San Diego Flight Training International

Wstęp

O San Diego Flight Training International

Witamy w San Diego Flight Training International znajdującym się w pięknej południowej Kalifornii. SDFTI jest certyfikowaną i zatwierdzoną alt="14alt="1 szkołą z uprawnieniami do egzaminów w locie i od lat alt="1989 kończy kształcenie zawodowych pilotów. SDFTI pomogła setkom ambitnych pilotów osiągnąć ich cele w zakresie szkolenia zawodowego w locie dzięki Nieskazitelny rekord bezpieczeństwa. Z niecierpliwością czekamy, aby pomóc Ci w tym samym. Oferujemy wyjątkową atmosferę, aby ukończyć szkolenie lotnicze, a Montgomery Field (San Diego) ma średnio ponad 350 dni szkolenia lotniczego w roku ze względu na doskonałą pogodę. szczyci się również ciepłym i suchym klimatem, pięknymi plażami i atrakcjami turystycznymi w bezpiecznym i swobodnym środowisku.Kontrolowany system ruchu lotniczego i mieszanka długich, białych plaż oceanicznych, kolorowych pustyń i surowych, ośnieżonych gór w okolicy sprawiają, że San Diego jest najbardziej idealna i najpiękniejsza lokalizacja szkolenia lotniczego w kraju Twoja decyzja o wyborze szkoły lotniczej jest ważnym krokiem, a ostatnie badania pokazują, że krytyczna różnica dla doświadczonego studenta ts to dostępny styl i jakość nauczania. Jest to obszar, w którym SDFTI uzyskała najwyższy wynik w niedawnej niezależnej ankiecie marketingowej. Każdy kurs ma program nauczania, który został opracowany tak, aby poprowadzić Cię tak efektywnie, jak to możliwe, z naciskiem na strukturę, bezpieczeństwo i jakość. Nasi absolwenci z ogromnym powodzeniem realizują swoje cele. Prawie alt="100% zdaje egzamin pisemny za pierwszym podejściem, a ponad 80% zda egzamin praktyczny w locie za jednym podejściem.

Dlaczego warto wybrać SDFTI ?

Ponieważ SDFTI oferuje szkolenia na światowym poziomie i odnosi sukcesy... Szkolimy pilotów tutaj, w rejonie San Diego, od ponad alt="20 lat.

STRUKTURA Zapewniamy rodzaj zorganizowanego szkolenia, jakiego pragnie każda linia lotnicza, wybierając najlepszych ludzi na najbardziej pożądane stanowiska na pokładzie samolotu. Oferujemy szkolenia zgodnie z częścią 61 i częścią 141 z uprawnieniami egzaminacyjnymi zgodnie z federalnymi przepisami lotniczymi (FAR).

PRZYGOTOWANIE DO WYWIADÓW Każdy student otrzymuje rozmowę kwalifikacyjną i umiejętności przygotowania do podjęcia pracy w największej liczbie linii lotniczych dostępnych w branży. To więcej niż TYLKO rozmowa kwalifikacyjna; to jest kariera, której chcesz… dowieziemy Cię tam szybko, skutecznie i bezpiecznie.

ŚRODOWISKO TRENINGOWE To więcej niż dni w roku, w których możesz latać, to łączna liczba godzin i komfort, w którym możesz je bezpiecznie przeżyć. W SDFTI korzystasz z programu Southern California Flying Experience, który daje Ci największą możliwość rejestrowania godzin dzień po dniu.

RÓŻNORODNOŚĆ TERENU W jednym locie możesz z łatwością przelecieć od 70 mil plaż nad oceanem, przez doliny śródlądowe, przez wysokie na milę szczyty górskie, przez pustynne parki Anza-Borrego, aż do bogatej rolniczo Doliny Cesarskiej i Morza Salton. Tutaj masz okazję przeżyć więcej niż gdziekolwiek indziej.

RÓŻNORODNOŚĆ PRZESTRZENI POWIETRZNEJ I LOTNISK W promieniu alt="20 mil od SDFTI jest więcej różnorodności niż jakakolwiek inna szkoła na świecie. Od wielu operacji komercyjnych i wojskowych klasy Bravo po kontrolowane pasy startowe lotnictwa cywilnego klasy 8, zbyt małe niekontrolowane pasy. Tutaj masz możliwość poznania praktycznie wszystkiego, co znajdziesz w swojej karierze.Mamy również jeden z dwóch dostępnych w Stanach Zjednoczonych korytarzy typu „tower en route”.

NAJNOWSZY SAMOLOT SDFTI posiada, obsługuje i utrzymuje flotę 15 samolotów. Obejmuje to złożone samoloty dwu- i jednosilnikowe oraz najnowszą kolekcję Cessna 17alt="2 w regionie, w tym szklany pokład nawigacyjny Garmin® G1000®.

Wymagania wizowe

SDFTI jest upoważniona przez rząd Stanów Zjednoczonych do zapisywania studentów cudzoziemców niebędących imigrantami (obcokrajowców) oraz cudzoziemców będących rezydentami na szkolenia lotnicze. Wymaga to zainicjowania szybkiego i łatwego do wykonania procesu wizowego M1. Wielu naszych międzynarodowych studentów poszukuje szybkiego i ekonomicznego programu komercyjnego od początku do końca, który obejmuje programy FAA Private, Instrument, Commercial i Multiengine. Studenci zagraniczni mogą również zdecydować się na szkolenie w naszej nowej i nowoczesnej flocie i wybrać dowolny z indywidualnych certyfikatów i ocen FAA, aby ukończyć spersonalizowany kurs.

San Diego Flight Training International ma uprawnienia do wydawania I-20, które umożliwiają studentom uzyskanie wizy studenckiej (M-1) za pośrednictwem odpowiedniej ambasady w celu wjazdu do Stanów Zjednoczonych w celu szkolenia lotniczego. Umożliwi to cudzoziemcom uzyskanie wizy M1 i rozpoczęcie szkolenia lotniczego w USA. Należy pamiętać, że cudzoziemcy niebędący rezydentami mogą szkolić się tylko w szkołach autoryzowanych przez I-20. Nieprzestrzeganie tej polityki może prowadzić do deportacji. Akceptujemy również transfery cudzoziemców niebędących rezydentami, którzy szkolą się w innych zatwierdzonych i autoryzowanych szkołach lotniczych I-20. Jest to bardzo łatwy proces i jeśli zostanie wykonany poprawnie, będzie miał niewielki wpływ na Twój trening.

Lokalizacje

  • 8745 Aero Dr., Ste. 103 , 92123, San Diego

pytania