Według Organizacji Narodów Zjednoczonych dla Wychowania, Nauki i Kultury (UNESCO) Instytut Statystyki (UIS), dziś ponad 4 miliony studentów kontynuowania studiów za granicą, który jest ponad dwukrotnie z 2 milionów studentów w roku 2000. Niektóre z najbardziej popularne kraje docelowe tradycyjnie Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Australia, i Niemcy, i pozostają silne magnesy dla studentów poszukujących wysokiej jakości kształcenia za granicą, również dziś. Jednocześnie, nowe kraje docelowe na całym świecie, zwłaszcza w Azji Wschodniej i Pacyfiku oraz w Europie Środkowej i Wschodniej, są również przeżywa wzrost popularności. Co do do kraju pochodzenia studentów mobilnych w skali międzynarodowej, największym międzynarodowym studentem przepływów pochodzą z Chin, Indii, Republiki Korei, Niemczech, Arabii Saudyjskiej i Francji.Oprócz studentów, którzy studiują za granicą, na terenie kampusu, coraz większa liczba studentów na całym świecie, uczestniczy w programach nauczania on-line lub na odległość w uczelni zagranicznej. Istnieje wiele powodów, dla których studenci decydują się studiować nauk medycznych za granicą, w tym:
  • Możliwość zapisać się na jeden z najlepszych programów zdrowotnych na świecie, lub w programie ze specjalizacją, które są oferowane tylko w określonym kraju lub regionie.
  • Szansa na poznanie innej systemu edukacji i odkryć nową stronę wybranej specjalizacji. Lekarzy ze świadomości kulturowej, cross-krajowego zrozumienia i umiejętności z różnych zestawów ustawień są wysoko cenione, ponieważ pracują w świecie, który staje się coraz mniejszy i połączone.
  • Okazja, aby całkowicie zanurzyć się w nowym języku, jeżeli kraj docelowy mówi językiem, który jest różny od języka ojczystego ucznia.
  • Zwiększone możliwości zatrudnienia. Międzynarodowe doświadczenie wśród kandydatów do pracy jest wysoko cenione przez pracodawców, w wielu przypadkach, studenci mogą ubiegać się o stanowiska w ich własnym kraju przyjmującego i kraju pochodzenia.
Niektóre z najważniejszych czynników, które należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji, czy studiować w swoim kraju lub za granicą, to koszt programu, koszty życia, jakość edukacji, wymagane umiejętności językowe, a także czy program studiów oferowany jest pełny -time, w niepełnym wymiarze czasu lub poprzez kształcenie na odległość. Pamiętaj, że studia za granicą nie ma cię zostawić bez grosza, ponieważ istnieją liczne stypendia dla studentów międzynarodowych oferowanych przez obu organów rządowych i organizacji prywatnych. Zacznij poszukiwania idealnego programu studiów przez przyjrzeć różnych opcji studiów ochrony zdrowia na uczelniach medycznych z całego świata. Jeśli już wiesz, gdzie chcesz się uczyć, można kliknąć bezpośrednio w kraju i wybierz jedną z instytucji edukacyjnych tam. Jeśli nie, trochę czasu na zwiedzanie ciekawych możliwości studiowania zdrowia na całym świecie!
Czytaj więcej Pokaż mniej