Keystone logo

1 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Pielęgniarstwo zawodowe w Santa Ana, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree)
  • Stany Zjednoczone
  • Opieka zdrowotna
  • Studia pielęgniarskie
  • Pielęgniarstwo zawodowe
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Popular education type

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Pielęgniarstwo zawodowe

Czym jest Registered Nursing?
Registered nursing polega na opiece nad pacjentami i promowaniu ich zdrowia. Pielęgniarki pracują w szpitalach, klinikach i placówkach opieki domowej. Mogą one również pracować w ustawieniach zdrowia publicznego, takich jak szkoły i centra społecznościowe. Zarejestrowane pielęgniarki muszą posiadać licencję, aby móc wykonywać zawód pielęgniarki.

Co mogę robić z dyplomem Registered Nursing?
Istnieje wiele różnych ścieżek kariery, które może podjąć zarejestrowana pielęgniarka. Niektóre zarejestrowane pielęgniarki mogą wybrać pracę w warunkach szpitalnych, podczas gdy inne mogą preferować pracę w klinice lub prywatnej praktyce. Zarejestrowane pielęgniarki mogą również specjalizować się w konkretnym obszarze pielęgniarstwa, takim jak pielęgniarstwo pediatryczne lub pielęgniarstwo geriatryczne. Niektóre zarejestrowane pielęgniarki wybierają nauczanie pielęgniarstwa w college'u lub na uniwersytecie.

Dlaczego warto studiować Registered Nursing?
Registered nursing to ważny zawód w branży opieki zdrowotnej; promuje zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Pielęgniarki są często pierwszym punktem kontaktu dla pacjentów, gdy wchodzą do systemu opieki zdrowotnej i odgrywają ważną rolę w zapewnieniu wysokiej jakości opieki nad pacjentem. Ponadto, zarejestrowane pielęgniarki mogą specjalizować się w konkretnym obszarze pielęgniarstwa, co pozwala im zapewnić bardziej specyficzną i ukierunkowaną opiekę nad pacjentami.

Rodzaje stopni Registered Nursing
Zarejestrowane pielęgniarki zazwyczaj mają stopień stowarzyszony lub dyplom z pielęgniarstwa, chociaż niektóre pielęgniarki mogą mieć tytuł licencjata z pielęgniarstwa. Pielęgniarki muszą również zdać krajowy egzamin licencyjny, aby stać się zarejestrowanymi pielęgniarkami. W niektórych stanach, pielęgniarki mogą być również zobowiązane do ukończenia okresu nadzorowanego doświadczenia klinicznego przed uzyskaniem licencji.

Co będę studiować w trakcie studiów na kierunku Registered Nursing?
Podczas zarejestrowanego stopnia pielęgniarstwa, studenci będą podejmować kursy w anatomii i fizjologii, mikrobiologii i chemii. Dodatkowo studenci wezmą udział w kursach dotyczących teorii i praktyki pielęgniarskiej. Studenci mogą mieć możliwość ukończenia klinicznych rotacji w różnych miejscach opieki zdrowotnej, takich jak szpitale, kliniki i ustawienia opieki domowej, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w dziedzinie pielęgniarstwa.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Osoby, które są zainteresowane w realizacji wysoko wykwalifikowanych kariery może chcesz zacząć zarabiać przez kojarzy stopnia w college'u lub na uniwersytecie. Jako studenci zarabiają ich stopni, często poszerzyć swoją wiedzę i światopogląd, a także zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe.