Keystone logo

16 Studia doktoranckie Programy w Opieka zdrowotna Medycyna Nauki medyczne 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna
  • Nauki medyczne
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie Programy w Opieka zdrowotna Medycyna Nauki medyczne

Wypełniając swój doktorat w dziedzinie, absolwenci dochodzić siebie jako najlepszy z najlepszych. Niesamowita ilość czasu i badania poświęcone doktoranci wymusza, że ​​studenci w pełni zainwestowane i dedykowane do życia w ich arenie.

Co jest dr nauk medycznych? Ustanowienie siebie jako doktorat w dziedzinie tak rygorystyczne, jak nauki medyczne oznacza pracę przez mocny ładunek kursu z przedmiotów takich jak epidemiologia, gabinetów lekarskich, badań i rozwoju, i przyszłości technologii medycznej. Badania mogą również obejmować szczególne aspekty medycyny, takich jak onkologia czy zdrowia psychicznego.

Jako zawodowych nauczycieli akademickich, studenci zdobędą podstawy ich wiedzy zarówno w teorii jak i praktyce medycznej medycznych. Będą prowadzić badania, kompletne badania i używać tekstów, które przygotowują ich do życia jako pionier medycyny.

Studenci, którzy spędzają średnio osiem lat pracy w kierunku doktora rację być zaniepokojony kosztów programu.Ale dlatego, że koszty różnią się tak znacznie między szkołami, to najlepiej skonsultować się z danej szkoły, aby dowiedzieć się, co linia dolna finansowe.

Po otrzymaniu tytułu doktora nauk medycznych studiów, absolwent jest często zakwalifikowane do wielu kariery, począwszy od badań i rozwoju metod leczenia chorób, które są na zarządu szpitala lub centrum zdrowia. Jako doktor, prawdopodobnie będziesz w stanie wybrać z zatrudnienia w każdym z rzędu przedsiębiorstw, przemysłu, rządu lub ogólnych opieki zdrowotnej. Wysiłki wykwalifikowanego naukowca medycznych istnieje duże zapotrzebowanie i oczekuje się, że pobyt w ten sposób.

Istnieją niezliczone możliwości wyboru, jeśli chodzi o wybór tylko odpowiedni program doktora nauk medycznych. Wybierz jedną z opcji globalnych, które są zarówno online, jak i lokalnym. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.