Keystone logo

6 Studia doktoranckie Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Edukacja zdrowotna 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie
  • Opieka zdrowotna
  • Globalna opieka zdrowotna
  • Edukacja zdrowotna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (6)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Edukacja zdrowotna

Absolwenci, którzy chcą studiować i badać dany przedmiot, mogą przystąpić do programu doktora filozofii (PhD). Aby zakończyć, jego ukończenie zajmuje często co najmniej cztery lata i wiąże się z intensywnym uczeniem się i badaniami, zazwyczaj zakończonymi końcowym projektem, takim jak rozprawa lub praca dyplomowa.

Czym jest doktorat w edukacji zdrowotnej? Jest to wyjątkowy program doktorancki przeznaczony dla studentów, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą w dziedzinie zdrowia z innymi. Program nauczania jest różny w zależności od konkretnej szkoły, ale studenci zazwyczaj mają możliwość wyboru spośród wielu obszarów, w których należy skupić się na studiach. Obszary te mogą obejmować zarządzanie i przywództwo, badania naukowe, zdrowie behawioralne, zdrowie populacji i zdrowie na świecie. Poszczególne klasy mogą obejmować epidemiologię starzenia się, ludzką seksualność, problemy ze zdrowiem mniejszości oraz używanie narkotyków.

Studenci, którzy realizują ten program doktorancki, nabywają różnorodne umiejętności, które mogą pomóc im być bardziej konkurencyjnymi w pracy i / lub kwalifikować ich do wyższych płatnych stanowisk. Te umiejętności mogą obejmować komunikację, przywództwo i rozwiązywanie problemów.

Czesne jest ważnym czynnikiem decydującym dla osób badających programy doktoranckie. Czas jest ważnym czynnikiem, ponieważ czas trwania programu nauczania może się znacznie różnić w zależności od miejsca. Uczniowie powinni zapytać o całkowite koszty i potencjalną pomoc finansową przed podjęciem decyzji.

Istnieje wiele karier dostępnych dla osób z doktoratem w edukacji zdrowotnej, a te pozycje można znaleźć w placówkach opieki zdrowotnej, organizacjach non-profit, agencjach zdrowia, korporacjach, uniwersytetach i lokalnych departamentach zdrowia. Wspólnym stanowiskiem jest wychowawca zdrowia. Inne potencjalne stanowiska pracy mogą obejmować specjalistę ds. Informacji o zdrowiu, pielęgniarkę zdrowia publicznego, specjalistę od spraw korporacyjnych, doradcę środowiskowego, doradcę ds. Rehabilitacji zawodowej, profesora i koordynatora badań.

Uczniowie mogą rozpocząć naukę w szkołach na całym świecie, korzystając z tego katalogu online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.