Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Studia doktoranckie Programy w Radiologia 2023

5 Studia doktoranckie Programy w Radiologia 2023

Przegląd

Doktorat jest doktorat. Doktorzy są obdarzył uczonych, którzy zdobyli poziom wiedzy ekspertów w swoich dziedzinach nauki. Kryteria zdobywając doktorat mogą być bardzo różne w zależności od dyscypliny, że stopień jest i instytucja przyznawania stopnia.

Co to jest doktor Radiologii? Technicy radiologii użyciu promieni rentgenowskich do przechwytywania i analizy obrazów w organizmie człowieka. Aby to zrobić, używają różnego rodzaju maszyn i procedur obrazowania. Muszą mieć wiedzę na temat fizyki i techniki radiologicznej. Ponieważ promienie rentgenowskie są niebezpieczne, technicy radiologii otrzymują specjalne szkolenie dla utrzymania bezpiecznego środowiska w procesie przetwarzania obrazu. Używają obrazy podjęte w celu wykrycia nieprawidłowości w organizmie, takich jak złamania czy nietypowych wzrostów. Obrazowania rentgenowskiego jest bardzo ważną częścią procesu diagnostycznego.

Radiologia jest jednym z najszybciej polach uprawy kariery, o znacznie wyższym niż średnia stopa wzrostu prognozowanego pracy.Oznacza to, że można oczekiwać, aby znaleźć pracę, z wygodnym wynagrodzenia stosunkowo łatwo.

Różnice między szkołami i krajami prowadzić do różnic w kosztach związanych z uzyskaniem doktoratu w radiologii. Kontakt szkół jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej na temat ich kosztów programu.

Jako technik radiologii, możesz spodziewać się, aby pomóc wielu ludziom. Jesteś najprawdopodobniej do pracy w szpitalu, ale można też pracować w wolno stojącej klinice. Istnieje szereg dostępnych kierunkach w dziedzinie radiologii. Jak można kontynuować edukację, nauczysz się wykorzystywać maszyny MRI, CT, maszyny i urządzenia dla mammograficznych. Ten oferuje różnorodność w sposobie, w jaki można zastosować swoje wykształcenie do pracy. Można nawet stwierdzić, że lubisz fizykę radiologicznej i chcesz wydać swoją karierę dalszej poprawy radiologicznej technologii poprzez badania.

Zajęcia online pozwalają ludziom rozwijać swoje wykształcenie, mimo położenia geograficznego lub aktualnej sytuacji zatrudnienia. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie
  • Opieka zdrowotna
  • Opieka zdrowotna
  • Radiologia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania