Keystone logo
Stypendia

Stypendia

Stypendia to nagrody finansowe oferowane przez uniwersytety lub inne organizacje edukacyjne w celu wsparcia finansowego studentów w ich studiach. Stypendia przyznawane są na potrzeby finansowe, zdolności akademickie, dobro publiczne, zdolności sportowe lub artystyczne lub kombinację powyższych.

 • Stypendia Keystone dla absolwentów

  Stypendia Keystone dla absolwentów

  Keystone Academic Solutions oferuje stypendia dla studentów z całego świata. Te stypendia są oferowane studentom, którzy mają dobre wykształcenie akademickie i wykazują silną motywację do przekształcania świata poprzez swoją edukację. Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać aktualizacje, gdy ogłoszona zostanie kolejna partia stypendiów!

  Złóż wniosek tutaj
 • Czy kiedykolwiek myślałeś, że możesz mieć pełną kontrolę nad swoim życiem studenckim?

  Czy kiedykolwiek myślałeś, że możesz mieć pełną kontrolę nad swoim życiem studenckim?

  Teraz możesz — dzięki modelowi uczenia się online IU — decydować, kiedy i jak się uczysz!

  A jeśli ciekawi Cię, kiedy rozpocznie się następny semestr, mamy jeszcze więcej dobrych wiadomości: możesz rozpocząć edukację, kiedy tylko chcesz, z dowolnego miejsca i uzyskać do 50% zniżki na czesne .

  IU International University of Applied Sciences od ponad 10 lat jest liderem w nauczaniu online. I dlatego umożliwili Ci naukę z dowolnego miejsca i o każdej porze. Niezależnie od tego, czy jest to dział danych i IT, czy biznes i zarządzanie, Twój kampus jest teraz w Twojej kieszeni. Studia i egzaminy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu — w zaciszu własnego domu lub w ulubionej kawiarni.

  To prawdziwa edukacja, ewoluująca w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb uczniów w 2022 roku.

  Złóż wniosek tutaj
 • Stypendia College USA

  Stypendia College USA

  College Scholarships USA (CSUSA) zapewnia utalentowanym studentom, którzy uprawiają sport, możliwość studiowania na amerykańskim uniwersytecie i konkurowania w sportach uniwersyteckich, jednocześnie otrzymując stypendium. Od 2007 roku pracownicy CSUSA pomogli ponad 2300 studentom-sportowcom z różnych dyscyplin sportowych z całego świata w realizacji ich ambicji współzawodnictwa sportowego w połączeniu z wyższym wykształceniem. Wypełnij krótki formularz bezpłatnej oceny na ich stronie internetowej, aby dowiedzieć się, jakie masz szanse na stypendium.

  Złóż wniosek tutaj
 • Stypendia Keystone dla studentów

  Stypendia Keystone dla studentów

  Keystone Academic Solutions oferuje stypendia licencjackie studentom na całym świecie. Stypendia te są oferowane studentom, którzy mają dobre wykształcenie akademickie i wykazują silną motywację do przekształcania świata poprzez swoją edukację. Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać aktualizacje, gdy ogłoszona zostanie kolejna partia stypendiów!

  Złóż wniosek tutaj