The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Wstęp

University of Edinburgh zajmuje obecnie 16 miejsce na świecie w rankingu QS World University Rankings 2022.

Wyższa Szkoła Medycyny i Weterynarii składa się z dwóch szkół. Są to Edinburgh Medical School i Royal (Dick) School of Veterinary Studies.

Razem tworzymy wyjątkową grupę w Wielkiej Brytanii, w której weterynarze, medycy i naukowcy biomedyczni współpracują ze sobą i badają najczęstsze przyczyny chorób, które dotykają nasze populacje. Nasze kampusy, nasza struktura i organizacja naszych stopni sprawiają, że mamy ludzi z Royal (Dick) School of Veterinary Studies i Edinburgh Medical School, którzy oddychają tym samym powietrzem, wspólnie projektując projekty i ucząc w swoich specjalistycznych dziedzinach.

Royal (Dick) School of alt="Studia Weterynaryjne

Najwyżej oceniana szkoła weterynaryjna w Wielkiej Brytanii w ramach Research Excellence Framework 2014, The Royal (Dick) School of alt="Veterinary Studies jest światowym liderem w edukacji, badaniach i praktyce weterynaryjnej. Zapewniamy wyjątkową edukację weterynaryjną za pomocą wielokrotnie nagradzanej program nauczania, innowacyjne metody nauczania i interdyscyplinarne środowisko Zajęliśmy pierwsze miejsce wśród siedmiu brytyjskich szkół weterynaryjnych za jakość badań w 2008 Research Assessment Exercises, potwierdzając wybitną międzynarodową reputację szkoły.Nasze usługi kliniczne - Hospital for Small Animals i Large Animal Practice - są jednymi z najbardziej wpływowych ośrodków opieki klinicznej w Wielkiej Brytanii.

Edynburska Szkoła Medyczna

Edinburgh Medical School posiada trzy dekanaty. Są to nauki biomedyczne, nauki kliniczne oraz nauki o zdrowiu molekularnym, genetycznym i populacyjnym.

Nauczanie w ramach programu MBChB i innych biomedycznych studiów licencjackich i podyplomowych odbywa się w trzech dziekanatach. Łącząc ze sobą odpowiednie osoby, zarówno kliniczne, jak i niekliniczne, katalizujemy i stwarzamy możliwości rozwijania ekscytującej pracy, która zmienia życie ludzi. Edinburgh Medical School zapewnia pierwszorzędną edukację w pierwszorzędnych obiektach przez podekscytowanych ludzi, którzy są w czołówce.

Oferujemy doskonałe doświadczenie w środowisku, w którym badania naukowe są pielęgnowane i ścigane. Badania są ważnym elementem życia każdego ucznia jako sposób na zrozumienie sposobu myślenia, który wyposaży ich w pozytywne zmiany dla ludzkości.

Edynburska Szkoła Medyczna: nauki biomedyczne

Prowadzenia przełomowych badań, nauk biomedycznych gospodarze Ośrodka poznawczych i Neural Systems Center for Integrative Fizjologii, Centrum neuroregenerację, a Division of Infection and Pathway medycyny.

Uczestniczymy również w interdyscyplinarnych badaniach z tymi powiązanymi ośrodkami: Edinburgh Infectious Diseases, Edinburgh Neuroscience, Muir Maxwell Epilepsy Centre, Patrick Wild Centre oraz Pharmacology, Toxicology and Therapeutics.

Tematyka badań w Dziekanacie obejmuje:

  • Geny i rozwój
  • Biologia błonowa
  • Neuronowe systemy sterowania
  • Poznawanie, uczenie się i plastyczność synaptyczna
  • Neuropharmacology
  • Wirusologia podstawowa i kliniczna
  • Patogeneza bakteryjna i chemioterapia

Również w Dziekanacie działa Organizacja Nauczania Biomedycznego (BMTO), która odgrywa istotną rolę w administrowaniu, koordynowaniu i wdrażaniu nauczania na poziomie licencjackim.

BMTO jest odpowiedzialne za program licencjacki nauk medycznych, wraz z licznymi programami z wyróżnieniem w naukach biologicznych, naukach medycznych i alt = "Nauki weterynaryjne", a także za czternaście kursów nauk biomedycznych dla studentów.

Szkoła Medyczna w Edynburgu: nauki kliniczne

Dzięki długoletniemu międzynarodowemu profilowi badawczemu, Clinical Sciences gości Center for Cardiovascular Sciences, Center for Clinical Brain Sciences, Center for Inflammation Research, Center for Regenerative Medicine, Center for Reproductive Health, Edinburgh Postgraduate Dental Institute oraz Division Nauk o Zdrowiu.

W najnowszym badaniu oceny badań w Wielkiej Brytanii medycyna kliniczna została oceniona jako najlepsza spośród 28 zgłoszeń w całej Wielkiej Brytanii.

Dekanat ma siedzibę głównie w Małej Francji.

W Little France budynek Kanclerza, Instytut Badań Medycznych Królowej i Centrum Medycyny Regeneracyjnej mają najnowocześniejsze obiekty dydaktyczne i badawcze przylegające do szpitala Edinburgh Royal Infirmary i biomedycznego parku badawczego Edinburgh BioQuarter.

Inne placówki Dekanatu to Edinburgh Sick Children's Hospital, Western General Hospital, Royal Edinburgh Hospital i Lauriston Place.

Edynburska Szkoła Medyczna: Nauki o zdrowiu molekularnym, genetycznym i populacyjnym

Molekularne, Genetyczne i Populacyjne Nauki Zdrowotne obejmują Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC, Instytut Nauk o Zdrowiu Populacyjnym i Informatyki Ushera, Edynburski Wydział Badań Klinicznych oraz Wydział Patologii.

Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC składa się z MRC Human Genetics Unit, Edinburgh Cancer Research Centre oraz Centre for Genomics and Experimental Medicine.

Usher Institute of Population Health Sciences and Informatics obejmuje Centrum Nauk o Zdrowiu Ludności, Centrum Informatyki Medycznej i Centrum Globalnych Badań Zdrowia.

Dziekanat jest również siedzibą Edynburskiej Jednostki Badań Klinicznych (ECTU), która niedawno została w pełni zarejestrowana w brytyjskim Konsorcjum Badań Klinicznych i uzyskała status centrum metodologii badań klinicznych MRC oraz Wydział Patologii.

Lokalizacje

  • Edinburgh Dental Institute Lauriston Building, Lauriston Place Edinburgh, EH3 9HA, Edinburgh

pytania